Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להרכיב צ'יפ לאוטו שלי גולף 1.4 TSI שנת 2008?

שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי גולף שנת 2008 יד ראשונה עברה בקושי 59 אלף ק"מ.האוטו מטופל ועבר כול טיפול במוסך המרכזי ובבדיקה האוטו היה פיקס למעט ברקסים שכבר סודר לקראת הטסט והטיפול 60 אלף ק"מ באוגוסט הקרוב.

חשבתי על להוסיף עוד קצת כוח לאוטו למרות שיש לו כוח.המנוע שלי הוא המנוע ה"בעייתי" של שנת 2008 ה 1.4 TSI טורבו-צארגר (הדגם הראשון שהגיע עם 140 כ"ס לא 160) עם הגיר DSG 6 הילוכים הישן והטוב ולא 7 הגרוע של החדשים כיום (יש לי כזה בסקודה-פשוט סיוט והבדל של שמים וארץ!)

אחרי שיחה עם נציג של חברת E&A ושיחה עם נציג מ PITSTOP הבנתי שהשיפור למנוע הוא לכמעט 200 כ"ס סוס ומומנט שמגיע עד כמעט 30 שיפור מצוין לכול הדעות.

הפחד שלי הוא לגבי הבעתיות של המנוע שהיה לדגם כמו שלי,חלק אומרים לי שהיו עדכוני תוכנה ומנוע והכול סודר מה שגם הנציגים הבטיחו ואמרו שאין ממה לחשוש אבל עדין הבעיות שהיו בעבר וכנראה נפתרו מפחידות אותי.

אשמח לדעת דעות ואשמח לדעת אם ישנם אנשים עם המנוע כמו שלי שעברו את השידרוג הזה ויכולים לתת לי תשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,

כל שיפור ביצועים הוא בגדר לקחת סיכון כלשהו, הרי אתה דוחק במכונה מעבר למה שהיצרן החליט שהיא צריך לספק.

משיטוט קצר בפורום החברים בE&A נראים רציניים ולא ינפנפו אותך במקרה של בעיות שנגרמו באשמתם.

תסגר על הציפיות שלך ודע את השיקולים (והסיכונים).

בנוגע לסקודה, גש למרכז שירות - אני יודע שהיו המון עדכונים לDSG7 שהפכו אותו לגיר מאד נעים לנהיגה.

סובארו XV 2016 - כוכבים בעניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיפור אחד גדול בארץ בפורום של וואג על בחור שהלך לו המנוע אחרי שדרוג התוכנה ואחרי שהותקן חדש הוא התקלקל גם, אבל לך תדע אם זה בגלל התוכנה, אם זה אמיתי, אם הוא הרס את המנוע בנהיגה מטורפת מהרגע שקיבל את האוטו ואת המנוע החדש... בקיצור, יש סיפור אחד שלא אומר כלום ולדעתי ממש אין שום סיבה להתייחס לזה אם אתה שוקל לקנות רכב עם אותו המנוע או אפילו לשים צ'יפ. אם הייתה בעיה אמיתית זהה במספר רכבים שונים אחרי הצ'יפ כבר היו יודעים עליה בחו"ל.

בקיצור, אם אתה נהנה מכוח וביצועים ומשתמש בהם מידי פעם - לך על זה ללא ספק, במיוחד עם הגיר של ה6 הילוכים שמגיע מהמפעל עם מנועים בהספקים כאלה!

בנוגע לDSG עם ה7 הילוכים אני מאמין שיש אצלך בעיה או שצריך רק עדכון תוכנה, כי אולי הוא לא כ"כ אמין אבל מבחינת התפקוד הוא מעולה, במיוחד אחרי העדכון תוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון הציפ של פיטסטופ ושל E&A כמעט אותו הדבר וההבדל הוא שבפיטסטופ יקר יותר בכ-600 שקל.

אשמח לדעת את ההבדלים בין סוגי התוכנות,אמינות,יתרונות וחסרונות.

וכן אני יודע שזה קצת מסוכן במיוחד למנוע כמו שלי למרות שעשו לו עידכוני גיר ומנוע והבעיות נפתרו לגמרי.

בקשר לסקודה אני יקפוץ לבדוק האם יש עדכוני גיר האוטו נקנה בינואר 2012 ולא עבר שום עדכון עד עכשיו.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רכב כמו שלך, ואף שלא שדרגתי אותו, לא ידוע לי על שום בעיה במנוע הזה. בעיות היו, למיטב ידיעתי, רק במנוע ה- 160, ולא ה- 140 (למרות שלי גם ב- 160 לא היתה כל בעיה).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק היום מוצף בתוכנות שידרוג לרכב כמו שלי

בחברת e&a מתעסקים עם אפסולוט ו giga

בחברת פיטסטופ מתעסקים עם apr

וחברת טופ אר פי אם עם ה revo

אני יודע שבשביל פדעת מה הכי טוב צריך להשים את כולם ולבדוק אבל אני ישמח לשמוע מאנשים שמכירים או שיש להם את אחת התוכנות.ממה שהבנתי התוכנה של apr והתוכנה של revo הכי מומלצות לרכב שלי אבל זה מסתם אנשים שזרקו לי ככה באוויר ולא אנשים כמו שיש בו שבטוח מתעסקים עם זה והרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E&A משווקים את אפסולוט ו-GIAC, לא GIGA...

