Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי 18" לסדרה 1 החדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צמיג נוסף שאפשר ורצוי לקחת בחשבון:

Continental sport contact 3.

צמיג פשוט מצויין.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היתרון בצמיגי ראנפלט אינו מתבטא דווקא במקרה של פנצ'ר "קטן" של מסמר או בורג בסוליית הצמיג, אלא כאשר קורה חס וחלילה פנצ'ר "גדול" הגורם לאיבוד לחץ אוויר מוחלט ופתאומי בעת נסיעה מהירה. במצב כזה הצמיג נוטה "לרדת" מהחישוק ובכך גורם לאובן מיידי של השליטה ברכב. עם מערכת ראנפלט (זו מערכת, מכיוון שגם החישוקים צריכים להתאים, הם חייבים להיות מסוג +EHP2 בעלי אוכף מוגדל לתמיכה בצמיגים כאלו וגם חייב להיצא ברכב מחוון להתראה מפני אובדן לחץ אוויר בצמיגים).

חשבו גם על יתרון בטיחותי נוסף: כמה פעמים בשנה אנו קוראים או שומעים בחדשות על אדם זה או אחר שעוצר בשוליים להלחפת צמיג ונדרס למוות לא עלינו? צמיגי ראנפלט אינם מצריכים החלפה מיידית של הגלגל ובכך מונעים סכנה זו.

ולעניין הנוחות: BMW מתקינה כיום במכוניות החדשות מתוצרתה צמיגי ראנפלט מסוג שהיא מכנה "ראנפלט דור שלישי". צמיגים אלו "רכים" יותר מאלו מהדורות הקודמים ובכך מעניקים נוחות משופרת, כך שהאימרה "ראפלט פוגע בנוחות" אינה נכונה יותר בהכרך.

ולסיום, צפו נא בסרטון זה בו נהג ניסוי של BMW מדגים את יתרונות הראנפלט לעומת צמיגים רגילים:

http://www.youtube.com/watch?v=HkOcIRDbBHI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון בצמיגי ראנפלט אינו מתבטא דווקא במקרה של פנצ'ר "קטן" של מסמר או בורג בסוליית הצמיג, אלא כאשר קורה חס וחלילה פנצ'ר "גדול" הגורם לאיבוד לחץ אוויר מוחלט ופתאומי בעת נסיעה מהירה. במצב כזה הצמיג נוטה "לרדת" מהחישוק ובכך גורם לאובן מיידי של השליטה ברכב. עם מערכת ראנפלט (זו מערכת, מכיוון שגם החישוקים צריכים להתאים, הם חייבים להיות מסוג +EHP2 בעלי אוכף מוגדל לתמיכה בצמיגים כאלו וגם חייב להיצא ברכב מחוון להתראה מפני אובדן לחץ אוויר בצמיגים).

חשבו גם על יתרון בטיחותי נוסף: כמה פעמים בשנה אנו קוראים או שומעים בחדשות על אדם זה או אחר שעוצר בשוליים להלחפת צמיג ונדרס למוות לא עלינו? צמיגי ראנפלט אינם מצריכים החלפה מיידית של הגלגל ובכך מונעים סכנה זו.

ולעניין הנוחות: BMW מתקינה כיום במכוניות החדשות מתוצרתה צמיגי ראנפלט מסוג שהיא מכנה "ראנפלט דור שלישי". צמיגים אלו "רכים" יותר מאלו מהדורות הקודמים ובכך מעניקים נוחות משופרת, כך שהאימרה "ראפלט פוגע בנוחות" אינה נכונה יותר בהכרך.

ולסיום, צפו נא בסרטון זה בו נהג ניסוי של BMW מדגים את יתרונות הראנפלט לעומת צמיגים רגילים:

HkOcIRDbBHI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

תשים יתרון מול חיסרון+הצמיגים הרגילים יותר כדאיים אם זה מבחינת מחיר. שחיקה .נוחות.זמינות במלאי.

