Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mk4 gti , תוכנה.

Ozgolf
שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, השאלה שלי מהי התכונה החזקה ביותר לגולף gti mk4, רבו, אבסולוט קאסטום, apr?

אני מודע לזה שיש אפשרות התקנה ללא עלות של כמה שעות, אבל בכל זאת אני אשמח לתגובה מבעלי ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה אתה אוהב, עם אתה אוהב כוח חזק מתפרץ לך על אפסולוט, עם אתה אוהב לינריות לך על APR , לפי דעתי , אפסולוט זאת התוכנה הכי מתאימה ל 20VT

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ב-FR התקנתי APR לנסיון לכמה ימים ואח"כ עברתי לאפסולוט והעדפתי את אפסולוט.

שתיהן מעולות. APR יותר מתאימה לנהיגה מנהלתית, אפסולוט יותר גורסת את הצמיגים בגלל שמקבלים יותר מומנט בסל"ד נמוך. גם נגיעת דוושה קלה מאוד באפסולוט וכבר אתה שומע את הטורבו מתפרע...

כמו שאמרו לך, זה רק עניין של טעם. תתקין לנסיון את שתיהן ותחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המומנט זמין יותר בAPR מאשר באפסולוט. ממה שאני זוכר באפסולוט הרכב מפרפר יותר אולי בגלל שהגדישה שם יותר גבוהה בסל"ד נמוך.

כל תוכנה המחיר שונה, תצטרך לברר עם הסדנאות.

אם הרכב שלך הוא אוטומט, לא מומלץ בכלל לשים תוכנה כי לא בטוח שהגיר יחזיק מעמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון אולי שהטורבו לאג יותר זניח,

אבל ב-KO3s גם ככה הטורבו לאג יחסית נמוך.

ברגע אבל שהגדישה מגיעה לפיק אתה מפרפר גם שלישי עם העברת הילוכים מספיק אגרסיבית...

בכל מקרה, אם אתה נוסע הרבה בעירוני אני כן חושב שעדיף APR. הנהיגה בו יותר דומה לסטוק (רק עם יותר כוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי באיביזה 20VT יש REVO והרכב נוסע חלום.

בגולף MK5 אני עם אפסולוט, מצד אחד המון כוח, מצד שני הוא לא צפוי.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ברכב יש לי תוכנה שהותקנה לפני כ 7 שנים באי אן די כנראה אבסולוט, אני בטוח שצריך לשדרג את התוכנה, הרכב כרגע לא מרגיש עם תוכנה וגם לא סדנדרט.

אני לא מבין למה השידרוג באיאןדי כרוך בתשלום, כשבסדנאות האחרות זה ללא עלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה הסיבה שהם לוקחים 300 שקל על סריקת תקלות בואג קום, כי הם יכולים.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...