Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

למישהו יש המלצה על מתקין מומלץ ל vico power plus?

קודם כל תזמין מפצל פיוזים אפילו סט של חמש שיהיה לך כי זה זול ובכל מקרה אתה תהיה צריל זוג

תזמין גם סט של פיוזים 3 אמפר (גרושים!!)

למה אני אומר לך כי אני הייתי עם ה vico power plus ושבאתי למתקין שיתקין לי את זה אני רציתי כמו שאלכס המליץ עם המפצל פיוזים ולאף מתקין לא היה מפצל וכולם רצו להתלבש על הרדיו או סתם חוטים שיפצעו אותם מה גם קיבלתי סכומי התקנה מטורפים

200 שקל התקנת ה vico power plus ועוד 150 שקל התקנת כל מצלמה (קדימה ואחורה)

קיצור סכומים מטורפים ולא הגיוניים.

בסופו של דבר הלכתי ליוטיוב לראות איך מפרקים את הרכב שלי שזה רק הפלסטיקה, את התא פיוזים באמת שזה היה קל ופשוט

(אה גם תזמין פלסטיקים לפתיחת הפאנלים ברכב) ממש עבודה של שעתיים עם הידיים השמאליות שלי ורוב הזמן בכלל ניסיתי להפעיל את המד זרם ולהוציא את הפיוזים המקוריים (כן ידיים שמאליות)

אבל אחרי שהצלחתי לקרוא את הספר רכב ועשיתי עבודה כמו שצריך ב vico power plus אני מאוד מאוד מאוד גאה בעבודה שעשיתי לב!

באמת שום דבר ועשיתי עבודה הרבה יותר טובה מכל מתקין

גם את החיבור מאחור ברכב עם באגז נפתח הצלחתי להשחיל יפה עם כל החיווט המקורי של הרכב על ידי סבון כלים וקשירת הכבל חשמל לאזיקון.. היה לא פשוט אבל עבודה יותר טובה ממתקין!

באמת ממליץ מאוד בחום לעשות את הדברים לבד, לא קשה במיוחד בסרטון של אלכס שמסביר הכל בצורה מעולה

ואם חס וחלילה אתה הולך למתקין תקרא אתה את הספר רכב ותגיד למתקין לאיזה פיוזים להתלבש ובכל מפצל פיוז תשים פיוז של 3A שכבר יש לך מראש

למען ההגינות בירושלים ובמרכז אף אחד לא הבין מזה ה vico power plus וכשגם לא ממש רוצים להבין אני מניח שהעבודה הייתה יוצאת על הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יעמוד במשימה.

אני משתמש בכרטיסים הכתומים, הם מעולים.

מתוך 4 כרטיסים, רק אחד שווק חיים תוך שנה.

אל תשכח שהכרטיס עובר חיים לא קלים בכלל, תדאג להצתייד בעוד כרטיס ספייר.

תודה אלכס!

שאלה כמה זמן עם ה vico power plus מחזיקה לך המצלמה בזמן חניה?

אצלי יש קדימה ואחורה ומחזיק לי 9 שעות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 שעות בלחץ, שתי מצלמות.

מצבר ישן, מעל 3 שנים.

מתח קטיעה 12.4v.

כל הכבוד על ההתקנה, קלי קלות :)

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 שעות בלחץ, שתי מצלמות.

מצבר ישן, מעל 3 שנים.

מתח קטיעה 12.4v.

כל הכבוד על ההתקנה, קלי קלות :)

תודה על הפרגון אבל אני חושב שעשיתי טעות עם המתח קטיעה של 12.2 עכשיו אני נזכר שאמרת לבדוק עשר דקות אחרי נסיעה וגם לא התייחסתי לאופסט..

