Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול הגבלת מהירות (היה קשה לכתוב את זה?) אצל רכבי ב.מוו. ומרצדס

meirhom
שימו לב! השרשור הזה בן 4275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נראה לי שווה את הטרחה בכלל, איפה במדינת ישראל תוכל לנסוע מעל 250?!

איפה בעולם תוכל לנסוע מעל 250?!?

אולי באוטובאנים של גרמניה, וגם זה רק אם יש לך איזה דגם מפלצתי שיכול לנסוע במהירות כזו בלי לסכן אותך ואת כל הסובבים אותך, ובלי שהרכב יתחיל להרגיש כמו מטוס לפני המראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות הצלחת לכתוב בהודעה קצרה של בקושי 4 שורות, צריך להמציא פרס על שמך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי באוטובאנים של גרמניה, וגם זה רק אם יש לך איזה דגם מפלצתי שיכול לנסוע במהירות כזו בלי לסכן אותך ואת כל הסובבים אותך, ובלי שהרכב יתחיל להרגיש כמו מטוס לפני המראה.

לפחות תודה שמעולם לא נהגת על אוטובאן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עויונות,

לא נהגתי באוטובן למען האמת, אבל מה הקשר?

ועידן, לא מעריך את הזלזול שלך, לא לעניין, זה דיון, ולא כל דבר שנאמר חייב להתאים לדעותיך.

למה שטויות? לא מצליח להבין את המטרה שבהסרת הגבלת המהירות, בטח בארץ ישראל.

אשמח לשמוע את הסיבות לכך שאתה חושב שזה שטויות, מה יהיו ההבדלים בנהיגה עם הגבלת מהירות ל-250 קמ"ש או בלעדיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אם זה דיון ולכל כל דבר שנאמר חייב להתאים לדעותיך, כבד את פותח הדיון

בתשובה עניינית.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אם זה דיון ולכל כל דבר שנאמר חייב להתאים לדעותיך, כבד את פותח הדיון

בתשובה עניינית.

תשובתי לא הייתה עניינית?

הבעתי פליאה על הרצון להוריד את הגבלת ה250 קמ"ש, העובדה שעניתי לו דרך שאלות, ממש לא הופכת את תשובתי ללא עניינית.

הפורום אינו A/Q בלבד, משתמש לא נכנס לפורום, שואל שאלה, מקבל תשובה שחייבת להיות אמינה ומהימנה וחוזר לו לביתו ושם נגמר הסיפור.

פותח הפוסט העלה שאלה, שבעקבותיה יכול לקום דיון ער עם שאלות ותמיהות נוספות, מה לא תקין בפליאה שלי עוד לא הבנתי? כולם פה נוסעים על 250 קמ"ש ביום יום וזה נראה נורמלי לכולם?

מישהו יכול לתת לי דוגמא לסיטואציה כאן בארץ שבה יש צורך בהסרת מגבלת המהירות הזו?!

אזכיר את הפוסט שעלה לפני מספר חודשים, על הבחורים שנהגו בסדרה חמש על 240 קמ"ש וצילמו את זה בוידאו, אוכל לצטט כמה מהתגובות הזועמות באותו פוסט, לכן איני מבין כיצד כעבוד כמה חודשים זה נראה כל כך שגרתי לכולם לנסוע על 250.

יותר מכל, מכעיס אותי שהגיבו לי בזלזול, אבל למרות הכעס יש לשמור על תרבות דיון ולכבד אחד את השני.

אם פותח הפוסט ראה את תגובתי כמעליבה או פוגעת בדרך כלשהי, אני מתנצל לא זו הייתה הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת בעבר דיון לגבי איך להוסיף כוח למוסטנג שעומדת על 320 כ״ס, נכון שמעצבן לקבל תגובות סטייל ״לא מבין בכלל למה להוסיף עוד כוח?״

פותח השרשור לא התייעץ אם כדאי או לא כדאי לבטל את ההגבלה, הוא רק שאל איך עושים זאת.

דבר שני, מה אכפת לך מה הוא רוצה או לא רוצה לעשות עם הגבלת המהירות, אולי מדליק אותו הידיעה שהוא יכול לנסוע על 270 קמ״ש גם אם הוא לא באמת יגיע למהירות הזאת?

דבר שלישי, להגיע עם ב.מ.וו חזקה למהירויות של מעל 250 זה לא סיפור קשה במיוחד ולא צריך ישורת של 15 קילומטר...

אם אני הצלחתי במפגש מועדון להגיע ל-230 קמ״ש עם 325 צנועה מבלי לסחוט אותה עד הסוף (ועוד הייתי האחרון כי אני הכי חלש) אז תיהיה סמוך ובטוח שכל ב.מ.וו 335 וצפונה חוצה את המהירויות האלה ללא כל בעיה ובהחלט יש איפה לעשות את זה, אפילו בארץ.

מצטער על הנימה המזלזלת בהודעה הקודמת, זה לא היה במקום אבל אין צורך להגיב גם אם זה לא נוגע לעניין בתרד, בטח בנושא כזה בפורום שיפורים.

אגב, בשום דבר שנוגע לשיפורים אין באמת צורך, יש רק רצון.

רצית לשפר את המוסטנג שלך כי היה לך. רצון לעשות אותה חזקה יותר, לא היה באמת צורך.

הבחורים עם הסדרה 7 שנהגו על 240 קמ״ש היו מטומטמים כי לא נוהגים במהירות כזאת תו״כ חאפלה ברכב, במהירות כזאת צריכים להיות מרוכזים בדבר אחד בלבד- הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, למטרה זו בלבד מרבית המשתמשים בפורום נכנסת לפה על בסיס יומי, ללמוד ולדעת יותר.

