Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בשיפור toyota yaris ts

Hayuk
שימו לב! השרשור הזה בן 4275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ,

ברשותי היום toyota yaris tsport שנת 2005 .

אני מאוד נהנה מהאוטו ומהדיוק המופתי שלו , אך עדיין , אשמח לתוספת קטנה.

אני ושיפורים מאוד רחוקים אחד מהשני , כל הרכבים שהיו ברשותי עד היום נשארו מקוריים לגמרי , כולל היאריס ,

על כן , אשמח לקבל תשובות מפורטות בבקשה .

אני מעוניין להוסיף כמה סוסים , או לפחות להחזיר את אלו שנאבדו במהלך השנים , לשפר אחיזה , וכמו שאומרים , כוח אחיזה ומה שבניהם ? .....

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב אך לא בטוח שבתקציב הזה או אולי טיפה יותר אתה תוכל (ותצטרך למצוא את הדרך) להביא קיט סופרצ'ארג'ר מושלם שמותאם בדיוק לרכב.

תעשה גוגל

http://www.google.co.il/search?um=1&hl=iw&biw=1280&bih=871&q=toyota%20yaris%20supercharger%20kit&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw&ei=FzghUPW4EYbltQbtoYGIBw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובר את התקציב שלו.

נסה להחליף בולמים קפיצים ליותר קשיחים נמוכים, וצמיגים יותר דביקים, גלגלים יותר קלים.

תראה אולי זה מה שחסר לך, צנרת 2.25 יותר פתוחה יכולה לעזור לך!

ואתה מגיע ל15000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב עבר יישור קו מקיף?

מה מצב הצמיגים?

קפיצים ובולמים ספורטיביים יקשיחו את הרכב ויגבירו את האחיזה- כ4000-6000 ש"ח.

צמיגים סופר דביקים (דוגמת R1R)- סביבות 2500 ש"ח.

יישור קו- 0-2000 ש"ח.

לגבי תוספת כח" האפשרויות החוקיות לא רבות אם בכלל.

ניתן להחליף צנרת + פילטר אינבוקס + צ'יפ - המהלך ייתן כ10 כ"ס נוספים ותגובת מצערת וצליל משופרים.

עלות: כ7000 ש"ח.

כל המתואר יעלה בסביבות התקציב שלך +-

אני הייתי מתחיל ביישור הקו, בצמיגים ספורטיביים ואולי בפילטר שלא מזיק וכלל לא יקר (250 ש"ח).

אח"כ מתקדם בהתאם למה שחסר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, פילטר יוסיף לו במשהו חוץ מתחושה פסיכולוגית ורעש נחמד יותר?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את היאריס ספורט היטב ויש לי הרבה חיבה לרכב.

רכב מהנה שטוב מאד להשתפשף עליו בתור ספורטיבי לייט.

יש לי חבר שבדק אפשרות להתקין את קיט המגדש על אבל ירד מהעניין בשל עניין האמינות+חוקיות.

לך על סט צמיגים איכותי+צ'יפ+אינבוקס. אישית הייתי שומר את ה-15K בצד ומחליף לרכב גודש בבוא העת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי בכל זאת הייתי בודק את עניין הטורבו כי לפי דעתי זה השיפור הכי מורגש והתמורה הכי טובה לכסף.

לדעתי טורבו GT2554R של גארט + ניהול מנוע יעיף אותך לכיוון ה- 175 כ"ס על כלום משקל.

מתכון להרבה כיף.

קח בחשבון גדישה של 0.5 גג באמינות, איש חכם פעם אמר שפחות מ 0.6 באר זה עדין אטמוספרי. :-P

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמים בלמים בלמים! תבלום מאוחר יותר וחזק יותר=יותר זמן בתאוצה לקראת פניה.

סט שלם של EBC יעלה לא הרבה יותר מסט מקורי ויחזיק הרבה יותר.

גם סט בולמים+קפיצים ישדרג פלאים את האחיזה שלך.

אבל, הדבר הראשון לעשות זה צמיגים ספורטיביים + כיוון פרונט איכותי.

ההמלצות על טורבו וסופרצ'רג'ר לא הגיוניות בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הרעיון של סופרצ'ארג'ר לא הגיוני בעליל ? (עזוב תקציב, אני מדבר מבחינת רעיון).

לא מכיר עוד הרבה שיפורים שבתמורה לכסף יתנו מקסימום סוסים, והרי הבחור אמר שהוא רוצה עוד סוסים.

לפותח השרשור,

אתה יכול לחלק את השיפורים ל-2 קבוצות:

1.פסיכולוגיים- פילטר פתוח, דוד אחורי FREE FLOW ושות', כל אלה יתנו לך סאונד מוחשי יותר ותחושה ספורטיבית יותר מבלי לקדם אותך אפילו ברבע שניה בתאוצה.

2.פיזיים- קיט יניקת אויר משולב עם צנרת מלאה, קיט בלמים איכותי, סופרצ'ארג'ר ושות', אלה יקרים יותר לביצוע ונותנים שיפור באמת מדיד.

פרט לזה שכתבת שלא היית מתנגד לעוד סוסים או אחיזה אתה צריך להסביר מה באמת יותר קריטי לך?

אם אחיזה- צמיגים\בולמים\קפיצים איכותיים זו הדרך.

אם שיפור זמנים- תוסיף בלמים למשוואה.

אם סוסים- תכין כיסים עמוקים יותר כי יותר סוסים יצריכו יותר אחיזה ויותר בלימה.

עצתי היא להתמקד בעניין האחיזה, בולמים וקפיצים איכותיים גם ישפרו לך את הבלימה ואת ההאצה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ,

ברשותי היום toyota yaris tsport שנת 2005 .

אני מאוד נהנה מהאוטו ומהדיוק המופתי שלו , אך עדיין , אשמח לתוספת קטנה.

אני ושיפורים מאוד רחוקים אחד מהשני , כל הרכבים שהיו ברשותי עד היום נשארו מקוריים לגמרי , כולל היאריס ,

על כן , אשמח לקבל תשובות מפורטות בבקשה .

אני מעוניין להוסיף כמה סוסים , או לפחות להחזיר את אלו שנאבדו במהלך השנים , לשפר אחיזה , וכמו שאומרים , כוח אחיזה ומה שבניהם ? .....

* התקציב עומד כרגע על 15k

ואיך זה עובד מבחינת חוקיות?

בסה"כ מדובר באדם שמרוצה ממה שהרכב שלו מספק.

לא מוכן להסתבך עם החוק.

ורוב ההמלצות הגיעו לאן שהגיעו בגלל התקציב.

בשורה התחתונה, נראה שתתמקד ביישור קו רציני. מכונית בת 7 בהחלט תרגיש אחרת אם תגיע למוסכניק שמבין מה אתה רוצה ויודע את העבודה. לדעתי בנוסף, התמקדות בבולמים/קפיצים/צמיגים/כיוון פרונט יטפלו בדיוק במה שTS הייתה צריכה מלכתחילה.

בניגוד לטיפול בסוסים (ברמה המתוארת) אשר ההנאה מהם בנקודה מסויימת ממצה את עצמה, טיפול בהתנהגות יכול להרחיק את הנקודה הזאת לפחות קצת יותר.

ואם נשאר קצת/הרבה כסף - תחסוך לכלה הבאה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...