Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לרכב מיצובישי סופר לנסר.

sharhav
שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

קניתי רכב מיצובישי סופר לנסר 95 בוצעו קצת שיפורים לרכב לדוגמה:

שינוי הילוכים מאוטומט לגיר רגיל.

הוספה של פילטר פתוח.

הוספה של אגזוז פתוח.

וכן החלפתי חלפים ישנים ובלויים לחדשים,הרכב מאוד שמור, ואני מאוד אוהב אותו.

ברצוני לשפר את נושא אחיזת הכביש:

האם ניתן לשפר לרכב כזה?

אם כן מהן העליות?

המלצות למתקינים?

אם יש לכך סיכונים?(בכל דבר אם ישנם סיכונים לא אבצע שינוי).

תודה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רכב מיצובישי סופר לנסר 95 בוצעו קצת שיפורים לרכב לדוגמה:

שינוי הילוכים מאוטומט לגיר רגיל.

אני די בטוח שיש גם סופר לנסר שמגיעה פשוט ידנית מראש.

תספר קצת איך עושים שינוי מין שכזה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה לא ברורה.

אם אתה רוצה גיר רגיל , למה קנית אוטומטית ?

תמכור ותקנה לך אחת ידנית , כי המחיר של החלפת גיר יקרה ועולה כמו 2 סופר לנסרים ידניות.

בכל מקרה אני לא יודע ולא רשמת מה המצב של הרכב שלך , אבל באמת תתחיל בהחלפת חלקים בלויים ותראה איך הרכב משתפר יפה מאוד, אחרי זה תחשוב על תוספות למרות שאני אישית בתור בעל רכב כזה לא הייתי שם שום דבר כי זה לא שווה את זה.

פילטר אוויר פתוח לא ייתן לך כלום ואפילו יעשה גרוע יותר (מבחינת כח)

לגבי דוד אני לא בדיוק יודע

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה לא ברורה.

אם אתה רוצה גיר רגיל , למה קנית אוטומטית ?

תמכור ותקנה לך אחת ידנית , כי המחיר של החלפת גיר יקרה ועולה כמו 2 סופר לנסרים ידניות.

בכל מקרה אני לא יודע ולא רשמת מה המצב של הרכב שלך , אבל באמת תתחיל בהחלפת חלקים בלויים ותראה איך הרכב משתפר יפה מאוד, אחרי זה תחשוב על תוספות למרות שאני אישית בתור בעל רכב כזה לא הייתי שם שום דבר כי זה לא שווה את זה.

פילטר אוויר פתוח לא ייתן לך כלום ואפילו יעשה גרוע יותר (מבחינת כח)

לגבי דוד אני לא בדיוק יודע

חברים שיש אהבה לרכב, אתה תהיה איתו עד כמה שאפשר.

ולא חשוב אם הוא ישן או חדש, העיקר שהוא יפה בענייך ואתה מעריך אותו ע"י טיפולים.

נ.ב

בתחילת הדיון הזה רשמתי למעלה מה בצעתי כבר על הרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שיש אהבה לרכב, אתה תהיה איתו עד כמה שאפשר.

ולא חשוב אם הוא ישן או חדש, העיקר שהוא יפה בענייך ואתה מעריך אותו ע"י טיפולים.

כל הכבוד צדיק!

חשיבה נכונה!

לגבי האחיזה מומלץ להחליף לצמיגים ספורטיביים ורחבים יותר, תברר איזה מידות אתה יכול לאשר.

קח בחשבון שאם אתה עולה במידת הצמיג תצטרך להחליף ג'אנטים.

סיכונים- צריכת דלק מעט גבוה יותר, ויתכן ירידה קלה בהאצה.

בכל מקרה לא משהו משמעותי.

בשביל הרגשה יציבה יותר בפניות ופחות זוויות גלגול אפשר להתקין בולמים וקפיצים ספורטיביים ומוקשחים.

עלות 3.5 וצפונה.

