Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט מובייל לא מצליח להתנתק מהם- שירות גרוע ביותר הצילו!

ba323f
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור שלי איתם התחיל לפני חודש שרציתי להתחבר אליהם, שמעתי מכמה אנשים שאני מכיר שיש להם חבילה משתלמת וכדאית, אמרתי יאללה מה כבר יכול לקרות ננסה לא יהיה טוב נתנתק ונחזור למפעיל הקודם שלי סלקום שאני איתם מעל עשור.

התקשרתי להוט מובייל לשירות מכירות כדי להתחבר הכל דרך הטלפון, מסרתי את כל הפרטים המזהים שלי פרטי קו וכו, אמרו לי שבסיום השיחה ישלחו לי למייל את ההסכם ואת תנאי השירות, ותוך 3 ימים יגיע לי בדואר רשום הכרטיס סים שברגע שאני מכניס אותו למכשיר יתחייל החיוב מHOT MOBIL והמפעיל סלקום יתנתק ממני באופן אוטומטי, או בקיצור אמרו לי שהכל אוטומטי ברגע שאני מכניס את הסים כולל תהליך הניוד שעלול לקחת כ3 שעות לכל היותר.

עברו 3 ימים, לא קיבלתי לא סים ולא מייל, התקשרתי לשירות לקוחות וכאן לא ידעתי מה לעשות, הטלפון מוחזק שעות(לא מגזים) התקשרתי משעה כ 15:00 עד השעה 18:00, תוך כדי שהפלאפון מחובר למטען על ספיקר בתקווה שאיזה נציג כלשהו יתנן לי מענה.

לא ענו לי, ניסתי שוב יום למחרת, מרגע שיצאתי מהעבודה שוב התקשרתי לשירות לקוחות, חיכתי כשעתיים, התייאשתי ניתקתי, והתקשרתי שוב אבל הפעם הגעתי לשלוחה של נציגות לעינייני גביה, ענתה לי סוף סוף הנציגה איך שהיא ענתה לי, התחננתי בפניה שתעזור לי, סיפרתי לה שהכרטיס לא הגיע לי והשירות לקחות לא עונים ואין מי שיטפל בי, אמרתי לה חד משמעית שאני מתנתק מהם, דרשתי ממה בכל תוקף שתנתק אותי, היא אמרה לי שהיא לא יכולה לטפל בי, אחרי שצעקתי עליה בטלפון ואיימתי בפנייה לתקשורת על כל ההתנהלות המסריחה שלהם וביקשתי לדבר עם מנהל היא אמרה לי שאין מנהל, התווכחתי איתה ולבסוף היא פתאום כן יכלה לטפל בי ורשמה במחשב הודעה לניתוק (זכרו עדיין לא קיבלתי מהם את הקו ופה אני מחכה לניתוק השירות).

הנציגה אמרה לי שהיא מעבירה פניה לניתוק ותוך 48 שעות יצרו איתי קשר ויודיעו לי שהניתוק הוא סופי, ובמידה ואני יראה חיוב באשראי מיד לאחר מכן יהיה זיכוי.

חשבתי שכאן זה יסתיים ושאני יכול להיות רגוע, אך ממש לא הייתי רגוע, ויום למחרת שוב התקשרתי לשלירות לקוחות המתנתי "רק" כשעה וחצי, ואז ענתה לי הנציגה איך שהיא ענתה לי המשפט הראשון שלי היה "בבקשה תעזרי לי ותזהרי שהשיחה תתנתק בטעות עד שאני משיג את השירות סוף סוף", שאלתי את הנציגה ע"פ הפרטים המזהים שלי אם קיימת הודעת ניתק והיא ענתה בחיוב, ואמרה לי שאין לי ממה לדאוג בקרוב יתבצע הניתוק ואני יכול להיות רגוע, אבל בכל מקרה יצרו איתי קשר רק כדי להודיע לי שניתקו אותי.

כאן קצת נרגעתי, ושככתי מהעניין, כעבור שבועיים אני מקבל הודעת SMS מהוט מובייל משהו בסגנון "לקוח יקר כרטיס הסים שלך מחכה לך בנקודת המכירה הקרובה אליך (כתובת בב"ש שלא זכורה לי)".

אחרי ההודעה הזו שוב התקשרתי לא ענו לי בשירות לקוחות, אז הקשתי בניתוב שיחות ל"מכירות" (במכירות עונים תוך שניה), שאלתי לגבי הניתוק שלי, אמרו לי לא יכולים לטפל בי אלא רק בשירות לקוחות, הסברתי לנציג מכירות כי בשירות לקוחות שלהם אין מענה זמן ההמתנה הוא בשעות, אחרי שצרחתי עליו ודרשתי מנהל, הוא בדק לי במחשב ואמר לי שמופיע שאני מנותק ושאני יתעלם מהSMS שקיבלתי.

