Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התוכנה הכי טובה ל 2.0TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי ייתן ותגדוש, ולא ב- Stock.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלה בלה בלה, כן, יצא לי "לעמת", "ללחוץ", "לפרוק", "לגדוש", ולעלות על דיינו.

"יצא" לי גם לנהוג על רכבים מקבילים על המסלול, עם זמני הקפה, ומחשב שמודד תאוצות ביניים.

אשרי כל המאמין במה שהוא רוצה להאמין, אני את שלי כתבתי, איש בעיניו יעשה.

תן 3 גרם של קרדיט, לא יותר מזה.

אחת התגובות הכי מתנשאות שפגשתי.

כל אחד לפי טעמו יעדיף תגובה אחרת מהמנוע, שלא בהכרח תעיד על המהירות שבא מתקדמים בפועל אלה על ההרגשה שבא האוטו מאיץ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה על הרכב תוכנת אפסולוט והרכב נסע פצצה, אחרי תקופה שרציתי לעשות שידרוגים כגון משאבה מחוזקת אז נאמר לי לעבור ל GIAG, היום נוסע על GIAG והרכב מרגיש יותר טוב.

לא יודע מאיפה הבאת את המשפט שתוכנה של GIAG היא חלשה, אין היום רכבים של החברות המתחרות שמוכנים לבוא לבדיקה מול GIAG, כנראה שיש סיבה לכך.

בכל אופן לך תעשה מה שכולם עושים שמים תוכנת נסיון על הרכב ותחליט מה יותר חזק לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאת את המשפט שתוכנה של GIAG היא חלשה, אין היום רכבים של החברות המתחרות שמוכנים לבוא לבדיקה מול GIAG, כנראה שיש סיבה לכך.

ועוד איך יש רכבים שמוכנים לבוא לבדיקה הבעיה היא שאין היענות מהצד השני :?

וזה GIAC לא GIAG.. אתה לא יודע איזה תוכנה יש לך ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, העניין שכולם מדברים שמוכנים לבוא לבדיקה, ברגע שמגיע רגע האמת תמיד יש תירוצים.

נעשה בקרוב איזה מפגשון לבדיקה, אם תרצה נעדכן אותך בפרטי.

אגב על איזה רכב אתה נוהג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על הרכבים החדשים יותר.

אתה נוהג אם איזה תוכנה?

בכל אופן אנשים שנהגו באפסולוט 1.8 20VT, ואחרי זה עברו לחברות אחרות אמרו שאפסולוט הרבה יותר חזק.

אבל כל השיחה כאן מדברים על הרכבים החדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יש לנו לאון קופרה במשפחה כבר כמעט שלוש שנים עם APR סטייג' 2+ עוד לפני שהיה לי את הלאון טורבו. תאמין לא שאם פותח השרשור לא היה שואל על תוכנה לTFSI אולי לא הייתי מגיב..

ואם כבר הזכרת את ה20VT, אז היה לי אפסולוט במשך שנה ואח"כ עברתי לAPR ואני הרבה יותר מרוצה מהAPR ולדעתי היא לא פחות חזקה מהאפסולוט, הכוח בAPR הרבה יותר זמין ויש יותר מומנט, וזה שהכוח ליניארי ולא מתפוצץ בAPR לא אומר שהאפסולוט יותר חזקה. וגם לפי הלוגים שעשיתי, הגדישה בAPR הרבה יותר יציבה ואפילו כמעט מושלמת לעומת האפסולוט.

זו דעתי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...