Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמבולנס

ororororo
שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודש שמתי לב לאמבונס ישן שזרוק לו ברמת השרון.

לפני שבוע שמו לו פתק מהעיריה.

אני חושב שחבל על כזאת פיסת היסטוריה.

מישהו מעונין?

untitled1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה עוד אמבולנס אחד, אמבולנס מרצדס משנות השישם שעמד אצל בירגר בנס ציונה, מעניין מה קרה לו.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני גר בדיוק שתי מטר מהאבולנס הזה,

הוא נמצא שם בערך 4 שנים במקום הזה לא הזיזו אותו פעם אחת,

קשה לי להאמין שהעירכרה רק עכשיו לפנות אותו

אין לי מושג אם יש מנוע אבל חוץ מזה הכל נראה תקין לרכב שעמד 4 שנים

אם מישהו מעוניין בתמונות נוספות אני יכול ללכת לצלם עכשיו

יש מעוננייים??:wink:

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש שמתי לב לאמבונס ישן שזרוק לו ברמת השרון.

לפני שבוע שמו לו פתק מהעיריה.

אני חושב שחבל על כזאת פיסת היסטוריה.

מישהו מעונין?

היה כבר שירשור על האמבולנס הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=38265

מדובר בדודג' משנות השישים.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני לא יודע מה איתכם אבל המיקום של האמבולנס בהודעה הקודמת זה לא אותו מיקום שהוא כיום

ואניא ורמ לכם בדוק 4 שנים הוא באותו מקום אך אני בטוח שמדובר באותו אמבולנס לבחור שצילם את זה בעבר

האם תוכל להגיד לי בפרטי איפה צילמת??

כי אני רואה אותו כל יום בערך 4 פעמיים וזה לא אותו מקום בכל אופן תמונות כבר יש בערב כולם תוכלו להנות מבוק

של 12 תמונות!:wink:

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אני דיברתי עם הבעלים, והוא רוצה 10K! הוא טוען, שהאוטו בחניה הפרטית שלו, ושהעריה "יכולה לקפוץ" לו! הבעלים גר/עובד בווילה שממול, יש לו חב' מחשבים, פרסול או משהו... מישהו, נידמה לי SHMIL, ראה אוטו יותר לעומק, ואמר שיש לו מנוע של נ.נ.

והאוטו להערכתי במצב סביר בהחלט, הסיבה שלא לקחתי את האוטו הזה - מחיר מטורף (לדעתי, בכ"א), ושאין לי מקום לעוד פרוייקטים :? , אחרת כבר מיזמן היה שלי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הייתי, ראיתי.

הנעה 2X4, מנוע נ"נ, כך שלא צריכה להיות בעיה להשיג בל"כ, או אצל אונגר.

חלון קדמי שבור, להערכתי אין באארץ.

מצב כללי סביר, אם כי דורש החלפת פחים בלא מעט מקומות.

מרזב דורש תיקון מלא.

גם לטעמי המחיר מטורף, ובכלל, שאם לא הורידו ממנו את רשיון האמבולנס - יכול להיות סיפור מבחינת רישוי.

לא בדקתי את הניירת - ראיתי את מצב הרכב מקרוב, הבנתי מה המחיר והחלטתי לוותר, ובפרט, שאני עסוק כרגע עד מעל לראש....

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הייתי, ראיתי.

הנעה 2X4, מנוע נ"נ, כך שלא צריכה להיות בעיה להשיג בל"כ, או אצל אונגר.

חלון קדמי שבור, להערכתי אין באארץ.

מצב כללי סביר, אם כי דורש החלפת פחים בלא מעט מקומות.

מרזב דורש תיקון מלא.

גם לטעמי המחיר מטורף, ובכלל, שאם לא הורידו ממנו את רשיון האמבולנס - יכול להיות סיפור מבחינת רישוי.

לא בדקתי את הניירת - ראיתי את מצב הרכב מקרוב, הבנתי מה המחיר והחלטתי לוותר, ובפרט, שאני עסוק כרגע עד מעל לראש....

גם אני ראיתי, כל הגנ"ש התחתון גמור, אבל באופן כללי אפשר להגיד שהרכב שטנפ"צ. מה שכם חלקים לחנטר"ש יש בשפע וגם החלונות הפפלנקי"מ.

נ.ב

אג"ח

:lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שגרשון כנראה לא הבין, לפי התגובה הצינית- להלן הסבר:

נ"נ - נושאת נשק, היה בשירות צה"ל לפני האביר ונמצא עדיין בימ"חים. כמדומני - M-325.

ל"כ - ל.כ. בע"מ, ראה באתר http://www.lkltd.co.il/

ל.כ. ואונגר נמצאים ליד שער יפו של צריפין.

ואגב, מנוע ייתכן שניתן למצוא גם אצל סמו בצומת ירקונים.

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...