Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אז גם אני אתמול קיבלתי את ה Vico SF2 שלי שהזמנתי מאילן מהפורום, לבנתיים אעלה סקירה קצרה על תכולת הקופסא ועל מראה ובנייה של המצלמה עצמה.

תכולת הקופסא:

1.מצלמה Vico SF2.

2.מטען 12V עם כבל די ארוך.

3.פומפה להדבקה על שמשת הרכב, בעלת הברגה לטובת החלפה של התופסנים.

4.תפסן לשליפה מהירה של המצלמה.

5.תפסן קבוע למצלמה (ניתן גם לשליפה רק מצריך התעסקות).

6.מדריך התקנה של המצלמה ברכב (ברוסית).

7.מדריך משתמש מאוד מקוצר (ברוסית).

ההתרשמות הראשונית מהמצלמה עצמה היא שאיכות הבנייה של המצלמה היא ברמה מאוד גבוהה ורואים שמקבלים מוצר איכותי ובנוי היטב ולא איזה חיכוי סיני מצ'וקמק.

המצלמה עצמה מגיעה בצבעי כחול כהה עם שחור עם כיתוב באנגלית מקדימה (כשמתקינים את המצלמה על המתקן שליפה מהירה לא רואים את הכיתוב).

הפומפה/תופסן לשמשת הרכב גם כן היא בנוייה היטב ורואים שמקבלים מוצר מוצק שבנוי היטב ושלא יישבר בעוד כמה ימים.

תופסן שליפה מהירה מאוד נוח ומאפשר שליפה והתקנה מהירה של המצלמה ממנו. התופסן הקבוע גם כן מאפשר שליפה של המצלמה רק דורש הפעלת כוח על מנת שהתופסן ייצא מהמסילה של המצלמה שבה הוא יושב.

אחד הדברים שמאוד הפריעו לי לעין זה החוברת ההוראות והחוברת ההתקנה שהיו בשפה הרוסית, בתור יליד רוסיה אז הסתדרתי עם ההסברים (לא שהייתי צריך אותם), אבל במידה ולא הייתי מבין רוסית ולא הייתי מהאנשים שמסתדרים עם מכאניקה בסיסית אז הייתי מתבאס קצת על כך שהכל ברוסית, בכל מקרה ניתן למצוא את אותם הסיפרונים בפורמט PDF ברשת בשפה האנגלית (אילן תשקול להדפיס את הסיפרונים בשפה האנגלית ולצרף לחבילה של המצלמה).

מה שכן היה מאוד חסר לי זה חוברת הוראות שמסבירה את כל התפריטים לעומק ואת כל התתי תפריטים, אם ניקח לדוגמא את התפריט של G סנסור אז בתוכו יש אפשרות בחירה מ 1 עד 5, מה בדיוק אומר 1? מה בדיוק אומר 5? הכי חזק? הכי חלש? לא יודע. בכל מקרה ביוטיוב יש המון סירטונים עם כל ההסברים על כל תפריט ותת תפריט במצלמה, לכן זה לא משהו שהייתי פוסל בגללו את המצלמה או מוריד על כך ניקוד בהתרשמות כללית.

חשוב לציין שבמצלמה זו אין סוללה ולכן לא ניתן להפעיל אותה כשהיא לא מחוברת למקור מתח(רכב,מחשב,מטען ביתי לאייפון גם הולך), מצד אחד זה חיסרון כי במקרה תאונה לא ניתן להוציאה מהרכב ולצלם,מצד שני לכולם יש היום סמרטפונים שאיתם אפשר לצלם את הכל, אלא שמלצמה זו עובדת על בסיס "קבלי-על" שמספקים לה את המתח הדרוש לצורך שמירת קובץ ווידאו ושמירת השעון עם התאריך בזמן כיבוי המתח, היתרון "בקבל-על" הוא שזה מאפשר למצלמה לפעול בתנאי חום קיצוניים כפי שקיימים אצלנו בארץ בימי הקיץ החמים.

לאחר הפעלה מהירה ומשחק של כחצי שעה עם המצלמה אני יכול לומר שהתפריטים מאוד ברורים ומאוד נוחים ואפשר להסתדר ללא חוברת ההוראות,במידה ונתקעים אפשר למצוא הסבר ביוטיוב. כרגע אין שפה עברית במצלמה.

ההתרשמות שלי מאיכות הווידיאו שביצעתי בבית בחדר היא מאוד טובה וניתן לראות שהווידיאו שמתקבל אכן באיכות HD, כמו כן ניתן לראות ב PROPERTIES של הקובץ את הרזלוציה ואת ה FPS שבו המצלמה מצלמת את הסירטון.

זהו זה הכל לבנתיים, כשאני אקבל את ה G1WH שהזמנתי לרכב השני שלי אני אעשה השוואה בין שתי המצלמות ואעלה לפה סיקור.

כמו כן התחלתי לבנות/לייצר מתקן תלייה/שליפה מהירה של המצלמה ממקומה, המאפשר סיבוב של המצלמה ב 360 מעלות, אעלה תמונות בהמשך.

נ.ב: מכיוון שלא היה לי אבטיח שלם במקרר להשוואה, תוכלו לראות פיל ירוק+סרגל לצורך המחשה של גודל המצלמה.

