Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלימה חלש ב a3 2000tfsi

leibraz
שימו לב! השרשור הזה בן 4263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה רכב אצלי כחודש , אני חייב לציין שלפניו נסעתי על איביזה קופרה שהבלימה שם הייתה טובה בהרבה, אני מודע לכך שהרכב יותר כבר אולם ההבדלי בלימה משמעותיים אולי רענון של המערב תפתור את הבעיה , הצלחות במצב טוב מאוד כמאט חדשות הרפידות האחריות מאט שחוקות. האם זו בעייה מוכרת ברכב ?

הרכב שנת 2007

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את מה שכתבתי ,אנסח מחדש הרכב לא בולם טוב צלחות במצב טוב רפידות אחרויות מאט שחוקות , הרכב הקודם שלי היה איביזה קופרה ששם הבלימה הייתה יותר טובה .

מה יכולה להיות הבעיה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם הרכב, אין בעיית בלימה.

רפידות אחוריות מעט שחוקות לא ייפגמו בהרגשת הבלימה.

קודם ולפני הכל - לחץ אוויר בצמיגים תקין?

האם הבעיה היא ביכולת הבלימה הכללית או במהירות בה הרכב מגיב ללחיצה על הבלם (יש רכבים שדורשים לחיצה יותר החלטית ויש כאלו שנושכים מיד בתחילת המהלך)?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לפני שאתה מעלה פה מאה ניחושים שלא מבוססים על כלום, קח את האוטו למישהו (אפשר גם חבר או מוסך) שמכיר אותו טוב ונהג כבר על רכבים דומים, שיעשה סיבוב ויתרשם. ייתכן שהתגובה נורמלית לרכב. אם לא, קח למוסך לבדיקה רצינית יותר.

אף אחד לא יכול לתת דיאגנוזה דרך המסך. בטח לא של מערכת הבלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהדברים הללו לא נבדקו ובעקבות כך נפתח השרשור ? כתבתי שהקופרה שהייתה לי עצרה יותר טוב , וזאת לאחר שחברים שנהגו על שתי הרכבים בדקו .......אם לא בא לך לענות אתה לא חייב .

בנוגע להחלפת שמן יכול להיות מאוד שזאת הבעיה אבצע החלפה שבוע הבא ואעדכן .

סופש נעים רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההכרות שלי עם DSG, בכל נהיגה שהיא לא בפקק השתמשתי בתפעול ידני.

במצב D הרכב נמצא כל הזמן בהילוך גבוה מדיי(שלא מתאים לאופי הנהיגה שלי לפחות), כתוצאה מכך הבלימה הרבה פחות טובה. נסה לעבור למוד ידני ולבלום בעזרת ההילוכים כמו שעשית בקופרה.

בכל מקרה, אם הבלימה גרועה כמו שאתה מתאר אותה אל תוותר על אבחון במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך לשים לזה סוף תיכנס לאשכול של מכירת חלפים ותראה איזה ברקסים הזמנתי הם מתאימים למידות שלך

מבטיח לך שאתה לא תבין למה האוטו שלך עוצר ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהדברים הללו לא נבדקו ובעקבות כך נפתח השרשור ? אם לא בא לך לענות אתה לא חייב .

קח למוסך לבדיקה רצינית יותר.

אף אחד לא יכול לתת דיאגנוזה דרך המסך. בטח לא של מערכת הבלמים.

הסיבה היחידה שעניתי היא כי יש אנשים שחושבים שכשמערכת הבלמים שלהם לא תקינה, אם יכולים לתקן אותה בטלפתיה דרך המסך.

אם היית קצת אחראי היית מטפל בזה בדרך שמתאימה לטיפול בתקלות בלמים. למקרה שלא הבנת את הרמז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שוב נחדד .. למרות שאתה חושב שבדיקות אלו לא בוצעו ארחיב ברשותך . הרכב יצא מטיפול גדול באחת מהסדנאות המתמחות הוחלפו חלקים בלויים בנוסף לדברים לא בלויים בשביל השקט הנפשי בוצעה בדיקה של המכלולים השונים בנוסף לבדיקה בלמים . מספיק טוב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך ללכת למוסך רון או למוסך אחר שמתמחה ברכב הזה שאולי יעלה על משהו שלא עלו לפני כן

אז שוב נחדד .. למרות שאתה חושב שבדיקות אלו לא בוצעו ארחיב ברשותך . הרכב יצא מטיפול גדול באחת מהסדנאות המתמחות הוחלפו חלקים בלויים בנוסף לדברים לא בלויים בשביל השקט הנפשי בוצעה בדיקה של המכלולים השונים בנוסף לבדיקה בלמים . מספיק טוב ?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...