Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מחפש רכב) סופר חסכוני עד 10K לנסיעות בינעירוניות והרריות

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בהתחשב בכך שאני כבר אמצא רכב שמור ומטופל במיוחד (ולכן הסכום אמור להיות בכיוון היקר ולא בכיוון מציאה):

עוד רעיונות, בנוסף לקליאו 1.4 ידנית, לרכב שיהיה מאוד מאוד חסכוני בנסיעות בינעירויות והרריות וייכנס ללסכום הנ"ל גם אם שילמתי משהו מעל למחירון.

לא מפחד ממכוניות בלי שוק, אם הן לא מכה תחזוקתית ידועה.

(גם פתוח להצעות).

תודה,

דב 054-7876562

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו עם המנוע 1.4 די זריזה אך אם הכי חשוב לך חיסכון,זה פונטו ספייס.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עם פונטו ספייס בחיפה מנוע עם 60 כ״ס, ואני עולה עליות גדולות ממש, אני לא יגיד שהרכב טס אבל הוא בקצב התנועה בהחלט ואפשר אפילו יותר אבל סתם מיותר לסחוט הכל ממנו, לגבי בינעירוני אחת לשבוע יוצא לי לנסוע 120 ק״מ בינעירוני, מטעמי חיסכון אני לא עובר את ה90, אבל הוא בהחלט מסוגל 110 120 שצריך.

חלקי חילוף ממש זולים ואני אומר את זה שאני כרגע בתהליכי יישור קו.

אני לא יגיד לך שהוא לא רכב פשרה, כי הוא לא הכי חזק שיש או שמציע משהו מיוחד, אבל היום חסכוני זה יתרון והרכב הזה חסכוני ממש בדלק ואני עברתי אליו מקטנוע וזה מרגיש נפילה רכב למדי.

אני לא חושב שבתקציב שלך תמצא את דגם הelx שיש לו 16 שסתומים ו80 כ״ס, אבל עם יש כזה אז קח אותה בעדיפות בגלל התוואי דרך שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה למגיבים, אכן הקליאו והפונטו אלו שתי אופציות מעניינות, ואכן, תמיד עם המנוע היותר גדול - אין ספק בכלל שאופי הנסיעות שלי מצדיק מנוע גדול.

אני מקבל באופן מובהק לחלוטין - צריכת דלק טובה יותר מהמגאן 1.600 אוטומטית שלנו מאשר מהרנו 19 1,400 ידנית.

שתיהן מתוחזקות לעילא ולעילא, אבל ה - 1.400 עובד יותר קשה.

ולגבי מהירות הנסיעה - מד צריכת הדלק של המגאן מראה לי באופן שאינו משתמע לשתי פנים - המהירות החסכונית ביותר בכביש פתוח (עם מזגן, מישור) היא משהו סביב ה - 105-110! ב- 80 ו - 90 יותר מדי בקלות מגיעים לסל"ד נמוך מדי שגם הוא שותה דלק.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מהירות 90נחשבת לאופטימלית כי אתה יכול להיות הילוך 5 והסלד לא יהיה גבוה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שמנוע גדול יותר יתאמץ פחות בעליות ובינעירוני, אבל התוצאות לא משקרות ואני עדיין עושה לפי המחשב דרך 1-18 בערך בינעירוני, ו1-12 בעיר, וזה שאני עוד לא רגיל במאה אחוז לרכב כי הוא לא הרבה זמן אצלי והוא עדיין לא סיים יישור קו.

אבל לא רק דלק, אלה גם החלפים הפונטו זולים בצורה משמעותית מדגמים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מהירות 90נחשבת לאופטימלית כי אתה יכול להיות הילוך 5 והסלד לא יהיה גבוה.

במגאן אין הילוך חמישי, זה אוטומט ויש בו 4 הילוכים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...