Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצרן OEM לבולם זעזועים -רנו קליאו ספורט

yairba
שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך להחליף בולמים אחוריים ומחפש מיהו יצרן ה OEM שלהם,

כמובן אם למישהו יש ניסיון טוב/לא טוב עם יצרן כזה או אחר מוזמן גם להגיב.

אני לא מעוניין להקשיח יותר את הרכב ולכן מעדיף מקורי (בלי לשלם קנס לקרסו).

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני צריך להחליף בולמים אחוריים ומחפש מיהו יצרן ה OEM שלהם,

כמובן אם למישהו יש ניסיון טוב/לא טוב עם יצרן כזה או אחר מוזמן גם להגיב.

אני לא מעוניין להקשיח יותר את הרכב ולכן מעדיף מקורי (בלי לשלם קנס לקרסו).

ניסית לעשות חיפוש ב cliosport.net?

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא קוני מתכוננים?

עולים פחות מהמקורי ועושים עבודה טובה יותר.

כשהם פתוחים עד הסוף הם רכים יותר מהמקור.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה, מהרושם שקיבלתי עולה שהם נוזלים בשלב מוקדם מהצפוי, יתכן ואני טועה לא חקרתי לעומק.

לא חקרתי לעומק כי הנחתי שהם עולים יותר + השמועה שהם נוטים לנזול מוקדם גרמה לי לוותר.

מהיכן אוכל לקנות אותם ? האם זה משנה אם הקדמיים ישארו המקוריים (עדיין תקינים) והאחוריים בלבד קוני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא מת על השילוב של קוני + אייבך שהיה מותקן בקליאו שלי ולכן גם שדרגתי לקוילאוברים.

אאל"ט, היצרן של הבולמים האחוריים (או שזה הקדמיים, הזכרון כבר לא מה שהיה פעם) הוא בילשטיין.

לבילשטיין יש סדרת בולמים בשם B4 אשר היא העתק של הבולמים המקוריים (כמובן לכל רכב בנפרד) בדיוק בשביל אנשים כמוך.

אני אישית הייתי מתקין קיט של קוילאוברים אשר שווים כל שקל תוספת לעומת בולמים המקוריים.

ד"א, אני אף פעם לא שמעתי שיש איזשהי בעיה עם הבולמים של קוני. להפך, הבעיה הייתה עם הבולמים המקוריים שהיו נגמרים באיזור 70K ק"מ (ולכן ברכב שלי לשעבר הוחלפו ע"י הבעלים הקודמים). אצלי (ואצל הבעלים הקודם) הקוני עברו לפחות 50K ק"מ ואם אני זוכר נכון עוד מכרתי אותם בסכום סמלי לבעל קליאו אחר שהמשיך להנות מהם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקטלוג שלהם, לקליאו יש רק את B14 ואין B4.

אגב, לגבי הנזילות של הקוני יש שירשורים כמו זה : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=426883&highlight=%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%99

הרוב המכריע שם בעיקר החליף לKONI צהוב עם ברז כיוון, הפחד שלי בעיקר ממה שקראתי עלייהם שהם אחרי שנתיים פשוט מתחילים לנזול, נסעתי על רכב זהה לשלי עם הסט הנ"ל ומאוד אהבתי כאשר הרכב מכוון על "נוחות" הוא רבה יותר נוח ממה שיש לי היום, שם הם פשוט מרקידים את העצמות, ומרגיש קארטינג יחסית במצב הכי ספורטיבי.

עד עכשיו נסעתי על בילשטיין מקדימה וקוני מאחורה.

הקוני, חוץ מזה שהיו קשים מאוד, נזלו (כצפוי מקוני).

אני בכל מקרה מברר מחירים של מקורי, קוני ואם מישהו יתקן ויגלה לי שיש B4 אז גם שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קוני כמעט 3 שנים והם תפקדו כמו חדשים עד רגע המכירה, גם הבעלים החדש לא מתלונן. :)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה מרנו היא כזאת:

347 ש"ח לבולם קדמי, 466 ש"ח לאחורי לא כולל מע"מ כמובן.

המחיר של הבולם הקדמי נמוך בצורה מחשידה, הצעה ישנה שיש לי עוד מהבעלים הקודמים מצביעה שהקדמי עולה יותר מהאחורי.

אבל הוא בדק לפי מספר הרכב כך שנראה שהוא לא טועה.

אגב, המחסנאי טוען בנוסף ש KYB הם היצרנים לרנו, לפי הקטלוג שלהם לקליאו ספורט יש להם רק אחוריים.

http://www.kyb-europe.com/pdf/KYB_Catalog_2012.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הגיוני בהחלט.

אם אין לך שום כוונה לשפר הייתי קונה מקורי וסוגר את הסיפור.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הגיוני בהחלט.

אם אין לך שום כוונה לשפר הייתי קונה מקורי וסוגר את הסיפור.

זה מה שעשיתי, הזמנתי מרנו רביעיית בולמים וזוג כריות בולם. אמנם נכשלתי בטסט על בולם אחורי נוזל אבל עשיתי את החשבון שכל הרביעייה כבר עשתה את שלה ובמחיר כזה חבל לא להחליף את כולם.

אגב, מאוד רציתי את הקוני בעיקר בשביל היכולת להקשיח את הרכב בעת הצורך, אבל פער המחירים הוא כמעט פי 2 ! בעיקר בגלל מחיר טוב של המקורי, ההצעה לקוני הייתה אטרקטיבית מאוד למי שחושק להקשיח את הרכב.

בנוסף למחיר הטוב אני רוצה לציין שנתנו לי הנחה לא מבוטלת בעת הקניה למרות הידיעה שאני לא ארכיב אותם במוסך רנו, אז כל הכבוד על ההרגשה הטובה שקיבלתי היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שעשיתי, הזמנתי מרנו רביעיית בולמים וזוג כריות בולם. אמנם נכשלתי בטסט על בולם אחורי נוזל אבל עשיתי את החשבון שכל הרביעייה כבר עשתה את שלה ובמחיר כזה חבל לא להחליף את כולם.

אגב, מאוד רציתי את הקוני בעיקר בשביל היכולת להקשיח את הרכב בעת הצורך, אבל פער המחירים הוא כמעט פי 2 ! בעיקר בגלל מחיר טוב של המקורי, ההצעה לקוני הייתה אטרקטיבית מאוד למי שחושק להקשיח את הרכב.

בנוסף למחיר הטוב אני רוצה לציין שנתנו לי הנחה לא מבוטלת בעת הקניה למרות הידיעה שאני לא ארכיב אותם במוסך רנו, אז כל הכבוד על ההרגשה הטובה שקיבלתי היום.

טוב לשמוע.

באיזה מוסך ביצעת את הרכישה?

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך עמיגל בבאר שבע.

אגב משה, לפי השרשור שפתחת פה וגם בו הגבתי קיבלת הצעה של ~580 ש"ח עבור כרית בולם, יש לך מק"ט ? כמו שכתבתי הזמנתי גם כריות והמחיר הרשמי הוא פחות מחצי. מק"ט הכריות שהזמנתי הוא : 7700419475

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...