Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי YETI

Guest sababa71
שימו לב! השרשור הזה בן 3972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אחריי 14 שנות ליסינג החלטתי לקנות רכב - החלטה קלה - עקב ירידת ק"מ ועליית מחיריי הליסינג

מאידך גיסא - החלטה קשה כי השוק קשה ומאד בעייתי.

אחריי התלבטות הוחלט ללכת על רכב חדש - והנבחר הוא SKODA YETI מנוע TSI גיר ידני - אני עדיין לא מרגיש בשל לגיר רובוטי כזה או אחר - במיוחד שחויתי את חוויות טויוטה קורלה הרובוטית שהגיר הלך לעולמו אחרי 80000 ק"מ

גם כאן היתה התלבטות אם ה YETI תאכזב או לא

הביטחון המינורי שיש לי הוא מעצם העובדה שיש לי סקודה פאביה TSI 1.2 והמינוריות היא בגלל שפביה היא מאד קטנה וYETI גדולה וכבדה.

א ב ל - הייתי בנסיעת מבחן, ולא הייתי מאוכזב ואפילו הופתעתי כמה נוח הרכב ושצריך כח - הוא נותן אותו בצרוף הורדת הילך וסלד של 3500 סל"ד - 6000 - רעש המנוע מאד שונה מהפביה - אני מניח שזה קשור לגיר למרות ששניהם ידניות

אני מקווה שעשיתי בחירה טובה - - בכל אופן אני אשוב לעדכן מדי חודש כאן בפורום על תקלות אם יהייו טפו טפו חמסה חמסה

צריכת דלק אמיתית - הבטיחו לי 1:13 יצרן אומר 1:17 (אולי בחלל )

שילמתי על הרכב היום 113000 על הכביש כולל כמה מתנות שקיבלתי

אז - תשמרו את הלינק לפורום הזה - אני מבטיח לעדכן מדיי חודש .... מרגע שאקבל את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה מהרכב. בסך הכל, במחיר הזה מדובר בבחינה די הגיונית.

נשמח לקרוא עוד עדכונים ודיווחים, כולל צריכת דלק אמיתית ועלויות אחזקה של הרכב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש - בחירה טובה. אשתי נוסעת ב DSG הדגם המפואר יותר. הרכב אצלינו 14 חודש ואוטוטו טיפול 30000.

בסופו של דבר מאוד מרוצים.

צריכת דלק בנסיעה שרובה בינעירונית שלווה (90-100) 1:14 - האמת ציפיתי לקצת יותר טוב אבל גם זה מספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת הפליטה ב-יטי שונה, כך גם הגיר ושינוי קל גם במנוע - מה שגורם לצליל שונה ומגניב יותר, וגם ביצועים דומים (למען האמת, בבדיקה שטחית שביצענו, היטי הייתה עם ידה עליונה על פני הפאביה עד 120 קמ"ש, משם הפאביה קלילת הרגליים התחילה להתרחק מעט).

לגבי צריכת הדלק, תיסע עוד קצת - היא חדשה מידי, המנוע עוד בתול לחלוטין. תן לו את הזמן שלו - ותקבל צריכת דלק טובה מהותית וגם תגובות מחודדות ונעימות יותר.

תתחדש, תהנה וסע בזהירות :wink:

נ.ב, איזה צבע? :-D

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי חברים

בשעה טובה קיבלתי את הרכב היום - אני חייב את תודתי לסוכנות הרכב סקודה באשדוד - למרות שהרכב הגיע קרוב לשעת הסגירה 16:00 ושטכנית המסירה אמורה להיות במוסך ביום חמישי לעומת זאת הם התקשרו אלי להגיע מהר ביצעו רחיצה ותדלוק לרכב

כן .... המיכל היה מלא !!! וגם לציין את סוכנות ביטוח הרכב של סקודה (לימור) תיקתוק של הדקה ה90 עם הביטוח שאפו לכולם - אני לא חושב שיש דברים כאלו שרות עם כל הלב - תודה לכולם

אז ככה - אחרי תהליך קבלה קצר ואחרי הסבר קצר יצאתי לדרך עם 3 ילדים מאחור מרוצים מרכב חדש מלאי התרגשות - וגם אני. פשוט תענוג גיר ידני עם מצמד הידראולי מערכת מולטי מדיה מותקנת בצורה מדהימה (לדעתי חסר שלט - אבל נברר את הנושא אחרי החג , לא שזה קריטי.... ) מנוע שקט להפליא .