20140422_212927.jpg

20140422_212936.jpg

20140422_212946.jpg

20140422_212956.jpg

20140422_213022.jpg

20140422_213047.jpg

20140422_213140.jpg

20140422_213147.jpg

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד כמה תמונות להמחשה

20140422_213226.jpg

20140422_213239.jpg

20140422_213257.jpg

20140422_213307.jpg

20140422_214110.jpg

20140422_214118.jpg

20140422_214127.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגיע היום, די מאוכזב ממנה.

מצלמה גדולה קשה להחביא אותה מתחת למראה, ואם מחביאים אז אי אפשר יהיה לסובב אותה, האיכות תמונה בלילה די זוועה, עשיתי נסיעה של 5 דק, ציפיתי ליותר.

מחכה ננקה את השמשה מקדימה נראה אולי זה יעזור ונשחק קצת עם ההגדרות.

בנתיים בלילה,מספרי רכב לא רואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי נסיעת מבחן ביום ובלילה ל

G1WH.

האיכות סבירה ביותר לא ציפיתי ליותר מדי במחיר שלה אבל לדעתי עושה את העבודה!

גם הסרטון עבר רינדור אז היא לא במקסימום אבל ניסיתי לשמור על האיכות כמה שאפשר.

סרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=o5rfusOLmvk&list=UU-c3NokUT1fd8R80VBJY_-g

מקווה שלא ימחקו בגלל המוזיקה ברקע חח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרכש את ה - G1WH , כמה עלה לו דרך eBay? לקנות מהמוכר הכי זול או שיש מישהו מומלץ? .

מישהו כותב סיקור למצלמה? אשמח לקרוא לפני הרכישה .

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר בשעות הבוקר אני מעלה סיקור וידיאו לאתר,מציע לך לחכות,לי עלתה 194 עם משלוח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרכש את ה - G1WH , כמה עלה לו דרך eBay? לקנות מהמוכר הכי זול או שיש מישהו מומלץ? .

מישהו כותב סיקור למצלמה? אשמח לקרוא לפני הרכישה .

אני קניתי דרך banggood שהמליצו כאן יחד עם הקופון ועלה בסביבות ה190 שקלים. עכשיו יש גם הנחה נוספת זה ממש משתלם.

סרטון אתה יכול לראות 3 תגובות למעלה שהעלתי מהיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר בשעות הבוקר אני מעלה סיקור וידיאו לאתר,מציע לך לחכות,לי עלתה 194 עם משלוח.

אני מחכה , תודה רבה.

אני קניתי דרך banggood שהמליצו כאן יחד עם הקופון ועלה בסביבות ה190 שקלים. עכשיו יש גם הנחה נוספת זה ממש משתלם.

כן צפיתי בסרטונים שפרסמו וראיתי שהאיכות טובה, אבל אשמח לדעת מה עוד יש במצלמה אז אחכה לסיקור של yulianx .

אשמח לדעת עד מתי הקופון כדי שאני לא אפספס את המבצע בזמן שאני ממתין לסיקור .

עריכה אחרונה על ידי HiTRuN

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגיע היום, די מאוכזב ממנה.

מצלמה גדולה קשה להחביא אותה מתחת למראה, ואם מחביאים אז אי אפשר יהיה לסובב אותה, האיכות תמונה בלילה די זוועה, עשיתי נסיעה של 5 דק, ציפיתי ליותר.

מחכה ננקה את השמשה מקדימה נראה אולי זה יעזור ונשחק קצת עם ההגדרות.

בנתיים בלילה,מספרי רכב לא רואים.

אני לא יודע על איזו מצלמה אתה מדבר, אבל תנקה טוב טוב את העדשה של המצלה, כי אם נגעת בעדשה עם הידיים בזמן שבחנת את המצלמה אז הסימני אצבעות שנשארו על העדשה מאוד משפיעים על איכות וחדות התמונה.

אני גם כן ביצעתי אתמול נסיעה של 5 דק' עם ה vico sf2 אצלי במושב בלילה עם תנאי תאורה ירודים ולא ראיתי משהו יוצא דופן ביחס לסירטונים שרצים ביוטיוב, נסעתי אחרי רכב ורואים בבירור את המספר.

לבנתיים עוד מוקדם לתת חו"ד רצינית עד שאני לא אסע איתה כמה ק"מ טובים ביום ובלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לישמוע שקיבלת ואתה מרוצה(מתי נישלח?), כעת זה אומר שלמרות המחיר הנמוך הם מוכרים את המקורי נכון? ולא זיוף של 720P וAVI.

שיגיעו גם המצלמות שלי ואבדוק שהכל טוב אני אתחיל לדבר איתם לסדר לנו עוד דילים לפי קטגוריות מחיר, כרגע הG1WH הפך להמצלמה האיכותית בתקציב הנמוך לכל אחד, לא חושב ששוה לחסוך עוד 10$ ולהיתפשר על זיוף 720P וקידוד AVI מיושן.

רץ ליבדוק מס' מעקב :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אם איני טועה זאת אחת הדרכים לבדוק זיוף של ה G1WH,הוידיאו אמור לצאת בMOV ולא AVI.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...