Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומרי ניקוי לרכב מבחוץ/מבפנים

שימו לב! השרשור הזה בן 4189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר חיפושים בפורום, באינטרנט ובחנויות, הבילבול מה לקנות רק גדל. בחנויות יש מבחר גדול של חומרים מחברות שונות, אנשים בפורום מדי פעם ממליצים על חומר מסוים, אבל עדיין אין משהו ספציפי שיכול לעזור לי. הבנתי שיש חומרים איכותיים יותר ופחות ואפילו מזיקים. מאוד יעזור אם אנשים ירשמו שמות ספציפיים של חומרים שהם משתמשים בהם. אני מתכוון חומרים לשטיפת הרכב, שמשות, ווקס, פוליש, ג'אנטים, דשבוארד. פשוט אין לי מושג מה לקנות כאשר אני בחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של שנתיים כמעט, עדיף לך בעיקר להתעסק עם מוצרים של החברה -turtle vax.

שהתחלתי להתעסק בעצמי עם ניקיון הרכב, פה קיבלתי על המוצרים של החברה הזאת המלצות.

הכל תלוי תקציב שאתה מוכן לשים על החומרים. יש חומרים יקרים מאד, בינוניים וזולים מאד.

החברה הזאת היא בערך בינונית מבחינת המחירים שלה, אתה תמצא את המוצרים שלה בחנויות פשוטות ומצויות כמו אוטודיפו, הום סנטר וכו'.

יש מוצרים יקרים יותר שלא תמצא בכל מקום, עליהם אני לא כל כך יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ראיתי חומרים של החברה הזאת בחנויות. אנסה אותם. העניין הוא שאני מוכן לקנות משהו יקר, העיקר שאני אדע שזה באמת יעיל ואיכותי. עדיף כמובן שזה יהיה בארץ ולא מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו סטור מוכרים עכשיו מוצרים של Optimum

אישית אני משתמש ב- Optimum No Rinse כבר כשנה וחצי ומאוד מאוד מרוצה.

גאדג'טיסט,בלוגר, דיטיילר חובב, ובעיקר פרקציוניסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצרים של turtle wax סבירים בהחלט אבל יש באותה רמת מחירים פחות או יותר מוצרים טובים בהרבה.

אני אישית הייתי משקיע קצת יותר ורוכש את המוצרים של מגוויר'ס שהם בליגה אחרת ובאמת שלא יקרים במיוחד.

איזה מוצרים?

כל אחד והשריטה שלו.

185001_10151056991984962_1299399141_n.jpg

הבקבוק הכי ימני (מימין לבקבוק האדום) זה חומר לפסי קישוט\פגושים לא צבועים, הבקבוק האדום זה תרסיס לסיכוך שמשמש לעבוד עם פלסטלינה (הקופסה שרשום עליה CLAY), הבקבוק השחור משמאל לפלסטלינה זה נוזל פוליש, משמאלו חומר להסרת SWIRL MARKS, משמאלו וקס.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצרים של turtle wax סבירים בהחלט אבל יש באותה רמת מחירים פחות או יותר מוצרים טובים בהרבה.

אני אישית הייתי משקיע קצת יותר ורוכש את המוצרים של מגוויר'ס שהם בליגה אחרת ובאמת שלא יקרים במיוחד.

איזה מוצרים?

כל אחד והשריטה שלו.

האם הם נמכרים בארץ? ראיתי גם שהרבה משבחים את SONAX שיש את זה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הם נמכרים בארץ? ראיתי גם שהרבה משבחים את SONAX שיש את זה פה.

גם אני משתמש בחומרי ניקוי של מגווריס, לא חושב שמוכרים בישראל ואני אישית רוכש דרך ebay.co.uk

אז ייצא לך טיפה יותר יקר עם משלוח אבל מדובר במוצרים מצויינים שאני אישית מאוד אוהב ומעריך.

