Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למזגן בתפוקת קירור של 25K(2.5-3.8 כ"ס)

kobic9
שימו לב! השרשור הזה בן 4237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך מזגן לחנות ירקות, כרגע מותקן מזגן ישן עם תפוקת קירור של 26,000 BTU והחנות הייתה קפואה.

מהסתכלות קצרה בעיתון ראיתי מזגן טורנדו גולד22I 2 כ"ס עם תפוקת קירור של כמעט 20K, דירוג אנרגטי B.

לעומתו ראיתי מזגן תוצרת midea 38A עם 3.8 כ"ס ותפוקת קירור של 28K ודירןג אנרגטי A.

מה אתם אומרים?

מה ממליצים? החברה הזאת מידה היא טובה? המצלות נוספות?

מה שחשוב לי שהחנות תהייה יחסית קרה כדיי שהפירות והירקות ישמרו(לא קפואה אבל נעימה), דירוג אנרגטי כי המזגן יעבוד במשך כל היום, ומשך האחריות אם יש לזה בכלל בסיס.

תודה רבה לכולם!

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MIDEA זה למעשה טורנדו. MIDEA הוא היצרן הסיני שמייצר עבור טורנדו את המזגנים. SAME SAME.

אם נושא הדירוג האנרגטי חשוב לך, סידרת ה LEGEND של טורנדו (ליתר דיוק: LEGEND 38, שזה 28,900BTU בקירור) תיתן לך מענה מצויין (דירוג אנרגטי A).

אני מעריך כי ה MIDEA שאתה מדבר עליו, הוא למעשה המזגן הנ"ל (ה"לג'נד" של "טורנדו").

** שים לב: ל MIDEA יש שני דגמים של "38", אחד הוא "38" רגיל עם דירוג G, השני "38A" עם דירוג A והוא זהה גם בצורתו החיצונית ל"לג'נד" של "טורנדו"

בנוגע לאחריות - בתי עסק מקבלים רק שנה אחריות (!) מהסיבה הפשוטה שהתנאים בהם עובד המזגן במקומות כאלה הם קשים פי כמה מאשר דירה רגילה.

בנוגע לקירור החנות - אם כל הפתחים של החנות סגורים (אין דלת אחורית פתוחה כל הזמן, יש דלת חשמלית או כל פטנט אחר שסגור את הדלת הראשית של הכניסה לחנות) זה מצויין ואולי אפילו אתה לא צריך 29000BTU אלא פחות (אם אתה מחליף מזגן ריצפתי בעילי, זה עולם אחר ואתה יכול לקחת משהו קצת פחות מ 26K BTU). מעבר לזה ההחלטה היא שלך, אם בא לך להתפוצץ על 29K BTU, לך על זה ;-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, טוב שענית לי תאמין לי תגובה ממך חיפשתי :lol:

איזה מזגן אתה מציע? החנות לא גדולה( אני יבדוק כמה מטר החנות ויפרסם), יש רק דלת אחת ככה שאין יותר מידי כיווני אוויר.

כיום מותקן שם מזגן בן 15 שנה אלקטרה מהישנים של פעם, מזגן עילי.

אפשר לסמוך על החברה הזאת שתעבוד מעבר לשנת האחריות שלה?( אני צריך משהו כמו 3 שנות אחריות, אני לא מאמין שנחזיק את החנות הזאת מעבר לכך).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים כאלה אתה צריך שני מזגנים ושעון שבת כדי שיעבדו חסירוגין 6 שעות כל אחד ברצף. אחרת או שהמזגן ילך מהר מאוד, או ש תכבה אותו בלילה והסחורה תתקלקל מהר יותר ויהיה לך נזק בסחורה שנזרקת לפח.

מנסיון של קרוב משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, טוב שענית לי תאמין לי תגובה ממך חיפשתי :lol:

איזה מזגן אתה מציע? החנות לא גדולה( אני יבדוק כמה מטר החנות ויפרסם), יש רק דלת אחת ככה שאין יותר מידי כיווני אוויר.

כיום מותקן שם מזגן בן 15 שנה אלקטרה מהישנים של פעם, מזגן עילי.

אפשר לסמוך על החברה הזאת שתעבוד מעבר לשנת האחריות שלה?( אני צריך משהו כמו 3 שנות אחריות, אני לא מאמין שנחזיק את החנות הזאת מעבר לכך).

לעסק לא תקבלו 3 שנים אחריות, בדוק בתעודות האחריות ותראה שאף אחד לא נותן את זה.

בדוק היטב את שטח החנות ועל הדרך תבדוק עוד 2 פרמטרים קריטיים:

1. גובה המבנה (גובה החנות מבפנים)

2. בידוד, אם קיים... (האם יש קומה בנויה מעליכם ? גג רעפים ? רביץ ?)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...