Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3000 ש"ח לטעינת מפות ל GPS לרכב - עוד הנפצה מבית "קרסו"

Moshe_P
שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברצוני לשתף את חברי הפורום ביציאה החדשה של החברים מבית קרסו, והפעם הנפגע הוא לא אני (בעל הרנו), אלא אבי, שלמרות אזהרותי קנה ניסאן ג'וק טורבו חדשה מקרסו.

לפני כחודשיים רכש אבי ניסאן ג'וק טורבו חדשה (בעלות של כ 170 אש"ח), עם מערכת ניווט לווינית ומסך מגע נאה במרכז הקונולה המרכזית.

אבי, שלרוב אינו מתעסק בזוטות שכאלו (ולמד על יתרונות מערכות הניווט רק לאחרונה) כלל לא בדק שהמערכת עובדת ותקינה.

לאחר שיחה איתי ונסיעה שלי באוטו, ניסינו להפעיל את מערכת הניווט, שעבדה, אולם לא הציגה מפה ורק את ההתקדמות של הרכב על מסך ריק. לתומי אמרתי לאבי שיקפוץ לניסאן ותוך כמה דקות הם יטענו לו מפות של ישראל, ושכנראה שכחו לעשות זאת לפני מסירת הרכב.

אז זהו, שטעיתי.

נידהמנו לגלות שבניסאן רוצים מאיתנו 3000 ש"ח בשביל לטעון DVD עם מפות ישראליות. :shock:

כאשר אבי התרעם על המחיר המופרז, נאמר לו שברכב טעונות רק מפות של אירופה וצפון אמריקה ושם המערכת תעבוד היטב.

כרגיל מקרסו, התשובות שאתה מקבל מועילות ומאוד שירותיות :roll:

הייתי שמח לקבל את תגובת נציג קרסו בפורום (שיש שמועות שהוא באמת עוזר פה לאנשים).

כנראה שאין סוף להפתעות שעסק """"מכובד"""" יכול לתת ללקוח במדינתנו.

משה.

(במקביל נעשית פניה לניסאן העולמית).

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה כתוב בחוזה מכר לגבי המערכת ניווט?

יכול להיות שהרכב בה כסטנדרט עם מערכת ניווט ולכן אף אחד לא ישלוף אותה משם, אך לא בטוח שהובטחו מפות.

לגבי המחיר שדרשו ממך, הזוי לחלוטין. זהו מחיר של מערכת שלמה ז"א מפות+התוכנה+הצג והמערכת.

עצה שלי, במידה והם לא יתנו לך מחיר הגיוני. פנה ל igo יש להם פתרונות ניווט והם מבצעים התאמה להרבה מערכת, בטוחני השסכום יהיה הרבה אבל הרבה יותר נמוך מ 3000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו חוצפה.

כשאתה משלם אלפי שקלים בשביל תוספת לרכב שינוע במדינת ישראל. תוספת שסוכן המכירות בטח שיבח והדגיש, ואף אחד לא מציין בפניך שהתוספת לא תעבוד בארץ אלה אם תשלם עליה עוד כמה אלפי שקלים זו הטעיה!.

אני חושב שיש טעם אף ללכת למאבק משפטי בנושא אם מאמצי התיווך לא יועילו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש לבדוק מה רשום בחוזה לגבי מערכת ניווט.

אם הובטחה מערכת ניווט אז יש להבהיר לקרסו שכדאי שיסדרו את זה מאוד מהר או שיעמדו בפני תביעה קטנה.

אם לא הובטח כלום אז כנראה שאין מה לעשות מולם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כתוב בחוזה מכר לגבי המערכת ניווט?

יכול להיות שהרכב בה כסטנדרט עם מערכת ניווט ולכן אף אחד לא ישלוף אותה משם, אך לא בטוח שהובטחו מפות.

לגבי המחיר שדרשו ממך, הזוי לחלוטין. זהו מחיר של מערכת שלמה ז"א מפות+התוכנה+הצג והמערכת.

עצה שלי, במידה והם לא יתנו לך מחיר הגיוני. פנה ל igo יש להם פתרונות ניווט והם מבצעים התאמה להרבה מערכת, בטוחני השסכום יהיה הרבה אבל הרבה יותר נמוך מ 3000 ש"ח.