בכל אופן נסיעה ראשונה לצפון דרך כביש 6 מחר וחזרה במוצואי יום הכיפורים .

עד כאן יום הראשון להתרגשות לסיכום רכב בהחלט מרשים עם נוכחות. בהמשך אני אפרסם כאן דברים נוספים שקשורים לצריכת דלק , נוחות נסיעה וכו ...... שמרו לינק לפוסט ותבדקו עדכון מדי שבוע

חג שמח לכלום גמר חתימה טובה בריאות ואושר לכ ו ו ו ל ם

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ בחירה מאוד הגיונית, הייטי מובילה במסירות ובסקרי שביעות רצון באירופה מאז שחרורה לעולם.

אפילו קלארקסון התרגש ממנה.

תתחדש וסע בדרכים טובות :-)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אחריי 14 שנות ליסינג החלטתי לקנות רכב - החלטה קלה - עקב ירידת ק"מ ועליית מחיריי הליסינג

מאידך גיסא - החלטה קשה כי השוק קשה ומאד בעייתי.

אחריי התלבטות הוחלט ללכת על רכב חדש - והנבחר הוא SKODA YETI מנוע TSI גיר ידני - אני עדיין לא מרגיש בשל לגיר רובוטי כזה או אחר - במיוחד שחויתי את חוויות טויוטה קורלה הרובוטית שהגיר הלך לעולמו אחרי 80000 ק"מ

גם כאן היתה התלבטות אם ה YETI תאכזב או לא

הביטחון המינורי שיש לי הוא מעצם העובדה שיש לי סקודה פאביה TSI 1.2 והמינוריות היא בגלל שפביה היא מאד קטנה וYETI גדולה וכבדה.

א ב ל - הייתי בנסיעת מבחן, ולא הייתי מאוכזב ואפילו הופתעתי כמה נוח הרכב ושצריך כח - הוא נותן אותו בצרוף הורדת הילך וסלד של 3500 סל"ד - 6000 - רעש המנוע מאד שונה מהפביה - אני מניח שזה קשור לגיר למרות ששניהם ידניות

אני מקווה שעשיתי בחירה טובה - - בכל אופן אני אשוב לעדכן מדי חודש כאן בפורום על תקלות אם יהייו טפו טפו חמסה חמסה

צריכת דלק אמיתית - הבטיחו לי 1:13 יצרן אומר 1:17 (אולי בחלל )

שילמתי על הרכב היום 113000 על הכביש כולל כמה מתנות שקיבלתי

אז - תשמרו את הלינק לפורום הזה - אני מבטיח לעדכן מדיי חודש .... מרגע שאקבל את הרכב

תתחדש ותהנה. היטי בחירה מוצלחת. זוג חברים שקנו עכשיו לא מפסיקים להודות לי על ההמלצה, אבל אל תשווה יותר את ה-DSG לגיר הרובוטי המזעזע שהיה לקורולה. זה חוסר צדק משווע.

אין שום קשר ביניהם, לא ביכולת, לא בטכנולוגיה, לא בנוחות ולא ביעילות. הקשר הקלוש היחיד הוא שלשניהם קוראים גיר רובוטי אבל זה בערך כמו שבואינג 747 ופייפר שניהם מטוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

לדעתי זו בחירה מעולה!

לקחת את הדגם עם ה 4X4?

בארץ 4X4 קיים רק בגירסת דיזל היקרה בהרבה עשרות אלפי שקלים

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...