עכשיו(סוף החודש לכאורה שאני "לקוח" שלא מרצוני של הוט מובייל) אני נכנס לפירוט כ"א בחשבון בנק ואני מגלה חיוב מהוט מובייל בסך 107ש"ח.

ראו הוזהרתם, אני לא ממליץ על הוט מובייל, עדיף לשלם כמה עשרות שקלים יותר ולקבל שירות כמו בנאדם, שיש למי לפנות בקלות עם המתנה של דקות בודדות ומקבלים שירות ומענה אמין.

ההתנהלות של הוט מובייל פשוט ביזיונית, כשתקישו במענה האוטומטי "מכירות" יענו לכם תוך שניה אחת כאילו שזה השירות המהיר שלהם, זאת רק אשליה, כאשר תקישו "שירות לקוחות" גם אם תגיעו לגיל 120 לא יענו לכם יתנו לכם להתייבש, וגם אחרי שיענו לכם השירות הוא לא אמין, אני נכוותי מהם ואני לא יודע איך הולך להיגמר הסיפור הזה, אני פשוט לא מעוניין בהוט מובייל בגלל השירות שלהם וגם בגלל המקרה הזה, כרגע אני בסלקום משלם לסלקום, ובמקביל עכשיו החוצפנים האלה של הוט מובייל מחייבים אותי על שירות שבכלל אני לא מקבל אותו.

מה אני יכול לעשות במצב כזה, איך לכל הרוחות אני מנתק את ההוט מובייל האלה?

הסיפור שלי עדיין לא ניגמר איתם ולא יודע איך זה יסתיים אבל לתקשורת בטוח שאני אדאג שתהיה כתבה בעניין הזה, מעכשיו כל שיחה שלי איתם אני מקליט את השיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מכיר את הוט מובייל, אבל מהוט אני מתרחק כבר הרבה שנים.

ניסית לפנות לנקודת שירות?

תנסה לפנות למועצה לצרכנות.

אני פניתי אליהם בנוגע לבעיה שהייתה לי עם אחד מספקי האינטרנט וממש הייתי מבסוט מהטיפול שלהם.

בסוף אתה גם מקבל את התגובה של בית העסק דרכם ככה שתוכל להיות לך אסמכתה נוספת לתגובה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע.

היה לי סיפור דומה.

הזמנתי שלושה כרטיסים שהובטח שיגיעו תוך שבוע,הגיעו בפועל תוך שבועיים.

למרות זאת,מהר מאוד נותקתי מסלקום ונויד המספר(שעתיים בדיוק) ועד עכשיו(כבר חודשיים) הכל מצויין,אין שום תקלות.

אני גם ניסתי להתקשר אליהם בזמנו לשירות הלקוחות שלא קיים בכלל והמתנתי שעתיים עד שוויתרתי.:lol:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקישו על מענה עיסקי, עונים כמו טיל...

ממליץ, תמיד כשניסיתי להתנתק מסלקום שעות עד שעונים, בכוונה ליאש אותך שתנתק.

עבד להם פעם אחת, בפעם השניה התקשרתי למוקד הצטרפות ורכישה, עונים תוך דקות, ביקשתי שיעבירו אותי לניתוק, לקח שוב פעם מלא זמן, התקשרתי שוב למוקד מכירה ורכישה, והפעם התחלתי לצעוק שינתקו, שוב העבירו אותי, יומיים לאחר מכן הלכתי לבצע ניוד מספר, עברתי לאורנג', פתאום מתקשרים מסלקום בשאלות "מדוע התנתקת?!?!" לקוח של כמעט 10 שנים אצלם בחברה כל המשפחה, זובי.

לפני שבוע עברתי להוט מובייל ואת האמת שאני מרוצה, זול יותר ב 35 ש"ח מאורנג' בעסקה המקבילה, ובנוסף גלישה ללא הגבלה. שזה אומר 3 גיגה הורדה (500 מגה באורנג') ללא הגבלת מהירות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור, נסה לפנות לחברת האשראי בבקשה לביטול החיוב. המקרה שלך הוא גבולי מאוד, מתקיים בו לפחות תנאי אחד מתוך שניים שנדרשים לביטול דרך חברת האשראי בהתאם לחוק: חל אצלך כשלון תמורה מלא, כלומר: חוייבת מבלי שקיבלת דבר מה בתמורה.

