Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת בנושא פילטר אויר "פתוח"

d16z9
שימו לב! השרשור הזה בן 7163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים! שמי רונן ואני חדש בפורום.

ראשית אני רוצה לומר שלאחר יומיים ביקור בפורום, אני מאוד נהנה ומתרשם מהרמה המקצועית, ובכלל.

לעניין: לא מזמן רכשתי סיויק 94 EX ידנית. בבדיקה שעשיתי לפני קנייה במכון קומפיוטסט (ממוחשבת) הראה המחשב כי המנוע נותן הספק של 95 כ"ס ב-6600 סל"ד. המנוע עבר 137K והוא אמור לתת 125 כ"ס.

האם זה סביר? המנוע מתפקד בצורה מצויינת , אמנם הסחיבה יכולה להיות קצת יותר טובה לדעתי.

במוסך הונדה אמרו לי כי הכל בסדר ואין שום בעייה.

שאלה שנייה לגבי פילטר אויר פתוח- האם יש זה מגביר תצרוכת דלק והאם לטווח ארוך זה גורם לבלאי במנוע?

תודה מראש למשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה הממוחשבת לכ"ס היא מאוד מאוד לא מדוייקת.

מנסיוני - בדיקה שנערכה בשני מכונים שונים לאותו הרכב בהפרש של מספר ימים העלתה הפרש של כ 20 כ"ס! ושני המספרים שיצאו היו נמוכים מאוווווד יחסית להספק המצופה של הרכב המדובר, ולא הגיוניים לחלוטין. במיוחד מאחר ולפי אותן בדיקות, המנוע היה במצב מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

האם תוכל להתייחס לגבי הפילטר?

1) אם אתה רוצה לדעת בדיוק כמה כוח הרכב מוציא בגלגלים תכל'ס, לך לבדיקת דיינומטר.

2) לגבי הפילטר בצע חיפוש, שאלו על זה פה בערך 6,452,864 פעמים בדיוק.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם ת'רדים שלמים בנושא הפילטר. שינוי בתצרוכת דלק זניח, ובלאי אינו קשור לפילטר זה. עם זאת, אל תצפה לנסים ונפלאות במה שנוג לביצועים.

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהם בדקו לך הספק בגלגל..וזה הגיוני כזה הספק בגלגל

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מאמין לבדיקות במכונים. ברכבי נתוני היצרן הינם 115 כ"ס. תוצאות הבדיקה הראו 126 כ"ס. הרווחתי ? לא.

בכל אופן, פילטר פתוח לבד לא ייתן לך כלום (הכוונה לביצועים) מלבד רעש באסי נחמד ונשימה טובה יותר בסל"ד גבוה. אם אתה רוצה שיפור משמעותי בנוסף לפילטר, תתקין מערכת פליטה שמותאמת לרכבך. אצלי מותקן פילטר פתוח, הצריכת דלק השתנתה לטובה.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מאמין לבדיקות במכונים. ברכבי נתוני היצרן הינם 115 כ"ס. תוצאות הבדיקה הראו 126 כ"ס. הרווחתי ? לא.

בכל אופן, פילטר פתוח לבד לא ייתן לך כלום (הכוונה לביצועים) מלבד רעש באסי נחמד ונשימה טובה יותר בסל"ד גבוה. אם אתה רוצה שיפור משמעותי בנוסף לפילטר, תתקין מערכת פליטה שמותאמת לרכבך. אצלי מותקן פילטר פתוח, הצריכת דלק השתנתה לטובה.

שמוליק

אז מה זה אומר 'נשימה טובה יותר בסל"ד גבוה' אם לא תוספת בהספק? (שאלה כנה, לא נסיון התחכמות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה אומר 'נשימה טובה יותר בסל"ד גבוה' אם לא תוספת בהספק? (שאלה כנה, לא נסיון התחכמות)

זניח.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...