Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה קרסו לא מביאים רנו דאסטר לארץ?

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 3888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שלא יודע על מה מדובר, אז זה זה :

jlbEWTKuT_w דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

תתמקדו בדקה 4 והלאה.

אחלה יכולת שטח ביחס למחיר, מכלולי 4X4 של ניסאן, אמנם אין הילוך כוח אבל יש דמוי דיפרנציאל ננעל.

עם מנוע 1.5 Dci וגיר רגיל (יש רק רגיל), הוא יכול להימכר כמו לחמניות חמות ב 80-90K.

ולשם שינוי יהיה רכב שטח שלא חבל לדפוק בשטח...

בטח תמורה טובה יותר מקשקאי (שעל אותה פלטפורמה), טוסון וכל החבר'ה האלה, למי שבאמת יורד לשטח.

באיטליה באיזורים הכפריים יש מהם כמויות אדירות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ומדוע אין כאן אלמרה אחרי 2006?

הרבה יותר "רכב" מטיידה שהם (קרסו) מוכרים לנו .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, אתה ישבת ב"דאסטר" במקרה?

ניחא שהמראה החיצוני שלו אינו מדהים או יחודי, אבל תא הנוסעים שלו הוא לא מקום בו הייתי רוצה לשהות את זמני - החומרים ירודים והכל מרגיש ונראה כל כל זול, עדין, שברירי וגס.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שעשו התקדמות גדולה, בקראסו עדין לא יודעים לקרוא ולהגיב לשוק.

כל רכבי דאצה עושים חייל באירופה למי שמחפש רכב חדש בתקציב מוגבל, והתמורה יותר מטובה, הדאסטר הוא דוגמא טובה לכך.

אבל בקראסו עדין רדומים, הם עדין לא קלטו שבאקלים הכלכלי, יחד עם גב בצורת אחריות מורחבת ומקיפה ל 3 שנים לרכבים הללו יש שוק לא קטן , אולי מישהו שם יתעורר בקרוב, ואולי לא..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, אתה ישבת ב"דאסטר" במקרה?

ניחא שהמראה החיצוני שלו אינו מדהים או יחודי, אבל תא הנוסעים שלו הוא לא מקום בו הייתי רוצה לשהות את זמני - החומרים ירודים והכל מרגיש ונראה כל כל זול, עדין, שברירי וגס.

במחיר הנכון מוכן להתפשר...

רבאק הוא עולה פחות מקליאו 1.2 באנגליה!

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח ש-80-90K ש"ח זה ריאלי..

לדעתי, גם ב-120K ש"ח זה יכול להיות להיט.

יכולות השטח שלו מרשימות בהחלט!

צריכת דלק טובה מאוד (ממוצע 1:16, לדברי הבוחן האיטלקי).

אבזור לא רע, ואיכות סבירה.

לדעתי, אין שום רכב בקבוצה הנ"ל עם יכולות שטח זהות לו (על פי מבחני הרכב, לא נהגתי כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לפרטים בשלב כה מוקדם.

אני יכול לומר בוודאות ומידיעה אישית שנעשים מאמצים בחודשים האחרונים לשווק את הרכב בישראל.

אפילו כבר נקבע אילו רמות גימור ישווקו ועם אילו מנועים.

מכיוון שנושא המחיר והתקינה עדיין לוטים בערפל,אני עדיין לא יכול לתת תאריך/אישור רשמי.

אין ספק שכפי שכתבו מעליי,המטרה היא לקבל מחיר טוב מהיצרן ולשווק אותו כאן במחיר אטרקטקיבי יחסית למתחריו.

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רכב שטח עם יכולות שטח (!) חסכוני, עם ביקורות טובות וזול (לכאורה). אם הרגשה זולה בתא הנוסעים ועיצוב פושר זה דיל ברייקר בשבילך כנראה אתה לא קהל היעד של הרכב...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לפרטים בשלב כה מוקדם.

אני יכול לומר בוודאות ומידיעה אישית שנעשים מאמצים בחודשים האחרונים לשווק את הרכב בישראל.

