Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלים לנקיון/שמירה על רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה חברים.

אז החלטתי לרכוש פלסטלינה ומגבות מיקרו פיבר מאיבי , את השאר ארכוש בארץ.

VIX תודה , אך אני משום מה נמנע מלקנות ערכות או חבילות מעדיף לקנות מוצרים בודדים.

כמו כן ראיתי שחלק אומרים שפלסטלינה כאדי לעשות עם מים ושמפו וחלק אומרים שעדיף לקנות את החומר המיועד לזה , אז מה באמת עדיף ?

אשמח להמלצות על המוצרים שנותרו : כפפה , שמפו , אוטם , חומר צמיגים וגאנטים , חומר לפלסטלינה (במידה וצריך באמת).

שוב תודה.

עריכה אחרונה על ידי Jeka.E

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 615
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. יש לך את חומר "הפלא " שנקרא OPTIMUM NO RINSE :

http://www.autostore.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%A8-OPT-NO-RINSE-Shine-32oz.html

הוא יכול לשמש למגוון שימושים (בדילול שונה ) כמו :

-חומר החלקה לפלסטלינה

- Quick detail

-שטיפה רגילה בשיטה כזאת (רסס-נגב ) :

2. כפפה : http://www.autostore.co.il/%D7%9B%D7%A4%D7%A4%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8-Chemical-Guys-Extra-Thick.html

3. שמפו wash and gloss :

http://www.autostore.co.il/%D7%A9%D7%9E%D7%A4%D7%95-Chemical-Guys-Citra-Wash-Gloss.html

השמפו מאוד מרוכז ומכיל ברק .

בקבוק כזה יספיק לו למיליון זמן (מאוד חסכוני ) ! כי בשטיפה רגילה אתה שם כמה טיפות .

במידה ואתה רוצה להסיר ווקס , אז אתה שם דילול גבוה .

לדוגמא אני משתמש בדילול הבא (דלי 15 ליטר ) :

שטיפה רגילה - 5 מ"ל

4. אוטם צבע של דודו :

http://www.autostore.co.il/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8-Dodo-Juice-Supernatural.html

פשוט רסס - נגב :) .

5. צמיגים :

http://www.autostore.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A9-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-Meguiar-s-Endurance.html

חומר מצויין שעושה את העבודה כפי שרשום .

בכול מקרה המלצתי לך על מוצרים שאני משתמש :) .

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות.

אם אתה לא רוצה לרכוש חומר סיכוך ייעודי לפלסטלינה, אז בהחלט אפשר להשתמש בשמפו לרכב מדולל במים. ואפילו יותר טוב ONR ששארקי המליץ כי יש לו הרבה שימושים - שמפו, סיכוך, חומר קדם שטיפה ועוד.

קח בחשבון שפלסטלינה מאיביי תגיע אליך רק תוך שלושה שבועות ויותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל מה זה onr ?

כן אני יודע שזה יקח כחודש , אבל מצד שני הרכב חדש (בן יומיים) אז אני מניח שאפשר לחכות עד אז לא ?

בינתיים אני יקנה את כל השאר שמפו ה וואש אנד גלוס ממליצים עליו הכי הרבה פה אני רואה , מה שכן לא סגור בינתיים לגבי השאר אוטם , חומר גאנטים פלאסטיקה וצמיגים.

שוב תודה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ONR זה קיצור של optimum no rinse.

זה 'נוזל הפלא' ששארקי המליץ לך. הוא כל כך פופולרי שמדברים עליו רק בשמו המקוצר.

אם יהיו לך 50 שח מיותרים כדאי לך לקנות חומר לג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי , מה עושה אותו כ"כ פופולארי , הרי למעשה הוא עושה את אותה הפעולה כמו שמפו , או שאני מבין משהוא לא נכון ? יש לו עוד יתרונות או שימושים ?

ולמה דווקה מיותרים ? זה לא נחוץ או ש?

תודה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב שימושי כולל הכול- הנוסף יש לו פיניש כאילו מרחו שמן זית על הרכב. פעם משתמשים בו לא ניתן להפסיק. (תעשה חיפוש יש עליו עשרות דיונים)

בקיצור ONR חובה בכל ערכת ניקוי. (יש בלוחות במחירים נמוכים- גם לי עדיין נשאר ליטר למכירה למרות שזה לא מפריעה לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא בריח ענבים! יאמי!

אני מחזיק ברכב קבוע בקבוק ספריי עם קצת ONR מדולל. אם אני רואה לשלשת או לכלוך מדאיג - נותן על זה כמה שפריצים ואפילו לא טורח לנגב (כדי לא לשרוט את הצבע)

לגבי ה 50 שח התכוונתי שמאוד כדאי לך לקנות חומר ניקוי לג'אנטים, אם לא נגמר לך הכסף

עריכה אחרונה על ידי liork1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הבנתי , איזה חומר גאנטים מומלץ

והנה תמונות של הרכב :)

ושוב תודה רבה לכולם על העזרה.

Meguiars hot rims

- להשיג בסניפי אוטו דיפו או בחנות אוטוסטור בחולון

Chemical guys premium blue -

יש במבצע 35 שח בחנות vix

אוטו מהמם!! תשמור עליו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנפלאות ONR.

היום בבוקר הרכב היה עם מעט אבק (לפני כמה ימים עבר שטיפה דומה)

דלי מים אחד, מעביר בליטוף עם מטלית רכה מהול במעט במים מהדלי להורדת אבק/לכלוך. ריסוס ב

ONR שהרכב עדיין רטוב,ניגוב בצורה ממש עדינה עם UBER והרכב נקי ללא מאמץ. מיום ליום אני מבין את המעלות

של המטלית -לא שורטת בגלל רכות ועובי סיבים ובעלת כושר ספיגה גבוה. נכון לא מייבשת את הרכב במלואו אלא חייבים להעביר ניגוב נוסף לפיניש במיקרופייבר אחר. גם שעברתי ליד הרכב אחרי כמה שעות עדיין הוא הפיץ ריח משכר של ONR .(הדבר הכי גאוני בתחום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על optimum no rinse !!!

אני רוצה לנסות את השיטה של גרי (או איך שלא קוראים לו ) .

בשיטה שלו הוא ממלא דלי ONR , שם בתוך הדלי 10 מטליות מיקרופייבר , כול חלק -עובר עם מטלית ספוגה ב ONR .

ככה שזה יוצא שהוא עובד תמיד עם מי ONR נקיים מלכלוך. וזה גם חוסך מלא זמן ( רסס-נגב -ייבש) .

כיום אני משתמש ב ONR כ - QD . הוא מאוד עוזר לייבש את הרכב ולתת ברק:) .

מה שאני לא מבין , למה הבקבוק הולך להיגמר לי יותר מידי מהר ( בקבוק ONR ליטר ) ?

פה אנשים אומרים שזה יכול לשמש אותם לנצח , ואצלי זה הולך להיגמר:( .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יותר משנה רכשתי עקב התעניינות כאן גלון . חולק ל 4 עפו תוך שבועיים כמו לחמניות טריות. (אחד נשאר אצלי)

לפני כמה חודשים שוב רכשתי גלון (היה מבצע,לא רצתי לפספס) אמרתי יעופו כמו פעם שעבר? זב לא קרה.

עד היום נשארו לי 2 ליטר אחד עבור אחד למכירה.

למה הסיפור הנ"ל -אני שוטף עם

ONR שתי מכוניות באופן קבוע. אם זה על ידי ריסוס או מוהל במים

עבור פלסטלינה,חלונות -בקיצור הכול. אבל מה,עד היום אני עדיין משתמש בליטר הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...