Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים שעברו להוט מובייל

omeromer
שימו לב! השרשור הזה בן 4288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-C7-00 (אני מניח שזה הדגם) תומך ב-4 פסי GSM ו-5 פסי WCDMA, כולל 850 ו-2100 הפרושים בארץ - כך שלא צריכה להיות בעיית קליטה בכל 5 החברות.

מה הבעיה שלך עם Waze?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 מכשירים שונים (איפון, בלקברי, סמסונג ונוקיה) הועברו לפני 3 שבועות להוט מובייל מפלאפון והקליטה זוועתית.

לא מזה רשת, מתנתק, אזורים מסויימים כגון רמתהחייל בתל אביב כמעט ללא קליטה, שוב ניתוקים, גם שומעים רע.

מאוד מאוד מאכזב בינתיים.

שאלה - מה המשמעות לבחור נדידה במכשיר מבחינת התשלום על פי החוזים של הוט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לאפשר נדידה כדי שהמכשיר יוכל לקלוט את רשת פלאפון כאשר הוא יוצא מתחום הכיסוי של הרשת העצמית של הוט. בלי נדידה הקליטה תהיה בעייתית, לפחות לצורכי גלישה.

כל עוד אתה בארץ אין בעיה בחשבון בשל שימוש בנדידה - מבחינתך מעבר בין תחנות של הוט לתחנות של פלאפון הוא שקוף. הבעיה היחידה היא בקרבת גבולות ירדן ומצרים שבהם אתה עלול לנדוד לרשתות של המדינות השכנות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגולן ניתן להגדיר בסים נדידה ארצית בלבד. לא יודע לגבי הוט.

ציטוט מהFAQ-

המכשיר לא עובד? יש לך חיווי של אין קליטה? בדוק את הגדרות הרשת.

בחלק מהמכשירים כרטיס ה- sim מגדיר את עצמו אוטומטית על הרשת הבינלאומית ולא על הרשת המקומית וכתוצאה מכך אין קליטה במכשיר

כדי לפתור בעיה זו יש להחליף את הגדרת הרשת במכשיר מבינלאומית למקומית

להלן ההנחיות לשינוי הגדרות הרשת במגוון מכשירים:

לדוגמא, בטלפון עם מערכת הפעלה אנדרואיד (סמסונג, מוטורולה, סוני אריקסון, HTC, LG וכו'):

• היכנס ל- "sim services" או ל- " sim toolkit"
  • בחר ב- "roaming services"
  • בחר ב- "select mode"
  • בחר ב- "manual"
  • בחר באופציה "national"
  • כבה והדלק את הטלפון

לדוגמא, במכשירי אייפון:

• היכנס ל- "setting"
  • בחר ב- "phone"
  • בחר ב- "sim applications"
  • בחר ב- roaming services

• לחץ על "select mode"
  • לחץ על "manual"
  • בחר באופציה "national"
  • כבה והדלק את הטלפון

לדוגמא, במכשירי נוקיה:

• היכנס ל- "sim services" או ל- " sim toolkit"
  • לחץ על "roaming services"
  • לחץ על "select mode"
  • לחץ על "manual"
  • בחר באופציה "national"
  • כבה והדלק את הטלפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-C7-00 (אני מניח שזה הדגם) תומך ב-4 פסי GSM ו-5 פסי WCDMA, כולל 850 ו-2100 הפרושים בארץ - כך שלא צריכה להיות בעיית קליטה בכל 5 החברות.

מה הבעיה שלך עם Waze?

הווייז לא מתחבר.. הוא מתחבר לרשת אבל לא ללווין אני חושב. איך משנים את ההגדרות כמו שמישהו פה אמר?

ואם התדרים של ה סי7 טובים צריך לאפשר נדידה? אם כן אז איך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם הבעיה היא חיבור ללוויין אין קשר לספק הסלולרי. שים לב שאתה חייב להיות תחת כפת השמיים - GPS אינו נקלט בתוך בניינים. מעבר לכך - איני מכיר את ה-C7.

2. צריך לאפשר שימוש בנתונים (נדמה לי שבנוקיה זה נקרא מנות) בנדידה - אני מניח שזה בתפריט קישוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנצל את השרשור הנ"ל

אצלי מוגדר אוטומטי הוט מובייל.

המכשיר הוא אייפון 4 והגרסא היא 5.1 ולן לא אמורה להיות בעיה עם ההגדרות, אבל אני לא מצליח לשלוח MMS.

קראתי את הוראות ההגדרה באתר, על פניה לנציג אין על מה לדבר

אבל אני לא מוצא במכשיר שום הגדרה של APN !

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...