אין סיכונים אבל החיסרון הוא שהנסיעה תיהיה יותר קשה ותרגיש יותר את המהמורות והשיבושים בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, אם מדובר על סופר לאנסר רגילה 1.6, אז דובר במשך כ10 שנים על המכוניות האלה, לפני כמה שנים טובות גם כאן ובאתרים אחרים היו הרבה אנשים ששאלו שאלות על שיפורים כאלה ואחרים ללאנסרים וקולטים שזה בעצם כמעט אותם הרכבים.

כך שאתה יודע היכן לחפש מידע.

כמוקורי הגיע הרכב עם מידה 175/70/13 אם איני טועה והיו דגמים שהגיעו ב14, כהיום הבני דוודים שמים גם 17.[

מבחינת מנוע אסור לנו לשכוח שכבר עברו עליו השנים והוא כבר אינו מוציא 110 סוסים כמו בצעירותו. אז לפי היצרן היה עושה הרכב על מידה 13 כ9 שניות ומשהו, אבל לא יצא לי לנסוע ברכב כזה שעשה פחות מ10. ל100.

מבחינת המנוע מנוע נחשב לאמין מאד, אוהב דלק ויחסית חזק למשקל הרכב, נקודת התורפה היא משאבת המים.

החיסרון היחיד של הרכב הזה הוא הגה מעורפל ורך מדי שגם אם הרכב אוחז אתה לא תרגיש כלום מההגה, משהו שהילדים התווכחו עליו בזמנו, אכן רכב לא הכי יציב שבעולם עם הצמיגים המקוריים וההגה בכלל משהו זוועתי.

בזמנו נייסה אחד החברים שלי להזמין את מערכת הנעה והמתלים של איוו לאותו הדגם, אכן נבדק וזה ישב בול בלאנסר, אז PIT STOP ביקשו כ25 אלף לכל החבילה ללא התקנה.

במידה ותצליח לארגן מסרק הגה וגשר של האיוו כולל בולמים קפיצים ותרכיב את מידת הגלגלים של האיוו עם צמיגים איכותיים, זה יפתור לך את הבעיה, ידידי זה יקר, אבל אין קיצורי דרך, רוצה לשפר אחיזה תתחיל מהכיוון הזה, כי כל השאר ישפרו פ ושם ולא יפתרו את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל הצמיגים והג'אנטים .. תבדוק מה מצב הבולמים והקפיצים שלך, ומה מצב המייסבים בגלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אישית, בתור התחלה, לפני השיפורי מנוע (כמובן יישור קו ותיקון רוב הבלאי)

תשקיע על אחיזה, יציבות, ובלימה, - אל תשכח שזה רכב משפחתי שלא נועד לנהיגה ספורטיבית,

אבל עושה את זה יפה מאוד עם השיפורים הנכונים,

בהצלחה,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אישית, בתור התחלה, לפני השיפורי מנוע (כמובן יישור קו ותיקון רוב הבלאי)

תשקיע על אחיזה, יציבות, ובלימה, - אל תשכח שזה רכב משפחתי שלא נועד לנהיגה ספורטיבית,

,

נו בדיוק על זה הוא שואל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאנשים זורקים פה תבדוק צמיגים, תחליף צמיגים, בשביל להשיג,תוצאות עם הרכב הזה זה לא מספיק.

חבל שאתם לא מתייחסים ברצינות למה שרשמתי, ההגה מעורפל, גם אם הרכב אוחז, ההגה הזה לא יעביר לו את זה.

לדעתי ניתן לפתירה, על ידי חלקי היגוי מהאיוו של אותו הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאנשים זורקים פה תבדוק צמיגים, תחליף צמיגים, בשביל להשיג,תוצאות עם הרכב הזה זה לא מספיק.

חבל שאתם לא מתייחסים ברצינות למה שרשמתי, ההגה מעורפל, גם אם הרכב אוחז, ההגה הזה לא יעביר לו את זה.

לדעתי ניתן לפתירה, על ידי חלקי היגוי מהאיוו של אותו הדגם.

משהו יכול בבקשה להמליץ לי על מקומות טובים שאוכל להתקין שם, וכן לרשום מס' חברות טובות עבור קניה של בולמים וקפיצים?

אנא תאייתו בבקשה את שם החברות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...