אם הרכב נמכר עם מערכת ניווט לפי החוזה אז היא צריכה לעבוד כי אחרת היא לא מערכת ניווט.

אם לא יתקינו שיקח מהם הצעת מחיר, יתקין לבד בIGO ויתבע אותם בבית דין לתביעות קטנות. אני בטוח שהשופט מאוד יאהב את ההבדל בין דרישת קרסו למחיר האמיתי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב נמכר עם מערכת ניווט לפי החוזה אז היא צריכה לעבוד כי אחרת היא לא מערכת ניווט.

אם לא יתקינו שיקח מהם הצעת מחיר, יתקין לבד בIGO ויתבע אותם בבית דין לתביעות קטנות. אני בטוח שהשופט מאוד יאהב את ההבדל בין דרישת קרסו למחיר האמיתי.

מצטער לאכזב אותך, מערכת הניווט מורכבת מחומרה, תוכנה ומפות. כאשר לתוכנה ולמפות יש רישיון נפרד.

שוב תבדוק מה הובטח לך. ורק אז תדע עם יש לך קייס לבית משפט.

(דרך אגב, כרגע כל הדיון פה זו השמצה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שצריך לשלם כמה מאות שקלים לעו"ד בשביל מכתב.

אני בדעה שאם בחוזה המכירה נכתב רק "מערכת ניווט GPS", ולא צויין שהיא לא כוללת מפות אזי כלקוח ששילם כמה אלפי שקלים על התוספת הנ"ל אתה מסיק שתקבל מערכת עובדת בארץ, ולא מערכת שעובדת בשוויץ.

להפך העובדה שהמערכת כן מגיע עם מפות של אירופה מוכיחה כי החברה, קרי ניסאן, כן מספקת את המערכת עם מפות מהמפעל לאדם שרוכש אותה ולכן גם על היבואן לעשות זאת.

הייתי מנסה קודם את הערוצים הדיפלומטים, תרד כאן בפורום ופניה לנציד+שליחת מכתב ישיר לניסאן העולמית.

במקרה שזה לא יעזור, ואל תשקיע בזה זמן ועצבים חבל עליהם, הייתי מגיש תביעה קטנה על סך המחיר של מערכת GPS עובדת/פיתרון תוכנתי כIGO/מחיר התוספת ששולמה עבור "חבילת הGPS"+עוגמת נפש ובזבוז זמן.

אני מאמין שהשופט, ובמיוחד בבית משפט לתביעות קטנות שם חברת קרסו לא תוכל לעטוף על עצמה מעיל פרקליטים תחמנים יעשה סדר, זאת בהנחה שקרסו לא יגיעו איתך להסדר הרבה לפני.

TRONCHO איזו השמצה בדיוק? שהוא מסר את השתלשלות האירועים?

הוא לא רשם שקרסו הבטיחו לו מפות, הוא רשם בדיוק את מה שקרה- נקנה רכב ב170K שקלים עם מערכת GPS ודרשו ממנו 3000 שקל בשביל מפות לא ראיתי שהוא המציא עובדות/שקרים אז למה סתם להפחיד?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אותך, מערכת הניווט מורכבת מחומרה, תוכנה ומפות. כאשר לתוכנה ולמפות יש רישיון נפרד.

שוב תבדוק מה הובטח לך. ורק אז תדע עם יש לך קייס לבית משפט.

(דרך אגב, כרגע כל הדיון פה זו השמצה)

ההתעסקות עם הרשיון היא לא של הלקוח ואותו זה גם לא מעניין.

כשאתה רוכש רכב וכתוב בפירוש בחוזה:

מערכת ניווט GPS היא צריכה לעבוד פה ולא בשבדיה, מה זה הביזיון הזה... מביך לשמוע התיפיפויות כאלו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תשלם 3000 שקל המערכת תעבוד כמו שאתה מצפה ממנה, כלומר גם מפות ישראל ותמיכה בעברית?

בדרך כלל המערכות המקוריות לא תומכות בכלל בשפה העברית.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...