Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חודש עם הI35 - חוות דעת לאחר 1500 ק"מ

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 4171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לפני כחודש קיבלנו במזל טוב את היונדאי החדשה, I35 בגרסאת הINSPIRE (לצערי, משום שהSUPREME לא היה בארץ ולא יהיה בקרוב).

עוד מעט אעלה תמונות.

נקודות עיקריות:

*מנוע מעולה. גמיש למדי, אין חסרון בכוח. בהשוואה לפוקוס סטיישן החדשה ניתן לומר שהיונדאי מרגישה חזקה יותר.

*גיר מצוין, לשם שינוי ריבוי ההילוכים מאפשר לגיר לשמור על ההילוך ולא להעלות אותו כל רגע שרק אפשר (כמו בגירי 4 הילוכים - שם אין אף פעם כוח בגלל שהגיר העלה הילוך מוקדם מדי.)

*תא נוסעים איכותי למדי - חומר דיפון עליון נעים למגע שאכן כן - מזכיר את הפולקסוואגן טוראן שברשותי.

במבחן הדפיקות על הדש - הוא מעט חלול יותר מהוואגית, מן הסתם.

ככל שיורדים בתא הנוסעים - איכות הפלסטיקים יורדת ומגיעים לחומרים קשיחים המוכרים מכל מכונית בקטגוריה הזו.

העיצוב בתא הנוסעים מדהים - הנדסת האנוש מעולה וגם התלונה על פתחי מיזוג מרכזיים נמוכים מדי לדעתי לא נכונה. לא נתקלתי בהקפאת הידיים.

*שקט מופתי - עוד לא היה לי רכב כה שקט. בסל"ד סרק המנוע כה חרישי ומעט מאוד רעש נכנס לתא הנוסעים גם בנסיעה במהירות גבוהה.

*נקודה חשובה לישראלים: המזגן מקפיא. טוב משמעותית מהמזגן בוואגית שלי ודומה למזגן בהיילקס. בשיא החום רק מספר שניות והאוויר מתקרר.

*צריכת הדלק: לא יצא לי לבדוק ידנית עדיין - אך לאחר 1500 ק"מ הממוצע המופיע במחשב הוא 8.7L/100KM כאשר הנסיעות הינן 70% בעיר ו30% מחוצה לה. צריכת דלק בהחלט מעולה. בדרכים בין עירוניות מחשב הדרך מראה צריכה רגעית של מתחת ל5L ל100 ק"מ לעתים קרובות.

*נוחות - כיול אמריקאי, מושבים דיי טובים. אין מה להוסיף, נחמד מאוד.

*עוד נקודה חשובה - בגאז' ענק עם פתח כניסה סביר ביותר בגודלו.

*מערכת השמע בהחלט מזכירה את המערכות של הוואגיות למיניהן - הצליל צלול גם בווליום גבוה, רמת הבאס סבירה ביותר וסביר להניח שגם חובבי סאונד לא בהכרח יחליפו את המערכת, לפחות לא מיד עם קנייתה.

הסתייגויות:

*הייתי שמח לגג גבוה יותר מאחורה, למרות הפן העיצובי שבדבר.

*הלוואי וזה היה דיזל :-P

אם ישנן עוד שאלות - ארחיב. אני אישית כרגע בהחלט מרוצה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

האם הגיר הוא 6 הילוכים? מה כולל האיבזור ומה ההבדל בינו לבין הגרסא הגבוהה יותר?

איך נוחות הנסיעה?

אלון

אכן, הגיר הוא 6 הילוכים. גיר מעולה מנסיוני הקצר עם הרכב.

האיבזור בגרסא הבסיסית אותה רכשתי כולל מחשב דרך, שילוב צבעים בתא נוסעים, נעילה אוטומטית בתחילת נסיעה, מערכת שמע מקורית מובנית, עור על ההגה ועל ידית ההילוכים, תפרים בצבעים שונים במושבים, כניסות USB\AUX\IPOD מקוריות ועוד.

בגרסא הגבוהה מתווספים מושבים משולבי עור, שילוב צבעים מיוחד בתא הנוסעים, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת, מטהר אוויר IRONIZER, חישוקי מגנזיום, סאן רוף, חיישן גשם.

