Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן צמיגים של C&D

Croc
שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שבלי סוף מדברים כאן על צמיגי - הינה מבחן חדש שנערך ע"י Car and Driver:

http://www.caranddriver.com/comparisons/monsters-of-grip-nine-summer-performance-tires-tested-comparison-test

סיכום נתונים מפורט כאן:

http://media.caranddriver.com/files/monsters-of-grip-nine-summer-performance-tires-tested.pdf

אחרי שקראנו ונהנו - קצת פרשנות:

אני חושב שכדאי להתייחס רק למדבר של ביצועים על יבש.

ולא רק בגלל שניגה ספורטיבית על רטוב זה לא ממש רלוונטי לארץ (בקצת ימי גשם שיש לנו אפשר לנסוע רגוע בלי להתגרזן) אלא בגלל שהבדיקה שלהם לא ברורה ומעוררת חשד.

אם הם אומרים שטויו R1R עדיפים על רטוב על פני דאנלופ Z1SS, יוקוהמה AD08 ופירלי פי זירו - אז משהו שם לא מייצג את התנאים שאנו מכירים...

האמת - גם על יבש לא ממש ברור לי איך R1R מפסידים בג'ימיקנה לדאנלופ Z1SS או טובים באותה מידה כמו גודייר - זה גם לא נראה היגיוני....

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה לי חשק לנסות את היוקוהמה בהחלפה הבאה. מישהו יודע מה טווח המחירים שלהם ל225/45/17, או מי בכלל מוכר אותם?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבמדדים אובייקטיביים ההבדלים קטנים מדי בשביל לשפוט. לא הייתי מתייחס להפרשים של חצי שנייה בג'ימקאנה בתור הבדלים שנובעים בהכרח מהצמיגים. גם מטר בבלימה (כ-3 רגל) או 0.02g בסקידפאד זה לא הפרש משמעותי בעולם האמיתי, ושם הם שווים הרבה נקודות.

באופן זה ואם נוריד באמת את התוצאות על רטוב, נקבל שלושה מובילים עיקריים: הנקוק, מישלין ויוקוהמה.

אחריהם ברידג'סטון ודאנלופ ואחריהם קונטיננטל, גודייר וטויו, ובסוף הפירלי המאוד מאכזבים.

בארץ הטויו R1R עולים נניח כ-550-600 לצמיג.

פירלי פי זירו עולים 700 ויותר.

גודייר איגל F1 עולים 700 ויותר.

יוקוהמה AD08 עולים 800 ומעלה.

את שאר הצמיגים לא מצאתי ב-tires4u.

שתי הערות נוספות:

במבחנים כאלה אני מחשיב יותר את התחושה הסובייקטיבית וכאן היוקוהמה מנצחים ואחריהם המישלין.

כמו שכתבתי בעבר, קונטי ספורט קונטקט 3 הם צמיגים מעולים מבחינתי (לא יודע לגבי אורך חיים). הם לא מופיעים כאן אלא האקסטרים קונטקט, שאין לי מושג כמה היו עולים בארץ או בכמה הם אמורים להיות יותר טובים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שקצת צרם לי בכתבה, היה כתוב שם שהפירלי P ZERO מגיעים כסטנדרט בפרארי 458 ובלמבורגיני אוונטדור, זה לא מדוייק כיוון שבשני המקרים לא מדובר בצמיגים הרגילים ש"בני תמותה" כמונו רוכשים, עבור 2 הרכבים שצויינו פותחו צמיגים במיוחד וזה לא P ZERO סטנדרטים.

מעבר לזה אני חושב שצריך לקחת דברים בפרופורציות, מלכתחילה כל הצמיגים שם בכתבה הם הסקאלה העליונה של הצמיגים, גם הצמיג שהגיע אחרון ברשימה הוא מצויין כשלעצמו, פשוט קצת פחות טוב ממוביל הרשימה (שימו לב לפערים הבדלים מאוד קטנים בפרט כשמדובר במסלול כל כך טכני כמו זה שבמבחן).

הלוואי ורוב בעלי הרכבים בכביש היו משתמשים באחד הצמיגים מהרשימה, אפילו רק בזה שקיבל מקום אחרון, הכבישים היו הרבה יותר בטוחים לכולם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של יום הטויו מהווים בחירה לא רעה בכלל לעומת העלות שלהם, והם וודאי עדיפים על כל מיני צמיגים בשקל תשעים. אממה, שלמרבה הצער, מעבר לפורום הזה ספק אם עוד מישהו ברץ יתעניין / יקרא בכלל את המאמר (או כל מאמר, לצורך העניין).

אני לכשעצמי זומם על המישלין בהחלפה הבאה. המכה היא המחיר שלהם: קצת יותר מ4k לרביעייה...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מחירי AD08 באותה רמה (גבוהה :oops:)

לפי רוני וtires4u, אפשר להשיג את הAD08 ב820 ש"ח לצמיג ב225\45\17. זה פער סביר מהטויו.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין באצלינו הR1R הוא כנראה הזול ביותר מהצמיגים ברמה הזאת. אצלם הוא בין היקרים (שלישי הכי יקר נדמה לי).

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ורוב בעלי הרכבים בכביש היו משתמשים באחד הצמיגים מהרשימה, אפילו רק בזה שקיבל מקום אחרון, הכבישים היו הרבה יותר בטוחים לכולם.

ממש לא. אלו צמיגים סופר-ספורטיביים, רובם קשים למדי, נגמרים יחסית מהר ועולים המון. יש צמיגי אקונומי זולים יותר, רכים יותר ובעלי אורך חיים הרבה יותר גדול שמתאימים לסגנון הנהיגה של מרבית האנשים. לא כולם צריכים לנסוע על קוצים כל הזמן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי רוני וtires4u, אפשר להשיג את הAD08 ב820 ש"ח לצמיג ב225\45\17. זה פער סביר מהטויו.

סביר אבל לא שווה את ההבדל הזניח ביניהם, אנחנו לא כל היום משחיזים פניות.

בזמנו רציתי את המישלין וקניתי בסוף R1R בחצי מחיר! בהפרש נסעתי להפלגה + אילת.

אין מה לשלם על רביעיה 4K-5K, איזה בזבוז!!!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר אבל לא שווה את ההבדל הזניח ביניהם, אנחנו לא כל היום משחיזים פניות.

בזמנו רציתי את המישלין וקניתי בסוף R1R בחצי מחיר! בהפרש נסעתי להפלגה + אילת.

אין מה לשלם על רביעיה 4K-5K, איזה בזבוז!!!

מדובר על תוספת של 800 ש"ח לרביעייה - 3200 במקום 2400. על איזה ספינה תתגרזן בשביל 800 ש"ח תגיד לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...