Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי ביצוע ריקול מצמד ושירות טוב של סקודה(בסופו של דבר)

goose
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה טופלה, ניתן לקרוא את סוף הסאגה כאן

שלום לכולם ברשותי סקודה ייטי 2011 וכמו לכולם גם לי בסביבות ה 15000 ק"מ התחילו בעיות של רעידות בתחילת נסיעה או בהאצה ובכן הייתי במוסך הראשי ושם אמרו שצריך רק עדכון תוכנה . אז עדכנתי הבעיה .... כן המשיכה לה פניתי יותר מ 4 פעמים למוסך הראשי וזה כמובן לאחר מספר ניסיונות שלקחו חצי יום בניסיון לתאם תור או קבלת נציג טכני .

עד להיום בבוקר אף אחש לא חזר אלי ולאחר דין ודברים פניתי לשירות הלקוחות ורק לאחר מכן חיברו אותי עם נציגה מהמוסך שאמרה לי את הדברים הבאים:

אנחנו לא מחליפים מצמד אוטומטית אלה בודקים ורק לאחר מכן מחליטים,אמרתי לה שאת הריקול הזה מחליפים בכל העולם וזוהי בעיה מוכרת בכל דגמי TSI ובייחוד ב 1.2 לכן הדבר כלל לא נתון למשא ומתן ומאחר שהרכב שלי הוא לבן משפחתי שהוא בעל מוגבלות וחייב את הרכב איני יכול להרשות לעצמי שהרכב יתקע.

היא אמרה אין בעיה להמשיך לנסוע ככה, חוץ מזה רק לאחר שיחליטו אם צריך להחליף מצמד יזמינו אותו מחו"ל והדבר ייקח לפחות חודש.

ואני שואל יש עם מי לדבר ? הרי הריקול הזה כבר ידוע כמעט שנתיים ועכשיו צריך להזמין מצמד מגרמניה,באמת ?!

לי נראה שהם מנסים בשיטת מצליח להמנע מהרכבת מצמד דבר שע"פ ידיעתי לוקח כמה שעות.

מה לדעתכם כדאי לעשות ,יש בכלל למי לפנות?

מייל לחברה בחו"ח יעזור בנושא?

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשמח אם תספר לנו באיזה מוסך הרכב מטופל.

אתה יכול לנסות לפנות אליהם במייל, יתכן ויסייעו לך. חשבתי על האופציה הזאת בעבר אך לא ניצלתי אותה לבסוף.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נקנה חדש וטיפול ראשון נעשה במרכזי בפתח תקווה,

ולבחור השני שהגיב תריץ חיפוש לגבי מנועי TSI בכל מקום בעולם שהם נמכרים הבעיה קיימת ולא רק אצלנו .

fly low drive fast

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע אותי בכלל שזה מגיע מצד המוסך המרכזי. העצוב הוא שהזהרתי אתכם אין ספור פעמים - על החוסר מקצועיות והשירות הזוועתי עד מחריד של המוסך הזה - ואתם ממשיכים לסמוך עליהם ולתת בהם אמון, על מה ולמה?

בקטע הזה "אוטובדק" נתנו שירות יעיל ומהיר לחבריי עם התופעה המדוברת. אומנם גם עימם היו לי חוויות פחות נעימות, אך נסה בכל זאת לגשת אליהם - אולי משום תבוא הישועה. שווה לנסות ולבדוק זאת.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לדעתך מוסך פליקס בת"א, הוא מפרסם כאן בפורום, אתה יודע כל כך כעסתי שנציגת השירות של המוסך שאינה מכונאית אמרה לי באופן מעצבן אין שום בעיה אתה יכול להמשיך לנסוע עם האוטו.

אמרצי לה הרכב משמש לילד נכה ואין לי אופציה אחרת אם הרכב נתקע.

לא ייאמן רמת השירות של חברה כמו סקודה פשוט לא נתפס

fly low drive fast

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בעייה יש במנועיי הTSI ?

מדובר בסך הכל על קלאצים שמתבלים מהר מאוד בארצות חמות ולא באיזה בעייה בגיר או במנוע.

וכן זה לא ריקול אלה תיקון על חשבון היצרן .

