Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התוכנה הכי טובה ל 2.0TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם, יש לי ברכב צ'יפ של אפסולוט, הבנתי שהוא לא יושב ממש טוב על ה TFSI.

יש משהו אחר שמומלץ?

GIAC נראה לי חלש.

APR פשוט שנאתי על ה 20VT שהייתה לי.

REVO נראה לי ירדו ברמה.

מה עושים??

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן זה עניין של ניסיון וכל אחד מה שהוא אוהב , גיאק על גולף של כבר 2012 נוסע ממש חזק , נסעתי עם שירוקו מנוע 2000 עם תוכנה של apr בוא נגיד שזה לא אותו דבר כמו ב 1.8t ממש טוב.

לגבי ריבו , מקריאה בפורום אומרים שהתוכנה אגרסיבית .

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה שנאת את APR על ה1.8T.

אני עם התוכנה שלהם עם סטייג' 2+ והרכב פשוט תענוג, אין גיהוקים, שיהוקים ופיצוצים הכל עובד חלק!

כח לא חסר לי גם מבדיקות מול רכבים בקפריסין עם תוכנות שונות :)

לא עדיף שתנסה בעצמך את התוכנות השונות ותחליט מה הכי טוב לך?

בהצלחה במה שתבחר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכנה של apr שונה מאוד בין ה20vt לtfsi, זה ממש לא מה שהיה לך באיביזה. בגלל שהמנועים מאוד שונים כך גם התוכנות.

לנו במשפחה יש לאון קופרה 2008 עם סטייג׳ 2+ ודלק 98 ואנחנו מרוצים עד הגג, בכלל apr עידכנו לאחרונה את התוכנה שלהם לtfsi ויש שיפור משמעותי לעומת הגרסה הקודמת, הרכב מרגיש הרבה יותר חזק.

אם אני זוכר נכון יש לך דאון פייפ ומשאבה דלק מחוזקת, כלומר אתה תעמוד גם על סטייג׳ 2+

כל תוכנה מאלה שציינת היא שונה לכן כדאי לך לנסות את כולן וכך תחליט מה יותר טוב בשבילך, אין תוכנה יותר טובה או פחות טובה למנוע הזה. הapr ליניארית, כלומר כמו התוכנה המקורית רק הרבה יותר חזקה והרבה מומנט. עם התוכנות האחרות לא התנסיתי..

אגב, יש עכשיו מבצעי קיץ על התוכנות של apr וריבו לכן אם אתה חושב להחליף תוכנה זה כנראה הזמן :)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחת מתנהגת שונה, אחת יותר לינראית והאחרת נכנסת בבום.

כנ"ל לגבינו, יש כאלו שאוהבים את ה"בום" הזה, ויש כאלו שלו.

הציעו לך את הדבר הכי חכם, גש להתקין גרסאות נסיון ורק ככה תדע למה אתה הכי מתחבר.

אני יכול להגיד לך ששלשום נסעתי על GTI סטייג' 2+ APR וההרגשה היתה מצויינת. המון המון כוח זמין, נשלט וחזק בטירוף!

לחיצה בהילוך שלישי הרגישה יותר חזק מתאוצה בשירוקו בהילוך ראשון.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובה.

ה-TSI הוא בעצם שיפור של ה-TFSI. פתרו בו כל מיני מחלות שהיו קיימות ב-TFSI. כמו מערכת הזרקת הדלק שעובדת בלחץ יותר גבוהה, ראש מנוע יותר יעיל..

במידה ותשים סט-אפ זהה על ה-TSI ועל ה-TFSI, ה-TSI יהיה קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהבנתי המועטה בתחום;

ה-TSI כמובן המנוע החדיש יותר. תיקון הצתה נמוך יותר על ה-TSI ברכב משופר.

אני משער שדניאל צודק. סט-אפ זהה וה-TSI יהיה קדימה.

יחד עם זאת,

אומרים שה-TFSI חזק יותר ואמין יותר - כלומר עמיד יותר לשיפורים.

ניתן יהיה לשפר TFSI בלי לפתוח מנוע לרמה גבוהה יותר.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על אינספור רכבים משופרים מבית VAG, בכל דרך אפשרית - קו ישר, מסלול, כביש מפותל טכני, כביש מפותל מהיר, וכו'...

התנסיתי מ- Stage 1 על 1.4TSI ועד Stage 3 על 2.0T וגם Stage 2+ על TSI ו- TFSI, במספר רכבים.

התוכנה של REVO תמיד הרגישה יותר חזקה מתוכנה מקבילה על מנוע זהה, וגם עבדה "חלק" יותר (עבורי זה הכי חשוב).

הדבר מורגש שבעתיים בנהיגה בכביש מפותל, שבו כל "גמגומון" של המצערת מניב העברת משקל בתוך הפנייה וביציאה ממנה,

הייתה גם תוכנה מסויימת שממש גרמה לרכב ל"משחקי מצערת" והובילה לסגנון נהיגה שגוי רק בשל הבעייה הזו - Dislike גדול!

השנייה במעלה מבחינת "חלקות" הייתה APR, אם כי התוכנות שלהם מוציאות הספק סופי נמוך יותר בד"כ.

משום שכולן חברות בעלות שם עולמי, לדעתי אתה לא תתאכזב בכל מקרה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהבנתי המועטה בתחום;

ה-TSI כמובן המנוע החדיש יותר. תיקון הצתה נמוך יותר על ה-TSI ברכב משופר.

אני משער שדניאל צודק. סט-אפ זהה וה-TSI יהיה קדימה.

יחד עם זאת,

אומרים שה-TFSI חזק יותר ואמין יותר - כלומר עמיד יותר לשיפורים.

ניתן יהיה לשפר TFSI בלי לפתוח מנוע לרמה גבוהה יותר.

גיא

תיקוני הצתה לא צריכים להיות לא בTFSI ולא בTSI אפילו ברכב משופר. המחשב אמור לדעת לתקן לבד..

אתם צריכים לעשות הבדלה בין הTFSI שמגיע עם K03 לזה שמגיע עם K04: בK04 מלבד שהטורבו גדול יותר והמזרקים של S3, הקאמשאפט יותר טוב והמשאבת דלק האחורית מחוזקת. בנוסף, המנוע עצמו מגיע מחוזק מהמפעל לכן מגיעים איתו ל400 כ"ס בלי לפתוח כלום. מלבד זה, אני לא בטוח שהTFSI הרגיל עמיד יותר לשיפורים מהTSI, אם כבר ההפך, אחת היתרונות של הTSI זה שאין שם את הכוסית של המשאבת דלק לכן לדעתי זה הופך אותו לאמין יותר ועמיד יותר לשיפורים.

kundason, אני לא יודע אם יצא לך לנהוג על הגרסה החדשה של APR לTFSI, מדובר בתוכנה אחרת לגמרי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון, יש הבדל בין "תחושה" לבין מה שקורה בפועל.

השאלה האם יצא לך לעמת - אחד מול השני - ולראות שאכן התחושה הייתה מוצדקת (?)

כבר יצא לי לראות שתחושות לאו דווקא מעידות לנו על האמת בפועל....

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלה בלה בלה, כן, יצא לי "לעמת", "ללחוץ", "לפרוק", "לגדוש", ולעלות על דיינו.

"יצא" לי גם לנהוג על רכבים מקבילים על המסלול, עם זמני הקפה, ומחשב שמודד תאוצות ביניים.

אשרי כל המאמין במה שהוא רוצה להאמין, אני את שלי כתבתי, איש בעיניו יעשה.

תן 3 גרם של קרדיט, לא יותר מזה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...