Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיתרון יצירתי לחניה צפופה - אפשרי?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 4210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

יש לי חניה פרטית מאוד ארוכה - לאורך יכולים להיכנס אולי 3 רכבים ע"י חסימה אחד של השני שזה היתרון בחניה.

הבעיה היא כזו, החניה מאוד צרה, החניה היא פרטית של שני דיירים, שלי ושל השכנים שלי ואנו חונים מאוד קרוב אחד לשני, עשיתי

טעות שלא צלמתי, אך בנתיים תסתפקו בציור העילג שציירתי עד שאהיה בדירה ביום שישי ואעלה תמונות.

המרחק בין הרכבים כאשר הם חונים אחד ליד השני הוא אולי 50 סנטימטרים לכל היותר ואם אני לא חונה ממש בתחילת החניה, אין מצב שלא פותחים על הרכב שלי את הדלת, אך כיון שאני רוצה להכנס עד הסוף עם הרכב בשביל שהרכב יהיה בחלקה המקורה של

החניה - הרכבים חייבים להיות אחד ליד השני במקביל.

הנקודות הכתומות הן בזנטים שנעצתי באדמה ע"מ להעביר ביניהם סוג של גומי עבה אך גמיש, לאורך הבזנטים ע"מ שלא יהיה מצב

שהם יפתחו עלי את הדלת או שאני עליהם.

גיא (שומאכר) חבר פורום חביב, המליץ לי על גומי מסויים (אך יקר) גמיש אך חזק ונמתח, להעביר איזה 2-3 שורות לאורך הבזנטים

להגנה מקסימלית.

האם תוכלו להמליץ לי על חומר כלשהו או על איזשהו סוג של גומי או כל דבר אחר שעולה על הדעת שיכול ליצור חיץ בין שתי החניות?

אודה מאוד לכל פיתרון, וחשוב שיהיה פתרון לא יקר כי הפרוטה לא ממש מצויה בכיסי בימים קשים אלו.

תודה, ליאור

חניה בעייתית.png

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קח צמיגים משומשים,

תחתוך את הדפנות ותשתמש בהם,ואז אתה יכול גם לפרוש את הסוליות, חזק את הכל בחבלים למוטות שלך ויש לך מחיצה לא רעה (רק לא הכי יפה בעולם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס - צמיג הוא קשיח יחסית ולא מספיק אלסטי וגמיש. בקלות אפשר לגרום נזק כאשר פותחים דלת על צמיג ואז הוא מתנגש

בדלת של הרכב שלי, הפח עדיין יכול להינזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אני אעלה תמונה של החניה שלך כשאהיה בבית וגם את הלינק לגומי (אגב למי שלא מכיר מדובר בגומית שספורטאים עובדים איתה)...

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר את הבזנטים ערומים, תהיה זהיר בפתיחה של הדלת שלך, וכך גם השכן ילמד לפתוח את הדלתות בזהירות שלא יגרם להם נזק.

או שפשוט תקנה שתי זוגות של המגינים האלה שמלבישים על הדלתות להגנה מנזקים מהסוג הזה, שיהיה לך זוג בצד שלך, ולשכן תרכיב (כמובן בהסכמתו) בצד שלו, פטרון קל, זול, ויעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אני אעלה תמונה של החניה שלך כשאהיה בבית וגם את הלינק לגומי (אגב למי שלא מכיר מדובר בגומית שספורטאים עובדים איתה)...

אנחנו שכנים אם לא הבנתם, לא בני זוג חלילה :)

אם אתה כבר שם, תבדוק את המחסום חניה הצהוב, ששתי הצלעות שלו מורמות כלפי מעלה, צלע אחת (הימנית) נוטה ליפול.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר את הבזנטים ערומים, תהיה זהיר בפתיחה של הדלת שלך, וכך גם השכן ילמד לפתוח את הדלתות בזהירות שלא יגרם להם נזק.

או שפשוט תקנה שתי זוגות של המגינים האלה שמלבישים על הדלתות להגנה מנזקים מהסוג הזה, שיהיה לך זוג בצד שלך, ולשכן תרכיב (כמובן בהסכמתו) בצד שלו, פתרון קל, זול, ויעיל.

בדיוק הפתרון שאני הייתי עושה.

אם אתם ביחסים טובים וגם הואו בן אדם שיחסית אכפת לו מהאוטו שלו אז נשמע לי הכי טוב.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שפשוט תקנה שתי זוגות של המגינים האלה שמלבישים על הדלתות להגנה מנזקים מהסוג הזה, שיהיה לך זוג בצד שלך, ולשכן תרכיב (כמובן בהסכמתו) בצד שלו, פטרון קל, זול, ויעיל.