התנאי הנוסף הוא שהעיסקה בוצעה בתשלומים. אינני יודע מה התייחסות המחוקק לגבי עיסקה מהסוג הזה והאם ניתן לראות בהו"ק שמשולמת באמצעות כרטיס האשראי כעיסקה בתשלומים. אם כן - אתה על הסוס.

ובלי קשר: מתי לכל הרוחות הציבור ילמד שלא עושים עסקים עם הוט? מה עוד צריך לקרות כדי שהעיניים שלכם ייפתחו ותפסיקו להסתנוור מהמחיר הנמוך?!

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין ובשניהם תקבל נקניקיה".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה מתחיל להרגיש את החסרונות של הרפורמה בתחום הסלולר.

אי אפשר גם לתת מחירי רצפה וגם להחזיק מרכשי שירות עם אלפי עובדים.

שלא לדבר בכלל על פיצוי לעוגמת הנפש שנגרמה לך.

לפעמים בחיים מה שזול עולה בסוף יקר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפורמה לא אשמה, זה השירות בארץ בלי קשר לחברות.

הדברים האלו קרוא לכולם מאחת החברות הותיקות עוד לפני הרפורמה.

במקרה שלי באורנג', חודשיים חייבו אותי אחרי שכבר התנתקתי, ובזבזו לי עוד 4 חודש בשביל להחזיר את הכסף.

מאז אני דוגל בשיטה שונה, ברגע שהודעתי להחברה שאני מתנתק אני גם בוא זמנית מבקש לשלם את החשבון האחרון במזומן בבנק הדואר, ובחברת האשראי אני סוגר להם אפשרות חיוב.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה מתחיל להרגיש את החסרונות של הרפורמה בתחום הסלולר.

אי אפשר גם לתת מחירי רצפה וגם להחזיק מרכשי שירות עם אלפי עובדים.

שלא לדבר בכלל על פיצוי לעוגמת הנפש שנגרמה לך.

לפעמים בחיים מה שזול עולה בסוף יקר.

ישראלי מצוי , תמיד מוצא את הרע

שבכל דבר .

הורידו את המחירים ואתה מתלונן ?

אז השיחה תתארך בעוד שתי דקות במענה הטלפוני ופחות מרכזי שירות שצצו כפטריות אחרי הגשם מאז

שנכנסו חברות הסלולר לשוק , מה חשבת שזה לא עולה להם כסף ? ומי משלם -אני אתה והוא.

המהפכה גרמה לכך שמשפחה יכולה לחסוך בענק אם היא רק תדע להתנהל נכון , אז מספיק להסתכל תמיד על השלילי.

אני העברתי את כל המשפחה להוט למסלול החופשי

ואני יודע שבמסלול כזה אין חיובים מיותרים וחבילות מוזרות שמתווספות להם בחברות הוותיקות , במעבר חסכתי בסביבות 300 שקל לחודש(חיוב קבוע שילכו לעזה - בלי חריגות ובלי המצאות משונות למיניהם , אז מי בכלל צריך שירות ?) , אחלה כסף אם אתה שואל אותי .

*סתם שתדע הבעיה בניוד היא של סלקום לא של הוט מובייל .

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברתי את אחותי להוט מובייל, לפי ההודעה הזו "למזלה" היא קיבלה את הסים (כבר אל זוכר אם בדואר או לקחה פיזית).

בכל מקרה אין ספק שהשירות הוא מתחת לכל ביקורת, ובאמת שזה עצוב ומצדיק לא להישאר בחברה הזו.

ועדיין, למרות שלא כל אחד היה עושה את זה , רק כדי לא לחזור לחברות שעשקו אותך כל השנים הללו , היה אפשר לעשות מאמץ ולהגיע אולי לאחת מנקודות השירות פיזית כדי לברר האם הסים נשלח לכתובת הנכונה.

מניח שהיה אפילו אפשר לקבל פיצוי על תקופת ההמתנה, או להתעקש לקבל את הסים פיזית.

רק לציין שמתוך עשרות אלפי לקוחות כמו בכל דבר יש נפילות בין הכיסאות, ובצד אם אתה זה שנפלת זכותך לעבור לנותן שירות יותר נורמלי.

לבטל את החיוב אתה תוכל ,זה לא החלק המדאיג , הבאסה זה שצריך להגיע לשם כי מהטלפון לא מגיע הישועה.

אני אישית היתי מוכן לעבור את מסכת העינויים (גם זה לא תמיד), רק כדי לחסוך אלפי שקלים

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...