Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לבולמים קשיחים וקפיצי הנמכה

שימו לב! השרשור הזה בן 4292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש בולמים קשיחים וקפיצי הנמכה לרכב שלי.

סקסו 5 דלתות שעוברת הסבה לvtr.

אני חושב ללכת על קוני עם הנמכה של 35 .

קוני צהוב.

יש לי כרביעייה להשקיע בסכום הזה.

האם יש משו יותר איכותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבי לאיזה שימושים אתה צריך את זה?

אני מעדיף קוילאוברים על פני בולמים קפיצים, בגלל המציאות הישראלית.

KONI במחירם המלא לא הייתי קונה בכלל, הסתבר שלפגיו הם היו הכי לא מוצלחים, אישית נסעתי ולהשקיע עליהם יותר מדי לדעתי לא שווה

אצלי ב205 יש B8 והנמכה 29 מ"מ תאמין לי זה לא כזה קשה כמו שאומרים במיוחד שהקפיץ פרוגרסיבי.

בכל מקרה כאשר ביום יום עם הקוילאובר אפשרי להגביע את הרכב כמה שיותר גבוה ולעשותו כמה שיותר רך, וכשתרצה להתגרזן תוכל להשתמש באופציה הכי קיצונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כה אבל הכול שאלה של תקציב ברור שאני מעדיף את ההכי טוב אבל יש לי רק רבייעיה וגם פה אני מותח את התקציב מעל ומעבר. שמעתי יש גם v maxx וגם weitec משו כזה. מה מחירם של הבילשטיינים בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבי זה עניינך, אבל אתה לא מקשיב לאנשים עם ניסיון, בארץ אתה ממש לא צריך לסבול מכל הבילשטיין ודומיו.

תביא קוילאוברים לא תצטער,.

זכור זה מה שאני אומר כל פעם שתרגיש בורות שאתה מתרסק בהם, כאילו הרכב אותותו מתפרק, אז תבין על מה אני מדבר, אלה אם זה רכ לימי כייף, ואז כבר בטוח עדיף קוילאוברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו רשמתי שאני לא רוצה לנסוע כאילו אני על אבן משו קשיח עם נוחות קוילאובר של איזה חברה? אין לי נסיון חוץ מבקוני על קליאו שהיה די נוח וגם קשיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WAITEC או GAZ SHOCKS GHA.

את האמת אני מזמן רוצה להחליף את הבילשטיינים שלי לGHA של GAZ.

תאמין לי שאני אחד שבודק, יצא לי לנסוע על בולמים של GAZ שלא יספרו לך סיפורים במצב הכי נוח הם נוחים בהרבה מB8/6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה מחירם ?לפי החתימה שלך אני מבין שאתה בעניינים.

BILSTEIN B8 + EIBACH PRO KIT

סיטרואן סאקסו 3800 ש"ח + מע"מ, כ 4400 ש"ח כולל מע"מ.

אלפיה יותר מסט של WEITEC

לא עד כדי כך יקר כמו שחושבים..

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...