Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פילטר לk&n באיביזה 1600 -2011

שימו לב! השרשור הזה בן 4288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני רוצה להחליף את הפילטר אויר ל k&n, לא רואה סיבה כל שנה לשים 400₪ על פילטר קרטון חד פעמי.

עזרו לי בבקשה לבחור תדגם הנכון:

סיאט איביזה 2011 מנוע 1600 בנזין 5 דלתות.

מצאתי שהדגם הנכון הוא e2997

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=E-2997

והמוכר באייביי:

http://www.ebay.co.uk/itm/Seat-Ibiza-08-on-FR-2011-1-6TD-K-N-Air-Filter-Element-E-2997-/200779905331?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ebf6a3933

האם בחרתי בדגם הנכון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

לדעתי זה מה שאתה צריך:

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=33-2920

בחרת דגם שמתאים לסיאט איביזה דיזל טורבו 1.6 (שלך למעשה 2010... אם היא 1.6 בנזין)

אלעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה כל שנה לשים 400₪ על פילטר קרטון חד פעמי.

ואני לא רואה הגיון להחליף לפילטר אוויר פתוח שלא יתן לך כלום.

לפילטר המקורי יש יתרונות רבים ואני בספק אם יש להחליף אותו כל שנה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פילטר פתוח- זה פילטר כמו המקורי אותו דבר פשוט זה רב פעמי ניתן לניקוי ואיכותי יותר מהמקור.

ומניסיון שלי חובה להחליף פילטר פעם בשנה - לקראת ההחלפה הם בדרך כלל כבר עמוסים באבק וממש סתומים לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים בכלל עם מה שכתבת. פילטר אוויר פתוח לא איכותי יותר מהמקור.

תסמוך על היצרן שהוא יודע מה הוא עושה ועל מה הוא ממליץ. אם תעקוב במדוייק אחרי המלצות היצרן אתה תבטיח שמירה על ביצועים אופטימליים והגנה מירבית על המנוע.

בנוסף, אף פעם לא ניתן לנקות פילטר אוויר לחלוטין, תמיד ישאר בו לכלוך, מה גם שאני לא מבין איך כל הנקיונות האלה לא פוגעים באיכות הסינון שהוא פרמטר חשוב אם לא החשוב ביותר בפילטר אוויר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PAIxeQUSg-Q דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

דבר נוסף- לנו את את האוויר הצלול של אירופה, ואני לא מוכן לסכן את המנוע שלי עם סופות החול שיש לנו בארץ (כמו פודרה) + לא כל החיישנים אוהבים את השמן שיש בפילטר כותנה בטווח הארוך ....

אין ליצרן שום צורך לחסוך עלינו 2 דולר בשביל פילטר כותנה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את hwgeek!!!

רציתי לתת לפותח השרשור את הקישור לסרטון המוכר הזה בדיוק, אך הקדמת אותי.

פילטר מקורי במרבית המקרים עדיף על פילטר פתוח, אלא אם כן יש לך ram air kit או לחילופין cold air intake.

לקנות רק ראש של פילטר פתוח בכמה מאות בודדות של שקלים, לא יניב שום תוצאה חוץ מרעש ואולי נוחות (שאין צורך

בהחלפה אלא רק בניקיון).

There is no replacement for displacement, אבל עדיין מעדיף לגדוש :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PAIxeQUSg-Q דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

דבר נוסף- לנו את את האוויר הצלול של אירופה, ואני לא מוכן לסכן את המנוע שלי עם סופות החול שיש לנו בארץ (כמו פודרה) + לא כל החיישנים אוהבים את השמן שיש בפילטר כותנה בטווח הארוך ....

אין ליצרן שום צורך לחסוך עלינו 2 דולר בשביל פילטר כותנה.

קודם כל... ואוו...

אז למה להחליף פילטר בכלל? למה יש מוצר כזה בשוק? (פרט לרעש).

זה בהחלט שופך קצת אור לגבי פילטרים.

אני רץ לבדוק על דברים אחרים. :)

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...