עכשיו שיש צמיג רנפלט..הנהג אומר לעצמו בלב"אני סומך על הצמיג שיחזיק לי עוד קצת ועוד קצת עד שלבסוף הוא מתקשר לגרר לחלץ אותו ואני יודע מה אני אומר מניסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער, הנהגים לרוב לא מודעים ליתרונות ולעובדה שצמיג ראנפלט הוא בסופו של דבר צמיג, כלומר שיש לתחזק את לחץ האוויר שבו באופן סדיר, בדיוק כמו צמיג רגיל. אלו שלא דואגים ללחץ אוויר תקין יתקשרו לגרר לחלץ אותם גם אם מותקנים ברכבם צמיגים רגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער, הנהגים לרוב לא מודעים ליתרונות ולעובדה שצמיג ראנפלט הוא בסופו של דבר צמיג, כלומר שיש לתחזק את לחץ האוויר שבו באופן סדיר, בדיוק כמו צמיג רגיל. אלו שלא דואגים ללחץ אוויר תקין יתקשרו לגרר לחלץ אותם גם אם מותקנים ברכבם צמיגים רגילים.

1+ מאד נכון.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים את המישלין ללא צל של ספק בכלל..אתה תהנה מנסיעה שקטה ואכותית..אני מבטיח לך

סתם לשים רנפלט לקבל עוד משקל לרכב.ב זמינות קטנה לסוג צמיג כזה.הנסיעה מחייבת זהירות מירידה ממדרכה וכ"ו היות והצמיג לא גמיש ויכול לתת מכה ולשבור את הג'אנט.לסיכום: שמים 2 "פאסטים" ברכב למקרה של פאנצ'ר והכל בא על מקומו בשלום

מה זה "פאסטים" אם אפשר לשאול ?

ובאמת , אם אני כבר מחליף לצמיג שהוא לא ראנפלט מה אתם ממליצים לקנות כדי להציל את הרכב במקרה של פנצ'ר ? (במקום לשים עוד צמיג בבג'ז , לא נוח)

ולסיכום , כי פשוט כל אחד אומר לי משהו אחר וקצת מלחיצים אותי, ההחלפה שלי מצמיגי 16 ראנפלאט לצמיגי 18 (מישלין PS) לא ראנפלאט , לא פוגעת בהתנהגות הרכב נכון ? ואפילו משפרת ? את היציבות וכו'

תודה רבה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "פאסטים" אם אפשר לשאול ?

ובאמת , אם אני כבר מחליף לצמיג שהוא לא ראנפלט מה אתם ממליצים לקנות כדי להציל את הרכב במקרה של פנצ'ר ? (במקום לשים עוד צמיג בבג'ז , לא נוח)

ולסיכום , כי פשוט כל אחד אומר לי משהו אחר וקצת מלחיצים אותי, ההחלפה שלי מצמיגי 16 ראנפלאט לצמיגי 18 (מישלין PS) לא ראנפלאט , לא פוגעת בהתנהגות הרכב נכון ? ואפילו משפרת ? את היציבות וכו'

תודה רבה !!

עניתה לעצמך על התשובה מייד אחרי השאלה.."פאסט" זהו חומר שניתז לתוך הצמיג במקרה של פנצר ע"י לחץ ומתקשה לאחר כמה רגעים וסותם את הפנצ'ר ומנפח את הצמיג..(עד לפנצ'ריה הקרובה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר קטן.

קח בחשבון שבמוו מכיילים את המתלים להתנהגות.תואמת לצמיגי ראנפלט, שהם כבדים יותר.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו עם הרבה דברים בחיים, גם כאן כסף משחק תפקיד גדול

העובדה ש- BMW כיום שמה צמיגי RFT על כל הדגמים חוסכת לה כסף בשורה התחתונה, שכן הרכבים כבר לא מגיעים עם ג'ק, כלים וגלגל ספייר.

