Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה על מזגניסט טוב באזור ירושלים

dotant
שימו לב! השרשור הזה בן 4286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סובארו אימפרזה 2006, לפני חודשיים בערך אולי קצת יותר המזגן הפסיק לקרר. הלכתי למזגניסט וביקשתי ממנו לבדוק בריחות גז לפני שהוא ממלא גז ( כי אם אני לא טועה מזגן ברכב היא מע' סגורה). הבדיקה לא הראתה שום בריחה והוא פשוט מילא גז.

המזגן קירר בערך חודש וחצי ושוב הפסיק לקרר. כשחזרתי אליו הוא הציע לי כמובן בדיקה ללא תשלום שוב לא נראתה בריחה מהצנרת (גם לאחר שהכניס לחץ גבוה) אבל גם לא נשאר גז. הוא לא הצליח לאבחן את התקלה ואמר שכנראה מדובר בחור קטן מאוד והציע לי למלא גז במחיר מוזל (150 ש"ח) שיחזיק עד סוף הקיץ.

א. הפתרון שלו נראה לי לא מקצועי, האם יש באמת סיבה לפתור כך (מילוי בכל פעם שמתרוקן) את הבעיה?

ב. האם מישהו יודע מה הבעיה או נתקל במשהו דומה?

ג. הכי חשוב האם מישהו יכול להמליץ על מזגניסט טוב באזור ירושלים (כל המומלצים של האתר באזור לא מטפלים בסובארו)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כיצד הוא ביצע את הבדיקה? האם הוא בדק דליפות מהיחידה הפנימית (בתוך האוטו)?

ממליץ לך לפנות להתייעצות עם חורי ממוסך מוטו פלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבדיקה הוא ביצע גם בחוץ (כולל מתחת לרדיאטור) וגם מבפנים בהתחלה עם מים וסבון ואחר כך עם מכשיר (נראה לי מד גז או משהו בסגנון), כל זה נעשה אחרי שהוא מילא גז ובדק את תקינות המזגן עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סובארו אימפרזה 2006, לפני חודשיים בערך אולי קצת יותר המזגן הפסיק לקרר. הלכתי למזגניסט וביקשתי ממנו לבדוק בריחות גז לפני שהוא ממלא גז ( כי אם אני לא טועה מזגן ברכב היא מע' סגורה). הבדיקה לא הראתה שום בריחה והוא פשוט מילא גז.

המזגן קירר בערך חודש וחצי ושוב הפסיק לקרר. כשחזרתי אליו הוא הציע לי כמובן בדיקה ללא תשלום שוב לא נראתה בריחה מהצנרת (גם לאחר שהכניס לחץ גבוה) אבל גם לא נשאר גז. הוא לא הצליח לאבחן את התקלה ואמר שכנראה מדובר בחור קטן מאוד והציע לי למלא גז במחיר מוזל (150 ש"ח) שיחזיק עד סוף הקיץ.

א. הפתרון שלו נראה לי לא מקצועי, האם יש באמת סיבה לפתור כך (מילוי בכל פעם שמתרוקן) את הבעיה?

ב. האם מישהו יודע מה הבעיה או נתקל במשהו דומה?

ג. הכי חשוב האם מישהו יכול להמליץ על מזגניסט טוב באזור ירושלים (כל המומלצים של האתר באזור לא מטפלים בסובארו)?

היי דותן,

אני ממליץ לך להיכנס למרכז מורשה ברזילי ירושלים לבדיקה, איתור התקלה וקבלת הצעת מחיר לתיקון.

אייל מסובארו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב האם מישהו יכול להמליץ על מזגניסט טוב באזור ירושלים (כל המומלצים של האתר באזור לא מטפלים בסובארו)?

אורי, חרשי הברזל, תלפיות, ליד ארמונד.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר שהתיחסת רק להמלצה אבל תודה בכל אופן.

זה בגלל שהייתי אחרי 2 וחצי בירות בשתיים וחצי בלילה אז נתפסתי על הכותרת...:lol:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המזגניסטים הפסיקו לעבוד עם הצבע הזרחני מכיוון שהוא רעיל.

עדיין יש מקומות שתוכל למלאת גז עם צבע זרחני (אני לדוגמא מילאתי במוסך מורשה יונדאי הילוך שישי בראשל"צ).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...