Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

יש כמה כיוונים שכדאי לבדוק.

תתחיל בבדיקה האם כבל הusb מחובר לשקע ה2.1 אמפר ולא לשקע 1 אמפר במטען.

האם אתה משתמש במטען המקורי המסופק?

אם אתה מזיז את המטען, האם המצלמה מרסטת את עצמה?

האם אתה משתמש בכבל המקורי המסופק?

אם אתה מזיז את התקע של הכבל בחיבור למצלמה, האם המצלמה מרסטת את עצמה.

תוציא את המצלמה מהgps ותחבר את הכבל כשהיא לא על התושבת, האם המצלמה מרסטת את עצמה?

האם יש ריצודים על המסך?

האם יש ריצודים בסרטונים שהמצלמה מפיקה?

האם יש סרטונים פגומים שלא ניתן לנגן?

בדרך כלל מדובר בסרטון האחרון לפני ניתוק המצלמה והוא שוקל פחות משאר הסרטונים.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון.. אז ככה חיברתי את הכבל לשקע 2.1 אמפר.המצלמה התחילה לעבוד בצורה חלקה ובלי איתחולים. לאחר נסיעה של כחצי שעה הוצאתי את הכרטיס והקבצים היו עדיין פגומים. פירמטתי את כרטיס ומאז הכל עובד בצורה חלקה. תודה! מקוה שנפתרה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מצלמות עם קבלים מסוגלות לעבוד בטמפ' גבוהות יותר ממצלמות הכוללות סוללה, אך זה לא אומר שניתן להתעלל בהן ולחבר אותן 24/7 בקיץ כי גם הן או כרטיס הזיכרון שבהן, יתפגרו במהירות.

אלכס, חשוב לציין כי מצלמות עם סוללה איכותיות עובדות ב 65 מעלות וגם מצלמות עם קבל, כגון ה A119 עובדות עד 65 מעלות אותו הדבר, אין הבדל.

ההבדל למעשה ובפועל, זה באמינות. הסוללה "תיגמר" או "תמות" בעקבות מחזורי טעינה ופריקה בגלל טמפ' הרכב (סוללות נפרקות מהר מאוד תחת 60 מעלות ברכב) וקבל לעומת זאת, יחזיק מעמד הרבה יותר.

כמו כן, החומרה הנדרשת לקבל היא יקרה יותר ושונה קצת מאשר סוללה.

עובדתית, מצלמה עם סוללה או קבל, שתיהן יעבדו ב 65 מעלות אותו הדבר, עובדתית ומדעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הa119 שלי עובדת בטמפ' גבוההות בהרבה מ65 מעלות, לדעתי לכיוון 80 מעלות.

הvico power plus מכבה אותה בסביבות 11-12 בצהריים.

יש מצב יש טעם בדבריך, אבל אני לא הייתי שם מצלמה עם סוללה לעבוד בתנאים שהa119 עובדת אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד מדדת 80 מעלות חום ברכב? איך ומתי? אני פשוט אשמח לדעת באילו תנאים הרכב שלך מתחמם ל 80 מעלות ולנסות לשחזר את זה.

באיזה יום או טמפ' סביבה וכמה זמן הרכב עמד תחת השמש? (לרוב מספיקה שעה להגיע לטמפ' הזאת תחת שמש ישירה).

אני רוצה לבצע מדידה עם ציוד מדוייק במספר מיקומים ברכב ולקבוע פעם אחת ולתמיד עד כמה מתחמם פנים הרכב באמת, המידע ברשת מאוד מגוון ולא עקבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, ''אני משער שהטמפ' מגיעה לכיוון 80 מעלות''.

אחדד, כוונתי טמפ' שהמצלמה נחשפת אליה ולא טמפ' ברכב.

המצלמה ממוקמת על השמשה, מאחוריה יש ציליית משקפיים שמחזירה עליה אור.

כמו כן, המצלמה עצמה מפיקה חום.

הויקו פאור פלוס ממוקם במקום שלא חשוף לקרני השמש בצד הברך הימנית של הנהג, מכוון לטמפ' קטיעה 60 מעלות.

עריכה, שמתי לב שהציטוט של עצמי לא לגמרי מדוייק, אבל אני בטוח שהבנת את כוונת המשורר.

אין לי כלי מדידה.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, לחיבור של שתי מצלמות עם הויקו פלוס צריך שני מפצלי פיוזים או מספיק אחד?, המטרה, כמו שהצעת, לחבר את המצלמות למתג עם שלושה מצבים

עריכה אחרונה על ידי bogibb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח צריך לעדכן גירסא, אם רכשת את המצלמה לא מזמן/ עוד לא רכשת אותה, אז הגירסא אמורה להיות עדכנית.

אם אתה מעדכן גירסא, אז לאחר העדכון מאוד מומלץ לשחזר להגדרות יצרן ועל הדרך לעשות פורמט לכרטיס הזיכרון ולאחר מכן לעבור על ההגדרות של המצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח צריך לעדכן גירסא, אם רכשת את המצלמה לא מזמן/ עוד לא רכשת אותה, אז הגירסא אמורה להיות עדכנית.

אם אתה מעדכן גירסא, אז לאחר העדכון מאוד מומלץ לשחזר להגדרות יצרן ועל הדרך לעשות פורמט לכרטיס הזיכרון ולאחר מכן לעבור על ההגדרות של המצלמה.

אני מתכוון ללכת למתקין בקרוב, כי כל הדברים הגיעו והסתכלתי שוב בסרטונים שלך ומשום מה הייתי בטוח שהזמנתי רק מפצל פיוזים אחד, אבל בדקתי עכשיו ומסתבר שהזמנתי שניים אז זה בסדר, תהיתי אם תוכל לתת הסבר, כללי לחלוטין, איך הכל יהיה אמור להתחבר (אפילו מחר, לא חייב עכשיו)- הויקו מתחבר למפצלי פיוזים שמתחברים לתיבת הפיוזים? והכבלים של המצלמות לאן מתחברים?, אל תשכח שאני רוצה לשים מתג של שלושה מצבים- רק קידמית, רק אחורית ושתיהן יחד עובדות, איך החיבורים יהיו במצב הזה?

המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויקו מתחבר למפצלי פיוזים ולבורג השילדה.

כמו כן בויקו יש יציאה של שקע 12v אחד.

את השקע הזה צריך לפצל ל2 שקעים.

ועל כל שקע לחבר סויץ במקום נגיש.

השקע המקורי שמגיע עם הויקו פאור פלוס לא מתאים למטען שמגיע עם הa119 מבחינת אורך, הוא ארוך מידי ובקושי נוצר מגע בפלוס.

לכן צריך שתי שקעים חדשים או לחתוך טיפה את הפלאסטיק של השקע הקיים.

לא משהו מסובך, המתקין יסתדר עם זה, רק תדאג לומר לו שאין חיבור טוב בשקע המקורי של הויקו פאור פלוס.

אולי הוא יעדיף לחבר שתי שקעים זהים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...