Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד 65K - יונדאי I30 או I20 או בכלל קיה ריו?

alonaben
שימו לב! השרשור הזה בן 4160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שנהגתי בפורד פיאסה והגעתי למסקנה שהיא לא מתאימה לי כי היא לא מספיק נמרצת בעלייות של הכרמל

אני חוזרת בחזרה להתלבטויות.

מחפשת רכב שני למשפחה לנסיעות עירוניות בעיקר, עם הרבה עליות וירידות בכרמל.

חשובה לי נוחות נסיעה, אבזור, אמינות, חסכון בדלק וכמובן בטיחות.

בתקציב של עד 65K אני יכולה לקבל i30 שנת 2009 או i20 שנת 2010

שתיהן מהשכרה או ליסינג.

ממה שהבנתי לשתיהן צריכת דלק דומה.

כמובן שה i30 מרווחת יותר, ואולי מאובזרת יותר?

אבל אולי כדאי לקחת את הקטנה יותר ולקבל מכונית חדשה יותר שעדיין באחריות?

קראתי גם על קיה ריו דברים טובים, אבל בתקציב שלי נכנסת שנת 2010 ולפי מה שהבנתי זה דגם אחר פחות מוצלח.

הנכון הדבר?

פעם הייתי לא החלטית.

היום אני לא בטוחה לגבי זה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שנהגתי בפורד פיאסה והגעתי למסקנה שהיא לא מתאימה לי כי היא לא מספיק נמרצת בעלייות של הכרמל

אני חוזרת בחזרה להתלבטויות.

מחפשת רכב שני למשפחה לנסיעות עירוניות בעיקר, עם הרבה עליות וירידות בכרמל.

חשובה לי נוחות נסיעה, אבזור, אמינות, חסכון בדלק וכמובן בטיחות.

בתקציב של עד 65K אני יכולה לקבל i30 שנת 2009 או i20 שנת 2010

שתיהן מהשכרה או ליסינג.

ממה שהבנתי לשתיהן צריכת דלק דומה.

כמובן שה i30 מרווחת יותר, ואולי מאובזרת יותר?

אבל אולי כדאי לקחת את הקטנה יותר ולקבל מכונית חדשה יותר שעדיין באחריות?

קראתי גם על קיה ריו דברים טובים, אבל בתקציב שלי נכנסת שנת 2010 ולפי מה שהבנתי זה דגם אחר פחות מוצלח.

הנכון הדבר?

אם אין צורך ברכב משפחתי מרווח או בתא מטען גדול – עדיף רכב קטן חדש יותר.

קיה ריו – יצא דגם חדש בשנת 2012 מוצלח הרבה יותר מהדגם המוחלף. אבזור – ה- i30 הכי מאובזרת והכי גדולה, אבל בתקציב הקיים היא תהיה ישנה יותר. לכן ממליץ להתמקד ב- i20.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 חודשים רכשתי יונדאי I30 שנת 2010 עלתה לכביש בספטמבר עם קצת פחות מ30 אלף קילומטר ב65 אלף ש"ח.

כל מגרשי הליסינג/טרייד אין לא היו מוכנים לרדת מתחת ל77-78 לשנת 2010 וכמו שכבר כתבתי מספר פעמים, אני רכשתי מליסינג פרטי ואני מאד ממליץ.

לחפש לבד ביד2 ממישהו שיש לו את הרכב בליסינג פרטי/מימוני - יחסוך לך הרבה מאד כסף.

למה בכזה מחיר? כי יש ה-מ-ו-ן I30 למכירה ומי שחייב לסיים את הליסינג המימוני יהיה מוכן למכור בכל מחיר שהוא גבוה יותר ממה שייתן לו המגרש של חברת הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90 אחוז מהמודעות האלו ביד 2, אם לא יותר, הם של סוחרים שמוכרים רכבי השכרה ומספרים לקונים שאלו רכבי "ליסינג פרטי". היום, כשברישיון מופיעה הערה "השכרה/החכר" הרבה יותר קשה לדעת מה המקור האמיתי של הרכב.

אני לא מכיר את הסיפור של יגאל, אבל אני מאוד מקווה בשבילו שהוא בתוך האחוזים הבודדים שבאמת מוכרים רכב מליסינג פרטי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף ואומר שאת העברת הבעלות עשיתי מול חברת אלבר. הגעתי למשרדים שלהם ליד קניון איילון, ראיתי את פרטי הרכב במחשב שלהם, קיבלתי מכתב רשמי וחתום ע"י אלבר שהרכב הוכחר לבנאדם פרטי (תואם לבנאדם ממנו קיבלתי את המפתחות) ורק לאחר מכן העברתי את הכסף.

בעבר ההורים שלי היו צריכים "להיפטר" מC4 בתום 30 חודשי ליסינג פרטי, המחירון היה 87 - חברת הליסינג הייתה מוכנה לתת 60 אלף שקלים - סוג של "עונש" על זה שהם לא היו מוכנים לחדש לעסקה נוספת.

במקרה הזה גם כן הם מכרו בכמה אלפים יותר לבנאדם פרטי, את המשא ומתן עושים מול הנהג, את ההעברת הבעלות הקונה עושה מול חברת הליסינג-לא מול סוחר ולא במגרש.

מהצד השני אני יכול להגיד אחרי 2 ההתנסויות האלו, שלחברים ומשפחה אני ממליץ מאד שלא לקחת ליסינג פרטי חדש - הרבה אנשים מתפתים לקחת רכב מהניילונים תמורת "סכום נמוך" (סכום נמוך בקבלת המפתח אולי) אבל הם לא מבינים כמה קשה אח"כ למכור את הרכב אחרי שברישיון מופיע "ליסינג".

הרכבים האלה אחרי שנתיים-שנתיים וחצי של עסקה נמכרים ב15-20 אלף ש"ח מתחת למחירון ועל זה לא חושבים בתחילת העסקה.

למה לדעתי לקונה כמוני זו הזדמנות? כי קניתי רכב ב22 אלף מתחת למחירון ואני מתכנן להחזיק בו לפחות 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהם לא התחייבו לקנות אותו "באותם תנאים"

בכל מקרה אני מוכן לקנות אותו באותם תנאים אחרי 3 שנים בפחות 22 ממחיר המחירון :)

אז הסר דאגה מליבך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בעליות עסקינן, הייתי ממליץ קודם כל לבצע נסיעת מבחן על שני הרכבים המדוברים ורק אז להחליט.

תחושת הבטן שלי, אגב, אומרת שה-i30 תנצח. מדובר ברכב שלמרות תוספת המשקל, זוכה גם לתוספת הספק בזכות מנוע 1600 עם 126 כ"ס, נמרץ וחסכוני.

אם אתם מתכוונים להחזיק את הרכב למספר שנים, כמעט ואין משמעות לשנה הפרש בין הדגמים. להפך, בגלל שיש במלאי המון דגמי 2009 אולי תשיגי מחיר טוב יותר על אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...