אז אולי הצמיג עולה קצת יותר, אם בכלל.. (להם, שהם קונים מליוני צמיגים בשנה), אבל בסה"כ הם נותנים הרבה פחות עם הרכב

Porsche 911 GT2

BMW 335i 2011

Mini Cooper JCW 2009 - GONE

BMW M3 2006 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 חודשים הוצאתי סדרה 3 מהסוכנות, ומיד נסעתי לפורטל להחליף גם כן לגאנט 18 של 335.

שוחחתי עם אביתר (הנציג של פורטל והוא גם פה בפורום) עוד לפני ההגעה, ותיאמנו שיעשו לי טרייד אין על הגאנט והצמיגים איתם אני מגיע, שהיו מאוד איכותיים, לא זוכר דגם אבל ראן פלאט.

אוכל להגיד לך שיצאתי משם קצת מאוכזב, אבל אני לא מאשים אותם. יצאתי מאוכזב כי ידעתי שהצמיגים והגאנטים שנתתי הם מאוד איכותיים ולא זולים בכלל, אבל זיכו אותי בגינם על סכום מזערי.

בזמנו, להוציא רכב חדש מהסוכנות בסכום גדול, כל מה שמעניין אותך זה לחזור לבית שלם ב100 אחוז עם הרכב ואיך שהוא נראה, ולכן 3-4 אלף לכאן או לכאן לא משנים לך הרבה.

אז בסה"כ השירות שלהם מצויין, אביתר היה זמין תמיד גם בטלפון וגם בפורום, כשהגעתי למקום טיפלו בי בצורה טובה, יחס אדיב, והיתרון הגדול שלהם זה היצע גדול מאוד. את הגאנט שרכשתי לא מצאתי באף מקום אחר.

כך שהגורם היחיד שגרם לי קצת להתאכזב מהם זה שיצאתי בידיעה שהפסדתי שם כסף, בדיעבד היה משתלם לי למכור את הגאנט והצמיגים ביד 2 או לפנצרייה אחרת.

כמו כן, ברגעים אלה ממש אני גם בהתכתבות עם אביתר פה בפורום בנוגע לרביעייה חדשה, שוב חשוב לציין שהוא עונה מהר מאוד ובאמת עוזר ומייעץ. כעת כשהחלטתי על הצמיג אותו אני אקנה, אומר לך שהמחיר שהוצע לי הוא מחיר טוב, והשירות זה גם ערך מוסף חשוב מאוד, אז ייתכן שאני חווה עכשיו חוויה מתקנת.

בגדול, ממליץ עליהם, וכמו שאמרת קיבלת הצעה טובה, רק תקח את המוסר השכל מהסיפור שלי ואת הצמיגים והגאנטים איתם אתם מגיע תמכור בעצמך ולא בטרייד אין.

צמיגי הראן פלאט מאוד יקרים במידות האלה, ובטוח תמצא אנשים שישלמו מחיר יפה שכנראה לא תקבל בטרייד אין.

נ.ב

בעניין הטכני, צריכת דלק גבוהה יותר (שולי!), לא מאמין שתרגיש את ההבדל.

אחיזה טובה יותר, אך נוחות הנסיעה נפגעת.

תסלח לי שאני שואל, אבל אם קנית רביעייה חדשה לפני עשרה חודשים, מדוע אתה מחליף רביעייה שוב עכשיו?

או שנהנית קצת יותר מידי עם ההנעה האחורית? :D

-בלי לזלזל כמובן באביתר שאני בטוח שמנהל עסק מכובד והוא בעצמו, לפחות מהפורום, עושה רושם של אדם ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי שאני שואל, אבל אם קנית רביעייה חדשה לפני עשרה חודשים, מדוע אתה מחליף רביעייה שוב עכשיו?

או שנהנית קצת יותר מידי עם ההנעה האחורית? :D

-בלי לזלזל כמובן באביתר שאני בטוח שמנהל עסק מכובד והוא בעצמו, לפחות מהפורום, עושה רושם של אדם ישר.

הוא שם רבעייה חדשה עכשיו לרכב "אחר" שבבעלותו,פורד מוסטנג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...