עתה מחכה לערכת פלסטלינה ו-Ultimate Liquid Wax שלהם שצריכים ממש אוטוטו להגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש בחומרי ניקוי של מגווריס, לא חושב שמוכרים בישראל ואני אישית רוכש דרך ebay.co.uk

אז ייצא לך טיפה יותר יקר עם משלוח אבל מדובר במוצרים מצויינים שאני אישית מאוד אוהב ומעריך.

עתה מחכה לערכת פלסטלינה ו-Ultimate Liquid Wax שלהם שצריכים ממש אוטוטו להגיע.

מה ההפרש בערך במחיר בין ישראל לחו"ל? למוצרים שקיימים גם פה.

לא עדיף להזמין מאתר היצרן עצמו? או שב-EBAY פשוט יותר זול? אם ההבדלים לא גדולים, אולי יותר בטוח לקנות מהיצרן?

כמה זמן לוקח בממוצע למשלוח להגיע?

בינתיים קניתי שמפו עם ווקס של אמריקן איגל בהום סנטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההפרש בערך במחיר בין ישראל לחו"ל? למוצרים שקיימים גם פה.

לא עדיף להזמין מאתר היצרן עצמו? או שב-EBAY פשוט יותר זול? אם ההבדלים לא גדולים, אולי יותר בטוח לקנות מהיצרן?

כמה זמן לוקח בממוצע למשלוח להגיע?

בינתיים קניתי שמפו עם ווקס של אמריקן איגל בהום סנטר.

לא יודע כמה עולה בארץ כי לדעתי אין מוצרי מגויירס בארץ שבהם אני משתמש.

שוב, המוצרים לא זולים אותה יכול ללכת ל-ebay.co.uk ולחפש בעצמך מוצרים שלהם אבל אני מעדיף מוצרים איכותיים שלהם על פני מוצר זול מהארץ, מה גם שקיבלתי המלצות טובות לגבי המוצרים שלהם ואני באמת מבסוט עד כה משימוש בהם.

המשלוח לוקח כשבועיים פלוס מינוס, לפעמים מעט יותר לפעמים מעט פחות.

בהצלחה לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לכולם לחכות עם קניות רציניות של meguiar's.

יש יבואן אבל נושא ההפצה לא ברור עדיין. מי שמחפש לרכוש ווקס אני ממליץ על האוטם צבע של מנזרנה.

אמנם קצת יקר אבל עמיד יותר מווקס רגיל ואופן הביצוע קצר וקל הרבה יותר מווקס.

את האוטם ניתן לקנות באוטוסטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לכולם לחכות עם קניות רציניות של meguiar's.

יש יבואן אבל נושא ההפצה לא ברור עדיין. מי שמחפש לרכוש ווקס אני ממליץ על האוטם צבע של מנזרנה.

אמנם קצת יקר אבל עמיד יותר מווקס רגיל ואופן הביצוע קצר וקל הרבה יותר מווקס.

את האוטם ניתן לקנות באוטוסטור.

למה לחכות עם רכישות מגווירס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימי שמחפש לרכוש ווקס אני ממליץ על האוטם צבע של מנזרנה.

אמנם קצת יקר אבל עמיד יותר מווקס

עשיתי חיפוש ומצאתי את המוצר הזה במחיר שחשבתי שיש טעות באתר.. 280 שקל לבקבוק ליטר ?

אתה בטוח שהוא שווה את המחיר ?

רק להשוואה, וקס טלפון של קארפלאן שעושה עבודה דיי טובה עולה פחות מ100 שקל לליטר (שני בקבוקים של חצי) ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקבוק קטן יותר ב189. קח בחשבון שזמן ההגנה של אוטם צבע כפול אם לא יותר מווקס ממוצע. כמו כן לא צריך להגזים בכמות החומר שאתה מיישם.

http://www.autostore.co.il/151426/

%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D%2D%D7%A6%D7%91%D7%A2%2DMenzerna%2DPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...