אפילו כבר נקבע אילו רמות גימור ישווקו ועם אילו מנועים.

מכיוון שנושא המחיר והתקינה עדיין לוטים בערפל,אני עדיין לא יכול לתת תאריך/אישור רשמי.

אין ספק שכפי שכתבו מעליי,המטרה היא לקבל מחיר טוב מהיצרן ולשווק אותו כאן במחיר אטרקטקיבי יחסית למתחריו.

לרכב יש תקינה אירופאית שם אין בעיה, ולגבי המחיר, הוא מאוד תחרותי באירופה אז גם בקטע הזה אין בעיה...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמור להיות ג'יפון לספריות, סליחה מעצבות שיער.

זה הלאדה ניבה המודרנית - רכב זול וקשוח שמיועד למי שבאמת יורד לשטח (לא קשה מדי אמנם).

שימכרו אותו בארץ כמעין קנגו לחקלאים ויש להם אס מנצח. בדרך חובבי שטח רבים יאמצו אותו, ואולי גם כמה פוזאיסטים.

אגב הדאסטר נמכר ב 71,000 חתיכות בחצי השנה הראשונה שלו וזה הדגם הכי נמכר של דאצ'יה, אז כנראה שחרא זה לא.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שטח עם יכולות שטח (!) חסכוני, עם ביקורות טובות וזול (לכאורה). אם הרגשה זולה בתא הנוסעים ועיצוב פושר זה דיל ברייקר בשבילך כנראה אתה לא קהל היעד של הרכב...

ברור שהוא לא קהל היעד של הרכב, הוא בחר ביטי (יצירת המופת של סקודה..)

לגבי יכולות השטח שלו, ממבחני רכב, נראה כי יש לו יכולות שטח מעולות ואף מדהימות! לעומת מה שמצפים ברכבים בקבוצה זו.

ויכול להיות שזה פשוט המחיר הזול אשר מאפשר לבוחני הרכב לעשות כל שעולה בראשם.. :roll:

בכל מקרה אני התרשמתי לחיוב!

אכן חדשות טובות שקרסו שוקלים באופן חיובי יבוא של הרכב.

אם המחיר יהיה נכון, זה יאפשר גם לדרג הזותר בחברה לקחת "ג'יפ" בליסינג, רק שבמקרה זה יהיו לו גם יכולות שטח :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נגעתי בנושא יכולות השטח שלו (ולפי ביקורות מצ'כיה, היטי 4X4 צולח כל מה שהדאסטר צולח) או צריכת הדלק שלו. מבחינתי תא הנוסעים שלו הוא נקודת חולשה רצינית - ולי אישית זה מאוד מפריע, הוא מאוד זול / דל / גס.

עיצוב זה עניין אישי לחלוטין, יש כעורים ממנו. לא חסר מי שיטען שה-יטי מוזר ואינו נאה.

אלון, את פניני החוכמה שלך שמור לעצמך. הבחירות שלי - הן שלי. לא מעניינך ואין צורך או מקום להערות הילדותיות שלך.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא בא ומשווה אותו ליטי כמו שלא משווים לוגאן לרומסטר.

אין שום ספק שתא הנוסעים זול וגס למדי, הכל פלסטיק קשה ומכוער - שוב, זה מעין סוג של קנגו וזו צריכה להיות ההשוואה, בחלק מהדגמים אפילו ההגה לא מתכוונן לעומק, אבל מסתבר שיש גרסה אוטומטית!

2012-Renault-Duster-7-450x337.jpg

2012-Renault-Duster-8.jpg

2661212646341.jpg

מצידי אפילו שיביאו את גרסת הפגושים השחורים הזולה, יותר טוב לשטח!

2012-Renault-Duster-450x337.jpg

גרסת הדיזל 108 כ"ס מגיעה עם 6 הילוכים ידניים וראשון קצר במיוחד (אבל עדיין לא הילוך כוח אמיתי), אני מכל מקום התלהבתי, מחיר נכון וזה קלף מנצח בשוק הרכב שלנו.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...