Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מצבר למאזדה 2

Maureen
שימו לב! השרשור הזה בן 4195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום, שלום.

מחפשת מצבר חדש לרכב מאזדה 2 (מצבר 12V לפי ספר רכב 48 אמפר או 52 אמפר, בנתיים אני רואה כי בכל מקום ששאלתי מציעים לי 60 אמפר).

לפי שעה קיבלתי שתי הצעות:

1). 60 אמפר תוצרת SCHNAPP אחריות 20 חודשים במחיר סביב 1050 ש"ח כולל מע"מ והתקנה (למעשה אלה שתי הצעות זהות ממוסך המורשה שבו אני מטפלת ומשנפ עצמם, אותו דבר).

2). 60 אמפר תוצרת VOLTA אחריות 12 חודשים במחיר 657 ש"ח כולל מע"מ והתקנה (זה מאחד המוסכים שמטפלים בחשמל רכב).

כיצד לקבל החלטה? המחיר במקרה השני נמוך משמעותית, האם כדאי לשלם יותר על תוצרת שנפ עם האחריות המוגדלת שלהם? אולי יש עוד משהו שצריך לשקול? אשמח לעצות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום, שלום.

מחפשת מצבר חדש לרכב מאזדה 2 (מצבר 12V לפי ספר רכב 48 אמפר או 52 אמפר, בנתיים אני רואה כי בכל מקום ששאלתי מציעים לי 60 אמפר).

לפי שעה קיבלתי שתי הצעות:

1). 60 אמפר תוצרת SCHNAPP אחריות 20 חודשים במחיר סביב 1050 ש"ח כולל מע"מ והתקנה (למעשה אלה שתי הצעות זהות ממוסך המורשה שבו אני מטפלת ומשנפ עצמם, אותו דבר).

2). 60 אמפר תוצרת VOLTA אחריות 12 חודשים במחיר 657 ש"ח כולל מע"מ והתקנה (זה מאחד המוסכים שמטפלים בחשמל רכב).

כיצד לקבל החלטה? המחיר במקרה השני נמוך משמעותית, האם כדאי לשלם יותר על תוצרת שנפ עם האחריות המוגדלת שלהם? אולי יש עוד משהו שצריך לשקול? אשמח לעצות.

תודה.

הי

אכן המצבר המתאים לרכבך הוא 60 אמפר(זהה ל50אמפר כפי שמצוין בספר הרכב - שיטת הבדיקה שונה )

ככלל המצבר מגיע עם שתי תקופות אחריות 12 או 20 חודשי אחריות - המצבר שלנו זהה לחלוטין .

המחיר שקיבלת הוא מחיר המחירון למצבר עם 20 חודשי אחריות , מצבר זהה עם 12 חודשי אחריות זול יותר כ800 שקל במחיר המחירון .

אם זאת מציע לך לעשות סקר שוק קצר גובה ההנחות נעות בין 20-30% ממחיר המחירון .

בהצלחה

אבי פרשטמן

מנהל שווק ומכירות

מצברי שנפ/B]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפני ליוסי ממצברי N.M.O בבית עריף ( מושב צמוד לשוהם ליד נתב"ג ), תגידי שהפנו אותך ממועדון החיפושיות.

מצבר 60 אמפר חדש - 450 ש"ח בלבד מבית וולטא ( אחריות 18 חודש ).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפני ליוסי ממצברי N.M.O בבית עריף ( מושב צמוד לשוהם ליד נתב"ג ), תגידי שהפנו אותך ממועדון החיפושיות.

מצבר 60 אמפר חדש - 450 ש"ח בלבד מבית וולטא ( אחריות 18 חודש ).

בהצלחה.

תודה על ההפניה. אני מאזור חיפה, אך יתכן ובהזדמנות הייתי מרחיקה גם לשם בשביל המחיר והאחריות המורחבת.

יחד עם זאת, אני מאוד סקרנית לדעת מה הגורם להבדלי מחיר כאלו? אני מתכוונת בין ההצעה שלך לבין ההצעה שקיבלתי אני לוולטה עם אחריות של 12 חודשים בלבד. איך זה קורה? האם מדובר באותם מצברים בדיוק או שיש איזה מצברים תחליפיים או אני לא יודעת מה שעולים פחות אך צריך להיזהר מהם?

אני אשמח לקבל עוד תגובות של אנשים שאינם סוכני משווקים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...