Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ספלאש צריכת דלק

magen22
שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רכשתי ספלאש ידנית חדשה מהחברה היום עשיתי תדלוק ראשון כל הנסיעות שלי היו בעיר עם מזגן (חיפה נשר קריות)

ויצא לי 1 ל 10.15 מה חסכוני פה? האם זה אמור להשתפר? על פי היצרן זה 1 ל16 לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שלא תהייה באשליות:

מנתוני היצרן יש להפחית אוטומטית 20%, כי הם בתנאי מעבדה. אתה לא נוסע במעבדה.

ז"א שהמקסימום שתגיע אליו בנסיעה עירונית הוא 1:13. תוסיף לזה מזגן שמעלה את הצריכה במינימום של 10% ואתה תקבל במקרה הטוב ביותר 1:12.

אני מניח שאתה תצליח להגיע ל 1:12 עם מזגן אחרי שהמנוע ייפתח קצת. בכל מקרה אל תצפה לניסים ותגיד תודה - כי סוזוקי SX4 מקבילה הייתה משיגה בתנאים האלה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל חמותי ספלאש אוטומתית בנסיעה משולבת עיר וכביש משיגה כ 1:15 ותאמין לי שזה מאוד מאוד יפה.

בעיר נטו היא עושה כ 1:11. אבל היא נוסעת כמו זקנה ולספלאש יש דווקא מנוע שמח שאוהב סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שיגיע לי ל1 ל12 .

בנושא אחר היום החניתי ליד מדרכה ושבאתי לצאת שכחתי שאני ליד מדרכה ושברתי את ההגה מוקדם מידי וכנראה שעליתי עם הגלגל האחורי על המדרכה ושירדתי נשמעה מכה בום איזה נזק יכול לקרות? כדאי לקחת את האוטו למוסך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

יש לי ספלאש ידנית חדשה,

ואנחנו נוסעים בעיקר עירוני בחיפה, שזו עיר יחסית קשה למכוניות.

פעמיים בחודש נסיעה להורים במרכז.

לפי המחשב דלק 16.8 קילומטר לליטר צריכת דלק.

חבר שלי שקנה יחד איתנו ונוסע כל בוקר נסיעה בין עירונית ארוכה מוציא ממנה 18.2 לפי המחשב דלק.

אני משתדל לנהוג בצורה חסכונית אתה, לא משתולל מנסה להימנע משינויי מהירות מיותרים גם אם במחיר של קצת יותר לאט.

אני מאוד ממליץ להפעיל את המחשב דרך במהלך הנסיעה ולהבין כמה המכונית צורכת בכל אופי שימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...