הבזנטים ממש לא ערומים, עטפתי אותם בגומי של מזגנים (שחור ורך כזה) כי אם הדלת נפתחת על אחד מהם, הנזק יכול להיות מכוער מאוד.. ראיה לכך היא שחבר פתח את הדלת של הרכב (של ההורים שלי) על אחד מהם והיא פשוט חטפה 2-3 שריטות

ממש מגעילות שקשה להתעלם מהן.

המגינים שמדביקים לרכב עצמו זה מכוער רצח, מה גם, אם פותחים על הרכב שלי את הדלת קצת למעלה או קצת למטה, בקיצור, זה לא הרמטי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור יבוצע. ואני עדיין בעד לחפש פיתרון אחר כי אי אפשר לסמוך על אף אחד בימינו. ואם אישתו תסע עם הרכב או הבן שלהם ולאחד מהם לא מזיז בכלל אם לפתוח את הדלתות על רכבים אחרים? :/

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הפתרון שאני הייתי עושה.

אם אתם ביחסים טובים וגם הואו בן אדם שיחסית אכפת לו מהאוטו שלו אז נשמע לי הכי טוב.

אז זהו, אני ביחסים טובים איתם, אך הם רק שוכרים שם דירה ולא לאורך זמן. עוד כמה חודשים הם עוזבים את הדירה ומה אז?

יבוא איזה שכן שלא מזיז לו וידפוק לי את הרכב מכל כיוון. אני לא רוצה להיות תלוי בהם, אני רוצה להיות תלוי בעצמי בלבד.

מה גם, לפעמים רכבים רחבים יותר נכנסים לחניה שלהם כאשר המשפחה שלהם מגיעה לבקר, אם היו שם גומיות חזקות או איזה חיץ או הפרדה חזקה אך גמישה זה נראה לי הכי טוב.(כי אני עדיין רוצה לצאת מהרכב ושלא יהיה לי קשה לפתוח את הדלת כן?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים נוסעים ברכבים לרוב ואילו דלתות נפתחות? אולי כדאי לתאם עם השכנים מי נכנס לחניה שלו ברוורס ומי עם החזית.

אצל אמא שלי היה מצב שמצד אחד יש חומה וכשנכנסה ברוורס היא נאלצה להתקרב לקצה החניה ונוצרה בעיית הדלתות... בכניסה עם החזית היא יכולה להיצמד לחומה (ימינה) יותר ומי שצריך לצאת מהרכב פשוט יוצא קודם.

זה לא הכי נוח אבל אפס נזקים. אם יש אפשרות כזאת..........

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.siamtraffic.com/images/stories/pole/ReflectiveTrafficPole(plastic).gif

מה לגבי מספר עמודים כאלה באמצע?

עמודים כאלה נקראים "נחום תקום" והם די יעילים במקרה הזה.

הבעיה היא המחיר. בדקתי כמה עולה אחד לא מצאתי בפחות מ-200 ש"ח. עכשיו בשביל למגן הרמטית את החניה כדי שלא יהיה

שום מצב שיפתחו עלי דלת, זה לשים לפחות 5-6 כאלה, ואלפייה וצפונה ממש לא בתכנון שלי להוציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים נוסעים ברכבים לרוב ואילו דלתות נפתחות? אולי כדאי לתאם עם השכנים מי נכנס לחניה שלו ברוורס ומי עם החזית.

אצל אמא שלי היה מצב שמצד אחד יש חומה וכשנכנסה ברוורס היא נאלצה להתקרב לקצה החניה ונוצרה בעיית הדלתות... בכניסה עם החזית היא יכולה להיצמד לחומה (ימינה) יותר ומי שצריך לצאת מהרכב פשוט יוצא קודם.

זה לא הכי נוח אבל אפס נזקים. אם יש אפשרות כזאת..........

אז זהו שאני לא רוצה להתחיל להנדס ולבקש מהם תחנו ככה או תחנו אחרת או תשנו את הרגלי החניה. אני רוצה להיות תלוי בעצמי ושהם יחנו איך שבא להם, עם הפנים עם התחת, לא משנה. צריך להבין שהם רק שוכרים שם את הדירה עם החניה. ממש לא משנה להם הכניסה לחניה וגם לא כזה חשוב להם הרכב שלהם (יונדאי I10).

בוא נצא מנק' הנחה שאני לא סומך על אף אחד ורוצה שלא משנה מה יהיה איך, מי וכמה ייכנסו לחניה שלהם, אני מבחינתי רוצה להיות מוגן בכל מקרה.

אגב, גם הם וגם אני תמיד נכנסים עם התחת פנימה ועם הפנים לכביש, ככה הכי נוח. מה גם, אני לא יכול להחנות בשום צורה אחרת כיון שלא אצליח לפתוח את הדלת במקרים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הבנתי נכון את המקרה שלך, לדעתי אפשר לשפד כריות של ספות ישנות על הבזנטים ולאבטח אותם באזיקונים.

אולי זה לא הפיתרון הכי אסטתי אבל זה בחינם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...