Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעזרה עם אקסל

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני נאבק מזה זמן רב בטבלת אקסל שאני צריך לערוך על מנת לעשות ניתוח סטטיסטי. יש בטבלה הזאת Drop Down Lists שתוכנן כתוב בעברית, ושאותן כבר מילאתי בעברית, אבל לצערי אני צריך להמיר את הכל לאנגלית ולמספרים. תוכן הטבלאות האלה מגיע מגיליון אחר, והייתי רוצה לערוך את הגיליון הזה ולגרום לכך שהערך בטבלה המקורית שלי ישתנה בהתאם לעריכה שלי, אבל אין לי שום מושג איך לבצע את זה.

עזרה, מישהו/י? אני על אקסל 2010 אם זה משנה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אני לא יודע מה זה אומר, אני לא זה שבנה את הטבלה וההבנה שלי באקסל מאוד מצומצמת. כשאני מעדכן את שמות השדות בגיליון הם לא מעדכנים לי את הנתונים שקיימים בטבלה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...