Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמארטפון או טה בלאט או נוט 2, גמני מבולבל.

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 4196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמן הבשיל, אבל השפע שהמבול האחרון שנחת בשוק משכר, ואנ'לא יודע מה כדאי.

נתחיל בברירת המחדל, הנוט 2 - אני יכול להשיג אותו מאירופה ב 2600 ש"ח,

אבל יש לי הרהורים לגבי השימושיות של המפלץ הסלולרי הזה ביומיום בשימוש המקורי לשיח רחוק,

ולפחות בכפות הידיים אני רחוק מהנתונים הגופניים של שחקן NBA שחום.

אזנייה ? BT לא בא לי טוב, למען האמת כשאני רואה אחד עם כזה באוזן, יש לי חשק עז לנעוץ אותה עמוק עם כלי חד בתוך הגולגולת

של המשתמש עד שההיבהוב הכחול יראה מכל צד של הגולגולת.

גלקסי S3 נראה לא רע, ובמחיר ישראלי של 2700 ש"ח אין הבדל גדול לעומת הלועזים, אבל האם העט המבריק שנוט 2 לא יחסר ?

על כל זה מגיע הנקסוס החדש, הסלולרי והטאבלט במחיר מפתה של 300$ ללא חריץ הרחבה אבל עם 4 לבבות ומסך שמאפיל על האפל, וזה הסיסטם הטהור, כמו שהכבשים החשמליות תמיד חלמו עליו.

מה עושים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה תפסול את הגלקסי S3, הוא מכשיר מעולה אבל אני לא רואה איך הוא יכול להתחרות בנקסוס 4 (לא במחיר, לא בתוכנה וגם כנראה שגם לא בחומרה).

הבעיה של הנוט 2 היא שהוא יקר מאוד. במחיר שלו אני יכול לקנות נקסוס 4 ועוד נקסוס 7 ועדיין לחסוך כסף. כמובן שלעומת אייפון כולם זולים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול גוגל הנחיתה פצצה בשוק הסמארטפונים, LG NEXUS 4. בין לילה כל המכשירי מרובע הליבות, כולל הS3, הפכו ללא רלוונטים פחות או יותר.

בסה"כ 300 דולר אתה מקבל מכשיר UNLOCKED חזק איכותי וחדיש יותר מהS3 או מכל מכשיר אחר שקיים כיום בשוק.

שווה בדיקה, אם יש לך מכרים שנוסעים/חוזרים לחו"ל בקרוב. במחיר של S1 יד שנייה אפשר לקנות סמאטרפון חזק יותר מS3, טירוף.

אגב, מעניין כמה $$ גוגל מפסידים על כל מכירה של N4..

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנקסוס 4 MHL ?

סוללה נשלפת ?

HDMI רגיל או אלחוטי ?

חריץ הרחבה ?

ואם אני רוצה לשרבט משהו ולשלוח את זה כ PDF למרק העשירי ?

אין מכשיר עם כל היתרונות, הנוט שוקל 180 גרם,

הנקסוס 4 139 גרם

והאיפון 113 גרם משמעותיים מאוד, אבל במחיר המופלץ שווה להשקיע בשרירי כף יד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאסה בנקסוסים זה שאי אפשר להחליף סוללה לבד, אי אפשר להוסיף זיכרון, והמסך לא באמת 4.7 אינץ כי הכפתורים נמצאים עליו, מה שהופך את התצוגה ליותר קטנה.

ואולי זה רק אני, אבל בחיי שאנדרואיד ללא הטאצ'וויז של סמסונג פשוט מרגיש לי טיפה משעמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאסה בנקסוסים זה שאי אפשר להחליף סוללה לבד, אי אפשר להוסיף זיכרון, והמסך לא באמת 4.7 אינץ כי הכפתורים נמצאים עליו, מה שהופך את התצוגה ליותר קטנה.

ואולי זה רק אני, אבל בחיי שאנדרואיד ללא הטאצ'וויז של סמסונג פשוט מרגיש לי טיפה משעמם.

סוללה אפשר גם אפשר להחליף לבד.

והשוויתי את ה nexsus3 שלי ל S3, ואני, ואולי זה רק אני, מעדיף את הממשק הנקי והפשוט של גוגל.

התוספות של סמסונג לדעתי קצת מבלגנות ומוסיפות רעש מיותר.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנקסוס 4 אי אפשר, היא מובנת כמו באייפון.

ולא יודע מה מבולגן בטאצ'וויז, לי הוא הרבה יותר נוח, שימושי, ויפה מאנדרואיד מקורי או מסנס של HTC. אבל כל אחד וטעמו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה איזה ממשק אתה מעדיף, העובדה היא שאף יצרן לא עומד בלו"ז העדכונים של גוגל כמו שצריך. הGSIII עוד עובד עם אנדרואיד 4.04 בזמן שהN4 יוצא לשוק עם 4.2. ההבדלים מהותיים.

מעבר לזה, אני לא מתחבר לממשק של סמסונג. הוא ממשק שמח וצבעוני, אבל חסרים שם כמה מהדברים שעושים את האנדרואיד למוצלח.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא קיבל עדכון לJB לפני משהו כמו חודש. עובד מצויין.

וכל עוד המכשיר מקבל עדכונים לא אכפת לי לקבל אותם יותר מאוחר מהנקסוסים.. במילא החידושים לא כאלה רציניים ואת חלקם כבר יש בטאצ'וויז ממזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון רשמי, OTA? או שהורדת ROM והתקנת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו ש-300 דולר זו לגירסת 8GB לא רלוונטית בעליל

ובכל מקרה, המחירים הם לפני מס ומשלוח (מקפיץ את המחיר ב-60-70 דולא נוספים)

בכל מקרה, זה עדיין מחיר מצויין.

אני מתכנן לקנות Nexus4 16GB ו-Nexus10 16GB מייד בהשקה.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...