נוחות הנסיעה מעולה, כאמור. הכיול אמריקאי, כך שהמתלים רכים וסופגים. המושבים בהחלט נחמדים מאוד. נסיעה של נצרת עילית - תל אביב הלוך חזור לא הניבה עייפות יתרה.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת נהיגה מול הפוקוס אני באופן אישי הרגשתי חוסר בכח מועט לרעת היונדאי [באופן ספציפי במעבר שבין ההילוך הראשון והשני בשלישי כבר הם הרגישו לי די זהה, מה שכן הגיר בפוקוס הרגיש לי זריז יותר.]

השאלה אם אתה הרגשת את ההבדל הזה גם ?

יכול להיות שהרכבים שנהגתי בהם לא נסעו מספיק והיו חדשים מדי עם פחות מ1000 ק"מ על השעון.

אשמח לתגובות מפורטות יותר לגבי ההאצה והנסיעה .

תודה טל.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הרוב, רכב מאובזר טוב מאוד, זריז, גיר-מנוע טובים, המזגן מקפיא. אבל נוחות הנסיעה שלו גרועה יחסית למשפחתית מודרנית, נכון הבולמים רכים אבל אין שום מדרגת ספיגה הם שוקעים ואז מתרסקים בבת אחת והנוסע מרגיש כל פיפס, הרכב ממש מפריע לאנשים עם גב רגיש בנסיעות ארוכות. צריכת הדלק קצת פחות טובה מרכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם ניסיון עם יונדאי i35 inspire ליסינג. הרכב אצלנו מפברואר, עשה 18500 ק"מ עד עכשיו.

אני מסכים עם רוב הדברים של אלון123456.

הרכב מרגיש הרבה יותר מפנק מהמאזדה 3 (גם ליסינג) שהייתה לנו קודם. נהגתי בו מבית שמש לאילת ביום חם ולמעט עצירת שירותים אחת לא הרגשתי צורך למנוחה וגם הגעתי יחסית רענן לאילת.

כמה בעיות שמצאתי:

* פתחי המזגן המדוברים מאוד מציקים! בד"כ יד ימין שלי קפואה ויותר גרוע מזה, אין אפשרות לסגור את פתח המזגן בפתחים האמצעיים.

* המערכת סאונד המובנת סבירה לחלוטין אבל לי אישית חסר באס. מבחינת הסאונד לפי דעתי מאזדה 3 דור קודם הייתה יותר טובה.

* שדה הראיה אחורה בעייתי קצת כי החלון גדול אבל בזווית קטנה מידי.

* במאזדה הייתה תחושה שהתגובות מהירות יותר אבל כנראה בגלל שהמנוע עבד בסל"ד יותר גבוה.

סה"כ אני מאוד מרוצה מהרכב ושיפר משמעותית את הדעה שלי על יונדאי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת נהיגה מול הפוקוס אני באופן אישי הרגשתי חוסר בכח מועט לרעת היונדאי [באופן ספציפי במעבר שבין ההילוך הראשון והשני בשלישי כבר הם הרגישו לי די זהה, מה שכן הגיר בפוקוס הרגיש לי זריז יותר.]

השאלה אם אתה הרגשת את ההבדל הזה גם ?

יכול להיות שהרכבים שנהגתי בהם לא נסעו מספיק והיו חדשים מדי עם פחות מ1000 ק"מ על השעון.

אשמח לתגובות מפורטות יותר לגבי ההאצה והנסיעה .

תודה טל.

אישית, אני לא מרגיש יתרון רציני ליונדאי מבחינת ביצועים לעומת הפוקוס, מלבד העובדה שהגיר בפוקוס נורא מעצבן אותי. הוא מעין גרסת ניסוי של פורד להעתק של DSG. כל מה שלא טוב בDSG בא כפול בפוקוס וכל מה שטוב בו - כמעט ולא קיים עם צריכת דלק דיי דומה לשאר המשפחתיות. יוצא מצב לפעמים שהגיר נכנס לשגעון רציני והרכב על 4K סל"ד ב20 קמ"ש, עד שאתה לא מעביר לניוטראל \ נותן גז. משהו הזוי. מי שטען את שאמרתי בפוסט הראשון הוא דווקא אחי, בעלים של הפוקוס החדשה מליסינג, שבכמה נסיעות ביונדאי (וזה עוד לפני ה500 ק"מ, עוד בהרצה) טען שהיא זריזה יותר והמנוע מרגיש חזק יותר.

