Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

חבר מאיזור חיפה, רוצה לקנות מייד מצלמה בארץ.

איזה / מה מומלץ והיכן [רכישה מיידית עכשיו בארץ רצוי באיזור חיפה] ובאיזה מחיר.

תודה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=878727

יש לי אותה כבר שנתיים, ממליץ בחום.

כמו כן, אני יודע שיש פה משתמש בפורום VICO ISRAEL, שמוכר את המצלמות של VICOVATION בארץ (או חלק מהדגמים) ויש לו את ה OPIA 2 עד כמה שאני יודע, שהיא אמורה להיות יותר יקרה אמנם, אבל האיכות וידאו שלה מהטובות ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן :)

מחפש מצלמה לרכב במחיר של 200-250 ש"ח, אם זה כולל כרטיס זיכרון מה טוב.

אפשרויות חשובות שיהיו לי זה פשוט שיראו טוב, שסרטונים ימחקו מעצמם (אלא אם כן קרה משהו קריטי בסרטון ואז אפשר להגדיר שהמכשיר לא ימחוק את הסרטון), ושיהיה אמין :)

אם יש למישהו הצעה למשהו בשבילי אני מאוד אשמח.

תודה מראש!

Volkswagen Golf 06' 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות של גירבסט על הפנים. לא הגיע כרטיס זיכרון ופתחתי מחלוקת ולא עונים שם

יש מקום בארץ שמוכר [h=1]Samsung 32GB Micro SDHC Memory Card[/h] - 32GB ORANGE80MB/s Class 10 בזול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יש לי מצלמה VIOFO A119 והדבק שקיבלתי איתה לא מצליח להחזיק אותה והיא נופלת, יש לכם פתרון לזה?

תודה מראש

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ יואל,

אני קיבלתי עם ה- A119 V2 מדבקה נוספת עם תושבת הפלסטיק כמובן.

אני הזמנתי מ-EBAY, שתי תושבות כאלו ב-15 ש"ח

קישור למוצר: http://www.ebay.com/itm/2PCS-3M-VHB-Double-Glue-Sticker-Mount-for-VIOFO-Capacitor-A119-Car-Dash-Camera-/232066925855?epid=1592338970&hash=item360844451f:g:xBMAAOSw0UdXvanm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות של גירבסט על הפנים. לא הגיע כרטיס זיכרון ופתחתי מחלוקת ולא עונים שם

בהמלצת חברי הפורום רכשתי מצלמת VIOFO מ- GEARBEST ממש בתחילת 2017.

לא יודע איך דווקא אני נפלתי, אבל קיבלתי מצלמה שככה"נ העדשה הורכבה הפוך (הצילום היה הפוך ב- 180 מעלות). בכל אופן ביקשתי זיכוי כספי בערך שעה לאחר שהמצלמה הגיעה, ורק לאחר שנלחמתי במשך כ- 3 חודשים הסכימו להחזיר את כספי + דמי משלוח של החזרת המצלמה.

כעת נושא מצלמת הרכב עולה אצלי שוב וראיתי המלצות על DOD LS475W שעלותה כ- 1,000 ש"ח ומגיעה עם שנתיים אחריות של היבואן. האם למישהו יש ניסיון איתה? האם מתאימה לישראל מבחינת הסוללה? לפי סרטונים ביוטיוב איכות הצילום נראית מעולה גם ביום וגם בלילה. תודה לעונים.

עריכה אחרונה על ידי rams
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי כבר כמה שנים DOD LS460W. מאוד מרוצה. הבטריה נהרסה לי ע"י מתקין שחיבר משהו לא נכון ושרף אותה. אני לא צריך אותה (המצלמה מחוברת למצבר של הרכב) אז לא עשיתי מזה עיניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות נראית מעולה. הבעיה היחידה זה שיש לה סוללה ולא בטוח שזה כל כך טוב במז"א הישראלי.

יש דגם של DOD שמתאים מבחינת הסוללה?

ישנה מצלמה אחרת, מתאימה יותר לישראל, אשר נמצאת באותה קטגוריית מחיר (800-1000) שיכולה לצלם ב- 1080/60fps?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...