Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שחרורי גרסאות iOS מערכת ההפעלה של אפל. (ליביו תמיד כבר אחרי ההתקנה)

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 624
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם כשאני מתקין גרסאות מודלפות על האנדרואיד שלי (ג'לי בין הנהדרת ברגע זה) אני בודק בXDA.COM שהיו מספיק אנשים לפני שניסו אותה ולא זרקו אחרי זה את הפלאפון לפח.

אני חושב שהסיפור עם אייפון זהה.

לא הייתי מתקין על מכשיר בשווי של כמה אלפיי שקלים מערכת שהורדתי מאיזה אתר.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק כמו באנדרואיד, שם כל אחד יכול לקחת את המערכת ולשנות אותה כרצונו, ואז להתקין אותה על המכשיר.

פה אייטונס מוודא שהקושחה אכן תקינה ומקורית. חוץ מבמקרה שאתה יוצר קושחה מותאמת אישית בעזרת REDSNOW, ואנחנו כמובן סומכים בעיניים עצומות על DEV TEAM. (וגם אז צריך לעשות עוד טריק קטן כדי לעקוף את ההגנה של אייטונס - PWNED DFU)

בכל מקרה, הנה ההורדות של IOS 6:

http://www.betaio.so/

פשוט ללחוץ SHIFT+ RESTORE באייטונס.

כמובן שעדיף להמתין עם זה עד שתצא פריצה מלאה. לאייפון 4 ומטה יש כרגע פריצה קשורה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה באמת לא לחכות לגירסה הרשמית, וזהו?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשו לעצמכם טובה - חכו לגירסאות האמיתיות , מה גם שאנחנו סה"כ 4 ימים מהגירסא.

על הגירסאות פיתוח יש הגנות כאלו ואחרות , חלקן פשוטות שפרצו (כמו זה שאתה בכלל יכול להתקין אותה מITUNES בלי להיות רשום כמכשיר פיתוח) , חלקן לא שאנשים לא מכירים (לדוגמא , כל מני אקטיבציות פנימיות , נעילות של הגירסא אחרי כמה זמן ועוד שאפילו אסףאסף לא באמת מכיר ויכול לעקוף :) ).

אמנם הגירסא הנוכחית היא GM ורוב הסיכויים שאין בה את הדברים האלו - עדיין, עזוב אותן.

ד"א בניגוד ללפרוץ את הפלאפון וכו - אפל בפירוש אומרת שהתקנת גירסאת מפתחים על מכשיר שהוא לא חלק מצוות פיתוח - מסירה את האחריות.

אקסודוס - למפתחים יש עוד כמה אפשרויות לגבי כלים לפלאפון.

ד"א גם באנדרואיד - מכשירי הGalaxy Nexus נמכרים עם הערת שימוש At your own risk לגבי התוכנה שלהם.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים בזה הרגע סיימתי להתקין גירסה ios 6

המכשיר עובד מצוין מהיר וכרגע הפריצה לא חשובה לי !

אסף יא תותח והמון מזל טוב איש יקר.

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתצא הרשמית - ממליץ לך לעשות restore אליה.

היה לנו מכשיר שננעל עקב זה שהשארנו אותו בטעות על בטא.

לא נעים.

וכאמור - לדעתי לא שווה את ה4 ימים לגרסאות רשמיות.

ליביו (עם iOS 6 מאז ההשקה של הבטא הראשונה ביוני)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...