אני אטפל בזה מחר. אצלי מצבר בן חצי שנה

באמת התקנה קלה ופשוטה, לא יודע ממה אני פחדתי גם בהתחלה ולקח לי בכלל שנה להרכיב

ואני כמעט הסכמתי לאיזה 700 שקל התקנה עם המצלמות.. מזל שעשיתי לבד, הכל תודות לסרטון הדרכה המעולה שלך! נתן מידע לכל פסיק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תזמין מפצל פיוזים אפילו סט של חמש שיהיה לך כי זה זול ובכל מקרה אתה תהיה צריל זוג

תזמין גם סט של פיוזים 3 אמפר (גרושים!!)

למה אני אומר לך כי אני הייתי עם ה vico power plus ושבאתי למתקין שיתקין לי את זה אני רציתי כמו שאלכס המליץ עם המפצל פיוזים ולאף מתקין לא היה מפצל וכולם רצו להתלבש על הרדיו או סתם חוטים שיפצעו אותם מה גם קיבלתי סכומי התקנה מטורפים

200 שקל התקנת ה vico power plus ועוד 150 שקל התקנת כל מצלמה (קדימה ואחורה)

קיצור סכומים מטורפים ולא הגיוניים.

בסופו של דבר הלכתי ליוטיוב לראות איך מפרקים את הרכב שלי שזה רק הפלסטיקה, את התא פיוזים באמת שזה היה קל ופשוט

(אה גם תזמין פלסטיקים לפתיחת הפאנלים ברכב) ממש עבודה של שעתיים עם הידיים השמאליות שלי ורוב הזמן בכלל ניסיתי להפעיל את המד זרם ולהוציא את הפיוזים המקוריים (כן ידיים שמאליות)

אבל אחרי שהצלחתי לקרוא את הספר רכב ועשיתי עבודה כמו שצריך ב vico power plus אני מאוד מאוד מאוד גאה בעבודה שעשיתי לב!

באמת שום דבר ועשיתי עבודה הרבה יותר טובה מכל מתקין

גם את החיבור מאחור ברכב עם באגז נפתח הצלחתי להשחיל יפה עם כל החיווט המקורי של הרכב על ידי סבון כלים וקשירת הכבל חשמל לאזיקון.. היה לא פשוט אבל עבודה יותר טובה ממתקין!

באמת ממליץ מאוד בחום לעשות את הדברים לבד, לא קשה במיוחד בסרטון של אלכס שמסביר הכל בצורה מעולה

ואם חס וחלילה אתה הולך למתקין תקרא אתה את הספר רכב ותגיד למתקין לאיזה פיוזים להתלבש ובכל מפצל פיוז תשים פיוז של 3A שכבר יש לך מראש

למען ההגינות בירושלים ובמרכז אף אחד לא הבין מזה ה vico power plus וכשגם לא ממש רוצים להבין אני מניח שהעבודה הייתה יוצאת על הפנים.

אתה נסיך, תודה.

את האמת שהדר מ HI-LED הציע בין 250-300 התקנה כולל להעביר יפה את הכבילה של המצלמה הנוכחית לחלון האחורי.

חושב שזה מחיר יפה מאד לעבודה כזו ופשוט רציתי עוד אופציות.

מה שכן - אני מאד רוצה להתקין לבד :) בא לי גם לנסות. פשוט זה רכב בן שנה והדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לשבור פלסטיקה. (כבר עשיתי פדיחה באחת המנורות, זה לא נורא... אבל זה דופק לי בראש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלכס!

שאלה כמה זמן עם ה vico power plus מחזיקה לך המצלמה בזמן חניה?

אצלי יש קדימה ואחורה ומחזיק לי 9 שעות..

מתח קטיעה של ויקו פלוס: 12.2V, רק מצלמה אחורית A119 מחוברת, זמן הקלטה כ-48 שעות.

מצבר חדש מסוף יולי.

