Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור בלימה בטנדר איסוזו דימקס 4X4

שימו לב! השרשור הזה בן 4294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לגבי האפשרות שיש לך אויר במערכת?

זה יכול להסביר למה הדוושה יורדת כל כך נמוך, היא לא אמורה לרדת כל כך נמוך ברכב שזה עתה החליפו בו בלמים ונוזל בלמים בצורה תקינה, נהפוכו, היא אמורה להיות גבוהה יותר ורגישה יותר.

מתי החלפת רפידות רדמיות בפעם הרשונה?

גם רפידה בסוף ימיה תגרום לדוושה לרדת נמוך יותר.

בקיצור,

מאחר ומדובר בסוג של "ליקוי" בטיחותי, לא הייתי מסתפק בהמתנה לרכב הבא אלא בודק את הרגלי הנהיגה שלי ובו זמנית לוקח את הרכב למוסך שיפרק גלגלים ויגיד לך מה מצב הצלחות והרפידות מקדימה (כמובן לבדוק גם מאחורה) ולוודא מפלס נוזל בלמים תקין.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב צינורות בלם שזורים- הסיבה שאי אפשר לעבור איתם טסט זה כי רואים צינור שזור במקום גומי. אז מה אם אקנה צינורות שזורים, ואשחיל אותם לתוך צינור גומי? יהיו לי את היתרונות של צינורות שזורים, ועדיין עובר טסט.

או שאני מפספס פה משהו?

א'

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...