בחלק מהתוכנות הכוח יותר ליניארי ונשלט ובחלקן הוא יותר מאוחר ומתפרץ,

כל אחד ומה שיותר מתחבר ומתאים לו ולצרכים שלו.

לכל הסדנאות יש גרסאות התנסות של כמה שעות, לך תתקין ותבדוק מה הכי מתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי בדיקה מעמיקה עם החברות השונות וסוגי העדכוני תוכנה שנמצאים החלטתי להכניס את התוכנה של pitstop ה-APR.

התוכנה שלהם היחידה שהמיעה שיפור מדהים של 203 כוחות סוס ומומנט של 33 קג״מ.

שאר החברות דיברו איתי על 170-173 כוחות סוס ומומנט של 30.

השבוע אני יעשה ניסיון של כמה שעות ויבדוק את התוכנה.

בגלל שיש לי טסט באוג׳ וגם טיפול 60 אלף ק״מ אני מעדיף לסיים הכול לעשות ישור קו לכול האוטו ואז להרכיב את הציפ הפילטר אינבוקס והספייסר לפורק.

תודה רבה לכולם על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד אין מצב בעולם ש APR יותר חזק מהצ'יפים האחרים ב-30 כ"ס.

קח בחשבון ש203 כ"ס במנוע זה לא 203 כ"ס בגלגל, תראה שלא מטעים אותך, בטעות.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד אין מצב בעולם ש APR יותר חזק מהצ'יפים האחרים ב-30 כ"ס.

קח בחשבון ש203 כ"ס במנוע זה לא 203 כ"ס בגלגל, תראה שלא מטעים אותך, בטעות.

היחיד שתואם אותו זה הציפ של TOP RPM ציפ של REVO

מגיע לאותו הספק כמו של APR.

המנוע שלי מתעדכן בציפים של שניהם כאילו הוא המנוע 160 כ"ס ולכן מקבל את ה200 כ"ס ישר שיפור של 60 כ"ס ובמומנט בעוד 9 קג"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, תעשה שיעורי בית.

קצת קשה לי להבין אותך אבל בכל זאת, ההפרשים בין 4 החברות הגדולות הוא גג 5-8 כ"ס.

אין דבר כזה שאפסולוט נותן לך 30 ואייפיאר 60, אחרת מי היה קונה אפסולוט? המחירים הם -500 שקל לכאן או לכאן.

ואין דבר כזה 2 צ'יפים על אותו רכב, המנוע שלך לא מתעדכן בצ'יפים של שניהם, או ריבו או אייפיאר.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבירורים שעשיתי, השיפור למנוע כמו בלאון שלי (1.8TSI) הוא של 40 כ"ס לאיזור ה-200 כ"ס.

איך זה הגיוני שממנוע יותר קטן עם פחות הספק במקור מוציאים אותו מספר של סוסים...?

אני שואל באמת את בעלי הסדנאות, איך זה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון הציפ של פיטסטופ ושל E&A כמעט אותו הדבר וההבדל הוא שבפיטסטופ יקר יותר בכ-600 שקל.

אשמח לדעת את ההבדלים בין סוגי התוכנות,אמינות,יתרונות וחסרונות.

וכן אני יודע שזה קצת מסוכן במיוחד למנוע כמו שלי למרות שעשו לו עידכוני גיר ומנוע והבעיות נפתרו לגמרי.

בקשר לסקודה אני יקפוץ לבדוק האם יש עדכוני גיר האוטו נקנה בינואר 2012 ולא עבר שום עדכון עד עכשיו.

תודה על העזרה.

לי יש פאביה 1.2TSI DSG7 ינואר 2012....עבר עדכון והגיר מתנהג אחרת לחלוטין.

נעלמת התופעה של הזינוק במעבר מ1 ל 2. (ההילוך הראשון זוחל ואז השני מתפרץ כמו שד) הבעיטות אחרי הורדת הילוכים והעלאה בחזרה הועלמו, ההשהייה ביציאה מעמידה הועלמה כמעט כליל ובכלל מרגיש יותר חלק בנסיעה.

בדוק מול סקודה..99.999% שאתה צריך את העדכון הזה.

איזה סקודה יש לך? גם פאביה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פאביה 1.2TSI DSG7 ינואר 2012....עבר עדכון והגיר מתנהג אחרת לחלוטין.

נעלמת התופעה של הזינוק במעבר מ1 ל 2. (ההילוך הראשון זוחל ואז השני מתפרץ כמו שד) הבעיטות אחרי הורדת הילוכים והעלאה בחזרה הועלמו, ההשהייה ביציאה מעמידה הועלמה כמעט כליל ובכלל מרגיש יותר חלק בנסיעה.

בדוק מול סקודה..99.999% שאתה צריך את העדכון הזה.

איזה סקודה יש לך? גם פאביה?

הסקודה שיש לי זאת אוקטביה 1.8 TSI

בקשר לגולף אני מאמין שבעלי הסדנאות יראו את הנושא שפתחתי והם יגיבו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...