Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים שעברו להוט מובייל

omeromer
שימו לב! השרשור הזה בן 4288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני עברתי לפני חודש-חודש וחצי (ממש עם הפתיחה) להוט מובייל ומאז יש לי כמה בעיות אולי יש גם לכם ואתם יודעים איך לפתור או מה הסיבה להם: המכשיר הוא נוקיה C7

1. קליטה על הפנים.

2. אחרי 5 דק' שיחה או כמה דק' באינטרנט הפלאפון מתחמם בצורה שבחיים הוא לא היה מתחמם בעבר. אולי זה נגזרת של סעיף 1 וגם גורם לקרינה גדולה.

3. הווייז לא מתחבר.צריך להגדיר את האינטרנט של הוט להגדרות של זה איכשהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שסעיפים 1 ו2 מקורם בתקלה במכשיר ולא מהמעבר להוט מובייל.

לגבי סעיף 3 תכוון את הגדרות הAPN ל

נתוני סלולר:

APN: net.hotm

הודעות מולטימדיה:

APN: mms.hotm

MMSC: http://mms.hotmobile.co.il

שיתוף אינטרנט:

APN: pc.hotm

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סעיף 1, הוט משתמשת כרגע בעיקר בתשתית של פלאפון (ובנוסף אנטנות שלהם, שכרגע הן יחסית מעטות). הקליטה אמורה להיות זהה לקליטה שמקבלים לקוחות פלאפון כך שקשה לי להאמין שהתקלה היא ברשת. אם המכשיר שלך לא תומך 850 ייתכן שיש בכך הסבר חלקי- רק חלק מהאנטנות של פלאפון תקפות לגביך.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 2 קשור לסעיף 1.

מכיוון שאין לך קליטה, המכשיר משדר בעוצמה חזקה יותר וצורך אנרגיה רבה יותר (וגם הקרינה מהמכשיר גדלה משמעותית) ולכן הוא מתחמם במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל אחי במכשיר תופעה יותר מוזרה(אייפון 4),ברגע שהוא מדליק WIFI מתכבה 3G אוטומטי=אין קליטה.

מישהו נתקל?

הכל הוגדר כמו בהוראות.

אצלי במכשיר לא צפיתי בשום תופעה מוזרה(אייפון 3GS) למרות שאתמול המכשיר פתאום סרב למצוא רשתות אלחוטיות.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהבחור גר במקום בו אין קליטה של הוט ולכן צריך להדליק את אופציית הגלישה בנדידה במכשיר?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פלאפון ונגזרותיו.

היה לי את המכשיר הזה ברשת רמי לוי, אז הייתי צריך לשנות בהגדרות רשת ל-"3G בלבד".

אינטרנט - כמו שאמרו מקודם, צריך להגדיר APN ידני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סעיף 1, הוט משתמשת כרגע בעיקר בתשתית של פלאפון (ובנוסף אנטנות שלהם, שכרגע הן יחסית מעטות). הקליטה אמורה להיות זהה לקליטה שמקבלים לקוחות פלאפון כך שקשה לי להאמין שהתקלה היא ברשת. אם המכשיר שלך לא תומך 850 ייתכן שיש בכך הסבר חלקי- רק חלק מהאנטנות של פלאפון תקפות לגביך.
האם הוט מובייל לא שייך למירס, וא"כ למה הם צריכים אנטנות של פלאפון, האם אין להם משלהם?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש לי שלושה קוים בהוט מובייל באין לי ום בעיות קליטה (איזור חיפה).

2. לסאמי - כדאי שתתעדכן: אמנם הוט מובייל וגם מירס שייכות לבעלים של הוט, אבל החברה מקימה רשת חדשה בטכנולוגית HSPA (דור שלישי, בדומה לטכנולוגיית הדור השלישי המשמשת את 4 החברות האחרות). כיון שפרישת הרשת בכל הארץ הינה תהליך האורך מספר שנים החברה משתמשת בתשתיות עצמאיות באזורים מסויימים, ומחוץ להם בתשתיות של פלאפון.

לעומת זאת רשת מירס היא רשת דור שני בטכנולוגיה הקרויה iDEN שיתרונה העיקרי בשימושי הווקי-טוקי. מדובר בטכנולוגיה שפותחה על ידי חברת מוטורולה אולם הפיתוח הופסק ולמעשה מדובר במבוי סתום טכנולוגי. רשת זו תסגר במהלך השנים - כפי שפלאפון ביטלה את רשת ה-NAMPS (ובעתיד תבטל גם את רשת ה-CDMA) וסלקום את רשת ה-TDMA.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בהוט מובייל כמעט חודש וסבלתי מכל שניה.

חוסר קליטה מוחלט במקומות, ניתוקים בשיחות, פשוט הזוי.

טסתי משם לגולן, בינתיים טפו טפו עובד יומיים מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי שורה תחתונה מה לעשות עם הווייז.

והמכשיר שלי נוקיה C7, איך הוא מבחינת התדרים שהוא עובד עליהם? אם הוא לא עובד טוב בהוט אני אעבור אולי לגולן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...