גם אני עשיתי את ההחלפה ברכב שלי ואין שום רעידות כבר אצלי זה היה ב40000 אלף ק"מ שהתחיל לרעוד קצת בהילוך שני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד יבואני הרכב הם קרטל, זה ימשיך להיות ככה בדיוק.

אם היו עוד כמה יבואנים לרכוש סקודה בארץ, אז רמת השירות היתה שובר שוויון אצל הלקוח יחד עם המחיר.

כל עוד יש נותן שירות אחד, אין לו שום סיבה לשנות משהו.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בעייה יש במנועיי הTSI ?

מדובר בסך הכל על קלאצים שמתבלים מהר מאוד בארצות חמות ולא באיזה בעייה בגיר או במנוע.

וכן זה לא ריקול אלה תיקון על חשבון היצרן .

גם אני עשיתי את ההחלפה ברכב שלי ואין שום רעידות כבר אצלי זה היה ב40000 אלף ק"מ שהתחיל לרעוד קצת בהילוך שני.

ידידי כן מדובר בריקול ,ואם אתה רוצה לבדוק את המינוח ריקול אז תבדוק.

לגבי ההחלפה ברור שזה תיקון של היצרן, והיו כבר רכבים שהושבתו בגלל הסיבה הזאת והדבר הוא לא רק בישראל אלה ברוב המדינות בהם נמגרו רכבים אלו, כנס לפורום BARISKODA ותבדוק.

דרך אגב לידע כללי רכב שלא מבצע ריקול בארץ לא יכול לעבור טסט שנתי!

fly low drive fast

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי כן מדובר בריקול ,ואם אתה רוצה לבדוק את המינוח ריקול אז תבדוק.

לגבי ההחלפה ברור שזה תיקון של היצרן, והיו כבר רכבים שהושבתו בגלל הסיבה הזאת והדבר הוא לא רק בישראל אלה ברוב המדינות בהם נמגרו רכבים אלו, כנס לפורום BARISKODA ותבדוק.

דרך אגב לידע כללי רכב שלא מבצע ריקול בארץ לא יכול לעבור טסט שנתי!

כל מה שאתה אומר זה לא נכון.

אף אחד מבעליי רכבים עם גיר DSG לא קיבלו הזמנה למוסך לבצע איזה תיקון כל שהוא, מה שכן מי שבא להתלונן החליפו לו למצמדים מחוזקים יותר. לא מדובר על תקלה בטיחותית או כל תקלה, אלה בלאי גבוה של המצמדים כתוצאה מחוסר התאמה למדינות חמות.

ריקול זה לא ואין בעייה לעבור טסט עם התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאתה אומר זה לא נכון.

אף אחד מבעליי רכבים עם גיר DSG לא קיבלו הזמנה למוסך לבצע איזה תיקון כל שהוא, מה שכן מי שבא להתלונן החליפו לו למצמדים מחוזקים יותר. לא מדובר על תקלה בטיחותית או כל תקלה, אלה בלאי גבוה של המצמדים כתוצאה מחוסר התאמה למדינות חמות.

ריקול זה לא ואין בעייה לעבור טסט עם התקלה.

כל מה שאני אומר זה לא נכון , טוב אז תן למישהו אחר להגיב אני צריך עזרה כאן לגבי הריקול תבדוק טוב מה משמעות המילה ריקול ואחר כך תחזור לכתוב כאן

fly low drive fast

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאול צודק, לא מדובר בריקול ומעולם לא יצאה הנחיה גורפת של היצרן להחליף מצמדים. לא הבנתי אם היית במוסך, הרכב נבדק ונאמר לך שאין בעיה, או שכל ההתקשרות מולם בוצעה רק בטלפון.

האמת שגם לי יש נסיון לא נעים עם מוסכי צ'מפיון, כשהגעתי לשחר מוטורס וביקשתי שיבדקו לי את הגיר הדבר הראשון שעשה עובד המוסך אחרי שהוא לחץ על הגז זה להגיד בנימה מתנשאת משהו שהוא חושב שהרכב משופר. נחמד שמנסים להתחמק מאחריות עוד לפני הדיאגנוזה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למי שבא להתלונן לא מחליפים "על עיוור", בודקים את הבעיה, ואז, או שמעדכנים תוכנה, או שמחליפים מצמדים, או שניהם, כמו שקרה אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...