שתי המצלמות A119 עודכנו מגרסה 2.6 ל3.4

עריכה אחרונה על ידי bogibb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

קניתי שתי מצלמות עבור רכב של הסעות A119 V2, כלומר הרכב נמצא בחוץ בנסיעה לפחות 14 שעות ביום, איזה כרטיס זיכרון גדול מומלץ לזה?(קניה באייבורי)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

קניתי שתי מצלמות עבור רכב של הסעות A119 V2, כלומר הרכב נמצא בחוץ בנסיעה לפחות 14 שעות ביום, איזה כרטיס זיכרון גדול מומלץ לזה?(קניה באייבורי)

תודה רבה

קודם כל ברכות על המצלמה המעולה הזאת!

כפי שנאמר כאן מומלץ מאוד כרטיס של לפחות CLASS 10

יש המון ביקורות שליליות עם סאנדיסק אז תזהר מהם

כרטיס של 64 גיגה יעשה את העבודה נאמנה גם המחירים היום לא בשמיים ופחות מ 100 שקל אתה מסודר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברכות על המצלמה המעולה הזאת!

כפי שנאמר כאן מומלץ מאוד כרטיס של לפחות CLASS 10

יש המון ביקורות שליליות עם סאנדיסק אז תזהר מהם

כרטיס של 64 גיגה יעשה את העבודה נאמנה גם המחירים היום לא בשמיים ופחות מ 100 שקל אתה מסודר

תודה רבה

משהו מומלץ לקנות?

וכרטיס של 128 עובד עם זה?כי הבנאדם לא רוצה לאבד משהו אם יצטרך, לכן לא איכפת לו להשקיע בכרטיס גדול העיקר שישמור לו את הכל, אם כן איזה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה

משהו מומלץ לקנות?

וכרטיס של 128 עובד עם זה?כי הבנאדם לא רוצה לאבד משהו אם יצטרך, לכן לא איכפת לו להשקיע בכרטיס גדול העיקר שישמור לו את הכל, אם כן איזה?

תודה רבה

המצלמה תומכת עד 128 גיגה

במחירים האלה כבר הייתי קונה בחול ולא מהארץ

https://www.gearbest.com/memory-cards/pp_204282.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה תומכת עד 128 גיגה

במחירים האלה כבר הייתי קונה בחול ולא מהארץ

https://www.gearbest.com/memory-cards/pp_204282.html

כמה זמן זה מצלם ב 64GB באיכות הכי גבוהה שלו?

והאם מה שישלחו מגירבסט מקורי?

ומה יש בארץ לקניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן זה מצלם ב 64GB באיכות הכי גבוהה שלו?

והאם מה שישלחו מגירבסט מקורי?

ומה יש בארץ לקניה?

גירבסט תמיד מקורי

זמן הקלטה כ-7 שעות תלוי באיכות הצילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה ל 14 שעות זה רק 128 :(

ופה בארץ אין משהו במקום סמסונג?

אתה לא חייב סמסונג, אתה יכול כל חברה (רק לא סאנגיסק)

תבדוק שזה מעל מהירות CLASS 10

המחירים בארץ פשוט יותר יקרים אז תבדוק אם שווה לך

והמצלמה לא תומכת מעל 128 גיגה

אפשרי ליותר מ14-15 שעות אבל אז אתה צריך להוריד את האיכות (בכל מקרה אם יש משהו אתה "לוכד" את הקובץ ושומר אותו ואז מעביר למחשב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אשמח להתייעצות,

מעוניין להחליף את המצלמה הנוכחית(שיאומי פשוטה) שאחרי כמעט שנתיים מתחילה לזייף.

מקריאה פה החלטתי ללכת על מצלמה שפועלת על קבל, מבין המצלמות של viofo מה הדגם הכי בסיסי שהייתם ממליצים עליו? נטו בשביל ההגנה משפטית, פחות מעניין אותי עוד כמה פיקסלים או פיצ'רים כאלה ואחרים, הa118 מספיקה(זולה משמעותית ביחס ל119)?

חוץ מזה, לגבי מצלמה לשמשה אחורית, מצאתם אותה שימושית לאורך השנים? מתלבט עם כבר להזמין שתיים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...