Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ ללאון, מספר שאלות

Laurence
שימו לב! השרשור הזה בן 4270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובות,

E&A - האם ניתן להניח שה- DSG7 ברכבים החדשים מהמבצע של סיאט הוא כבר עם הקלאץ המשופר?

אם אני לא טועה, התחילו להביא את הסופרב בלי DSG בגלל הבעיה הזאת, למה לא החליפו גם שם את הקלטצ'.

212 כ"ס זה נתון יפה מאוד, מה קורה לתאוצה? סליחה שאני חוזר לזה כל הזמן, אני לא מחפש להתחרות באף אחד, אני פשוט מעוניין לדעתי מה השיפור מהנתון הסטנדרטי.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר - אין נתון מדויק לתאוצה 0-100 ברכבים משופרים.

קודם כל רוב ה'משפרים' לא עוצרים בתוכנה ומוסיפים חמוצים נוספים וגם ככה הבדיקות המקוריות (נתוני יצרן) נעשים בתנאי מעבדה שלא קיימים בשטח כך שזה לא רלוונטי. אל דאגה - הרכב יהיה חזק משמעותית.

הסר דאגה מליבך כי התוכנה בטוחה לשימוש במנוע שיש ברכב שלך.

והיה סמוך ובטוח כי התוכנה תשנה את אופי הרכב לחלוטין ותורגש מאד.

מצטרף להמלצה על GIAC ובייחוד על E&A שאיתם יש לי נסיון מעולה כבר כמה שנים טובות ו-3 מכוניות מבית VAG.

יחד עם זאת -

אין חכם כבעל הנסיון.

גש לסדנאות - תתקין תוכנת נסיון ותחליט בעד עצמך.

אגב- ב-GIAC התוכנה לא נמחקת אוטו' אחרי 6 שעות. כמובן שיש לך את האפשרות להחזר כספי מלא תוך שבועיים(או חודש?) אם אינך מרוצה.

אם הנך מרוצה - אין צורך לעשות דבר, תמשיך לגדוש ותהנה.

בהצלחה

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מהכתוב אם DSG7 עם הקלאץ׳ המחוזק עמיד במומנט הנוסף אחרי צ׳יפ.

מישהו מעודכן בעניין?

בוקר טוב.

הקלאצים הפגומים קרסו ללא שום קשר לכך שהרכב "משופר" או סטנדרטי ומכיוון שמדובר בכשל סידרתי ,האריך היייצרן את האחריות על הגיר ל 5 שנים,במהלכן יוחלפו חלקים הפגומים בחדשים.

סביר להניח שהרכבים החדשים המשווקים כיום,מגיעים עם הקלאצים המשופרים,אבל גם בכל זאת "זכית" בקלאצים פגומים-הם יוחלפו בחינם ע"י הייצרן .

מנסיון אישי ומשיפור עשרות מנועי 1.8 TSI ,אוכל לומר בפה מלא שהשינוי מדהים !

תגובת הדוושה חדה ,תוספת המומנט מורגשת כבר בליטוף הדוושה והרכב מזנק קדימה, כיאה למנוע המושתל בו.

מכיוון שמראה עינים טוב מאלף מילים ,נצל את ההתנסות חינם אותה אנו מציעים ובוא להתרשם בעצמך.

לא תהיה מרוצה-כספך יוחזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...