Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500, סוזוקי ספלאש או קיה פיקנטו?

Bugirl
שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אשמח את עזרתכם בבחירת רכב ראשון, נסיעות עירוניות בעיקר כאשר פעם/פעמיים בשבוע נסיעות בינעירוניות של 100/150 ק״מ.

אני מתלבטת בין השלושה לאחר הרבה בדיקות. מהבנתי מהפורום אם אני רוצה קיה פיקנטו זה ידני בלבד וגם פיאט 500 עדיף.

עכשיו נכנסה גם אופציה של שברולט ספארק.

הכי חשוב זה צריכת דלק. אני מאמינה שעם כל השאר אני אתמודד.

הכל - יד שנייה, תקציב של בין 50-60, לא שוללת ליסינג.

תודה מראש על תשובותיכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 היא היפה והמהנה מכולן, ובמנוע 1.2 היא גם חסכונית בהחלט. היא גם יקרה יותר מהאחרות.

מבין שתי האחרות הפיקנטו היא המכונית הטובה יותר. לפי הנסועה שלך ההבדלים בצריכת הדלק בין המכוניות יסתכמו ככל הנראה במקסימום 1000-2000 שקלים בשנה - לא סיבה לבחור אחת על פני האחרות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאת יכולה להוסיף עוד טיפה ולקנות את הפנדה החדשה, כחדשה מהסוכנות.

כמו כן, יש כבר 2-3 אנשים שמוכרים אותה, רכבים בני חודשיים שלוש, כנראה אנשים שהסתבכו עם התשלומים - אפשר לגשת ולקנות ב-60K רכב צעיר מאוד.

פיאט 500 תחייב אותך להתפשר על שנתון 2009 כמדומני, על העיצוב המדהים משלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הספלאש והפיקנטו נופלות מה500 לדעתי כמעט בכל פרמטר, חוץ ממרווח פנים. ב500 אדם מבוגר יתקשה מאד לשבת מאחור, אפילו לנסיעה קצרה.

בפיקנטו ובספלאש יהיה לו מקום לשבת, אבל הוא יסבול כל הדרך מהמושבים העלובים ומהעובדה שכל קפיצה קלה בכביש תדפוק לו את הראש בתקרת הרכב מכיון שהוא יושב בדיוק מעל הגלגלים האחוריים.

אם חשוב לך המקום גם לנוסעים מאחורה ולא אכפת לך מהעיצוב, גם הפנדה באמת בחירה טובה מאד ביחס לספלאש ולפיקנטו.

אם לא, במקומך הייתי משלם על 500 ידנית בשמחה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיקנטו קופצים במושב האחורי ומקבלים בראש? מהיכן הבאת את ההגזמה הזו?

ישבתי בשתיהן מאחור, לספלאש יש מתלים קשים יותר (וגם שם אין שום תופעה כפי שאתה מתאר), הפיקנטו סופגת הרבה יותר טוב, גם בהשוואה ל- 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני ישבתי ונהגתי בשתיהן ואלה הרשמים שקיבלתי, כשהנהג עולה על פס האטה במהירות שעולה על 30 קמ"ש. המכוניות האלה מאד לא נוחות, איך שלא תסתכל על זה. המושב האחורי של הפיקנטו מרגיש כמו כיסאות של אוטובוס וגם הכיסאות הקדמיים לא נוחים בעליל. בנסיעות של יותר מחצי שעה ברצף, גם כנהג וגם כנוסע, מתחילים להרגיש את הגב ומחפשים תנוחה אחרת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...