אם לא היה לי מה ללמוד והייתי יודע הכל, לא הייתי נכנס לפה.

גם אני נסעתי על כמה רכבים מהירים בחיי, אבל עוד לא יצא לי לעבור את רף ה220 קמ"ש בטח ובטח לא 250.

אתה עברת? אולי אפילו פה בארץ? אשמח לשמוע על זה, בשביל זה אני כאן בפורום.

בהודעה הראשונה שלי ואני מצטט כתבתי "לא נראה לי שווה את הטרחה", ההדגשה מביעה דעה, ולא עמדה נחרצת או קביעה מדעית כלשהי.

בסה"כ לדעתי הסרת הגבלת המהירות אינה פונקציה שימושית במיוחד ולכן תהיתי על הרצון להסיר אותה, העלית סיטואציה שבה יכלת לעבור את המהירות הזו אז ייתכן וטעיתי אבל מפה ועד לזלזול שהבעת יש מרחק רב.

מלבד זאת, הוספת כ"ס למוסטנג אינה השוואה נכונה לפוסט הזה, אבל בכל מקרה הבנתי את הנקודה,והיא לא סותרת דבר ממה שאמרתי עד כה. תגובתי לפותח הפוסט לא נאמרה בזלזול או בקביעה מוחלטת שאין טעם לעשות זאת, רק הבעתי את דעתי ואם מישהו יבוא ויסתור אותה זה בסדר גמור, אולי אף אלמד דבר או שניים על הדרך.

אין טעם לכעוס על שטויות כולנו פה בשביל הכיף לא בשביל המשכורת, שיהיה שבוע טוב לכולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובתי לא הייתה עניינית?

הבעתי פליאה על הרצון להוריד את הגבלת ה250 קמ"ש, העובדה שעניתי לו דרך שאלות, ממש לא הופכת את תשובתי ללא עניינית.

הפורום אינו A/Q בלבד, משתמש לא נכנס לפורום, שואל שאלה, מקבל תשובה שחייבת להיות אמינה ומהימנה וחוזר לו לביתו ושם נגמר הסיפור.

פותח הפוסט העלה שאלה, שבעקבותיה יכול לקום דיון ער עם שאלות ותמיהות נוספות, מה לא תקין בפליאה שלי עוד לא הבנתי? כולם פה נוסעים על 250 קמ"ש ביום יום וזה נראה נורמלי לכולם?

מישהו יכול לתת לי דוגמא לסיטואציה כאן בארץ שבה יש צורך בהסרת מגבלת המהירות הזו?!

אזכיר את הפוסט שעלה לפני מספר חודשים, על הבחורים שנהגו בסדרה חמש על 240 קמ"ש וצילמו את זה בוידאו, אוכל לצטט כמה מהתגובות הזועמות באותו פוסט, לכן איני מבין כיצד כעבוד כמה חודשים זה נראה כל כך שגרתי לכולם לנסוע על 250.

יותר מכל, מכעיס אותי שהגיבו לי בזלזול, אבל למרות הכעס יש לשמור על תרבות דיון ולכבד אחד את השני.

אם פותח הפוסט ראה את תגובתי כמעליבה או פוגעת בדרך כלשהי, אני מתנצל לא זו הייתה הכוונה.

דבר ראשון לא נעלבתי או משהו מהתגובה שלך אני לוקח הכל ברוח טובה.

דבר שני לא חושב שיש כ"כ מה להשוות את הערסים האלה שנוהגים 4 אנשים עם מלא דאחקות ומחיאת כפיים (הוצאת הידיים מההגה) בכביש עם אנשים (ועוד שאני אומר בבטחה שאף אחד מהם לא עבר בחיים קורס נהיגה או משהו בסגנון).

ודבר שלישי זה בשביל חבר שהתחדש בב.מ.וו חדשה וביקש ממני לברר (ולא שאלתי למה הוא צריך פשוט עניתי.:lol: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עברת? אולי אפילו פה בארץ? אשמח לשמוע על זה, בשביל זה אני כאן בפורום.

.

לא יצא לי בארץ להגיע למהירויות של 250 כי לא היה לי רכב חזק מספיק אבל בהחלט יש בארץ חבר׳ה שהגיעו למהירויות כאלה ויש כאלה שגם בארץ הקודש גירדו 300 קמ״ש.

תוריד מ-M3 חדשה את המגבלה וגם תגרד 300 מלמטה.

אני נסעתי על הרכב שלי 230 כאחרון בשיירה שהוביל אותה M3 חדשה שנותנת בראש עם C63 ומאחוריה עוד 4 ב.מ.וו 335 משופרות (2 מהן עומדות עם M3).

הם הגיעו ל-270 קמ״ש.

באיטליה עם פרארי 458 ופרארי קליפורניה הייתי באמצע הילוך 5 עם מצערת מלאה (יש גם סרטון שתיעד), אין לי מושג איזה מהירות זה נתן מהסיבה שכשאני במהירויות כאלה פחות מעניין אותי להתרכז בספידומטר, מעניין אותי להתרכז רק בדבר אחד- בכביש.

זה שוב פעם מחזיר אותי לסיבה שאותם חבר׳ה מהסרטון המפורסם אדיוטים.

אין לי בעיה בכביש פתוח להעיף מבט על הספידומטר במהירות גבוהה, רק אם הכביש באמת פתוח ורחב, אבל בטח לא לעשות חאפלה וצחוקים, כשאני נוהג מהר אני עושה את זה לבד וגם אם מישהו מתלווה אלי- הוא יודע שככל שאני מאיץ אני מתקשר פחות ופחות ובמהירויות גבוהות או כבישים ״צפופים״ אין עם מי לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...