מבחינת שדה ראיה

מה דעתך?

נ.ב.

נשמע שאתה מרוצה מהרכב החדש.

תתחדש וסע בדרכים טובות!

שדה ראייה לצדדים ולפנים סביר, למרות החלונות הדיי קטנים. אחורה הוא לא הכי סביר.

תודה רבה !

אלון, ברוך השב - המון זמן לא שמענו ממך :wink:

תתחדש ותהנה!

אני כבר זמן מה בפורום :-) תודה רבה ! :wink:

מסכים עם הרוב, רכב מאובזר טוב מאוד, זריז, גיר-מנוע טובים, המזגן מקפיא. אבל נוחות הנסיעה שלו גרועה יחסית למשפחתית מודרנית, נכון הבולמים רכים אבל אין שום מדרגת ספיגה הם שוקעים ואז מתרסקים בבת אחת והנוסע מרגיש כל פיפס, הרכב ממש מפריע לאנשים עם גב רגיש בנסיעות ארוכות. צריכת הדלק קצת פחות טובה מרכבים אחרים.

אישית - לא יודע על מה אתה מדבר :?

היו לי הרבה מכוניות - יפניות, גרמניות (חוץ מצרפתיות) והיונדאי לא בהכרח נופלת באף אחת מהן מבחינת נוחות.

סמוך על אבא שלי, אם כבר גב רגיש. :wink: אדם עם בעיות גב כבר שנים ארוכות לא סבל בנסיעה של שלוש שעות נצרת עילית - תל אביב הלוך חזור.

יש לי גם ניסיון עם יונדאי i35 inspire ליסינג. הרכב אצלנו מפברואר, עשה 18500 ק"מ עד עכשיו.

אני מסכים עם רוב הדברים של אלון123456.

הרכב מרגיש הרבה יותר מפנק מהמאזדה 3 (גם ליסינג) שהייתה לנו קודם. נהגתי בו מבית שמש לאילת ביום חם ולמעט עצירת שירותים אחת לא הרגשתי צורך למנוחה וגם הגעתי יחסית רענן לאילת.

כמה בעיות שמצאתי:

* פתחי המזגן המדוברים מאוד מציקים! בד"כ יד ימין שלי קפואה ויותר גרוע מזה, אין אפשרות לסגור את פתח המזגן בפתחים האמצעיים.

* המערכת סאונד המובנת סבירה לחלוטין אבל לי אישית חסר באס. מבחינת הסאונד לפי דעתי מאזדה 3 דור קודם הייתה יותר טובה.

* שדה הראיה אחורה בעייתי קצת כי החלון גדול אבל בזווית קטנה מידי.

* במאזדה הייתה תחושה שהתגובות מהירות יותר אבל כנראה בגלל שהמנוע עבד בסל"ד יותר גבוה.

סה"כ אני מאוד מרוצה מהרכב ושיפר משמעותית את הדעה שלי על יונדאי

לצערי לא נהגתי על המאזדה, כך שלא אוכל להגיב. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא, האם הרכב הזה גם אמין לעומת משפחתיות אחרות.

אני אהבתי ביונדאי ששמו גג שמש, כמו במאזדה 3,

מסתבר שטויוטה צריכה ללמוד מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדווח לך בעוד כמה שנים. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:,אתה צודק, באמת מוקדם להכריז.

תגיד, האם הריפודים בצבע צהוב בז' מגיעים בכל רמת איבזור?

זה לא קשור לרמת האבזור אלא זה תלוי בצבע החיצוני, כהה מגיע עם גימור בהיר (בז').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

הבז' יכול להגיע גם בINSPIRE. החלטנו דווקא לא ללכת עליו משום חשש לחוסר פרקטיות. אני מתעב לכלוך, ולו הקל ביותר, על בד בהיר שאלוהים יודע אם בכלל יהיה אפשר להוריד אותו. עם שחור, הכל אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קצת תמונות...

סליחה על האיכות הגבוהה. תקוע כרגע עם מצלמת טאבלט

20121014_190914.jpg

20121014_191128.jpg

20121014_172350.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...