Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מצלמת רמזור מצלמת כשמופיע ברמזור אדום צהוב?

עוז2009
שימו לב! השרשור הזה בן 4183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

האם במצב שבו הרמזור הוא אדום צהוב (רגע לפני שהירוק מגיע) המצלמה תצלם?

אני שואל כי קרה לי איזה פעם- פעמיים שעמדתי ברמזור אדום

ואיך שהגיע הצהוב כבר התחלתי לגלוש לתוך הצומת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג למצלמה, דאג לאפשרות שנהג אחר יחצה באדום גם את הצומת וגם אותך. עצור לפני קו העצירה ואל תתחיל לנוע עד להופעת הרמזור הירוק וגם אז או שתמתין רגע או שתתחיל נסיעה בזחילה אטית תוך בדיקת הצומת. רק לאחר שוידאת שהצומת ריק - האץ לדרכך.

ההתחלפות מאדום חזרה לירוק כשאתה מזנק ראשון או שני בטור (במיוחד אם זה קורה תוך כדי תנועה) היא המועד המסוכן ביותר לתאונת חזית-צד. כמובן שיש להיזהר ולסרוק את הצומת גם בירוק מלא - אבל על אחת כמה וכמה כשהוא מתחלף!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, סיפקת מידע יקר ערך, נהניתי לקרוא. ברשותך אתייחס לשאלתו המקורית של פותח השרשור.

מצלמות הרמזור נדרכות שנייה אחרי הופעת האדום וכיבוי הצהוב. אני לא מאמין שצולמת.

אבל יש רק דרך אחת לגלות... אם תגיע אליך הפתעה בדואר, עדכן אותנו :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון מצלמת רמזור מצלמת פעמיים, גם בכניסה וגם ביציאה.

אם צולמת רק בכניסה אין דוח.

אולי במצלמות החדשות זה אחרת, בכל אופן, תמיד אני מסתכל לצדדים בכניסה לצומת גם בירוק מלא.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט מבין את הסכנה שבכך

ואני מאוד זהיר ( אגב יש לי עבר תעבורתי נקי ואני נוהג המון)

שכתבתי שגלשתי אל הצומת התכוונתי

שנכנסתי בנסיעה איטית תוך כדי שאני מסתכל ומוודא שאין רכבים אחרים שמתקרבים..

אני אחדד יותר את השאלה שלי:

עמדתי בצומת לפני הקו עצירה ברמזור אדום,

הרמזור התחלף לאדום צהוב,

גלשתי מעט מעבר לקו עצירה- ז"א הגלגלים הקדמיים לא עברו חצי מטר מהקו עצירה לפני שהרמזור הפך לירוק מלא

השאלה שלי היא האם הטריגר להפעלת המצלמה נמצא מיד אחרי הקו עצירה (1ס"מ אחרי) או שרק אחרי מטר או יותר?

השאל שלי נכונה גם למקרה שנהג הגיע לצומת אדום והחלק הקדמי של הרכב היה מעט אחרי הקו עצירה האם במקרה כזה הוא מפעיל את המצלמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט מבין את הסכנה שבכך ואני מאוד זהיר ( אגב יש לי עבר תעבורתי נקי ואני נוהג המון). שנכנסתי בנסיעה איטית תוך כדי שאני מסתכל ומוודא שאין רכבים אחרים שמתקרבים. עמדתי בצומת לפני הקו עצירה ברמזור אדום, הרמזור התחלף לאדום צהוב, גלשתי מעט מעבר לקו עצירה- ז"א הגלגלים הקדמיים לא עברו חצי מטר מהקו עצירה לפני שהרמזור הפך לירוק מלא.

זה לא זהיר. נהג שנזהר מחכה לרמזור ירוק וגם אז הוא ממתין עוד שניה (או מתחיל לזחול לאט) ובודק שאף אחד לא גונב לו רמזור אדום. אין להתקדם לשטח הצומת (מעבר לקו העצירה) בשום אופן לפני התחלפות הרמזור! וגם לאחר שהוא מתחלף יש להיכנס בזהירות, אפילו אם אתה רק השני בטור ולא הראשון!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא זהיר. נהג שנזהר מחכה לרמזור ירוק וגם אז הוא ממתין עוד שניה (או מתחיל לזחול לאט) ובודק שאף אחד לא גונב לו רמזור אדום. אין להתקדם לשטח הצומת (מעבר לקו העצירה) בשום אופן לפני התחלפות הרמזור! וגם לאחר שהוא מתחלף יש להיכנס בזהירות, אפילו אם אתה רק השני בטור ולא הראשון!

יותר פשוט שבמקום להטיף מוסר פשוט תענה על השאלה או שלא תגיב בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבן אדם אומר לך שהוא מסתכל והוא זהיר, אז הוא נזהר. לא צריך לחכות יותר מדי כשיש ירוק, כי יש עוד נהגים מאחורייך. ההסתכלות והזהירות בתוך צומת היא בלי קשר לצבע שברמזור. לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום יש לי שאלה.

נסעתי בירושלים איגעתי לרמזור עמדתי ואז היה רמזור ירוק איתחלתי לינסוע ופיתאום קלתתי שלי יש אדום ישר עצרתי באמצע הצומת ועסיתי רברס עד לקו העצירה השאלה שלי זה עם המצלמה צילמה אותי למרות שלא חציתי את הצומת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יש לי שאלה.

נסעתי בירושלים איגעתי לרמזור עמדתי ואז היה רמזור ירוק איתחלתי לינסוע ופיתאום קלתתי שלי יש אדום ישר עצרתי באמצע הצומת ועסיתי רברס עד לקו העצירה השאלה שלי זה עם המצלמה צילמה אותי למרות שלא חציתי את הצומת?

בשביל לקבל דוח תצטרך שיצלמו אותך פעמים. בכניסה לתוך הצומת ובאמצע\או ביציאה מהצומת. אם היה פלש אחד אז לא קיבלת דוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רמזור, בכל מקרה מצלמת פעמיים: בפעם הראשונה כשהרכב עובר את פס הצומת (טריגר מצלמה) ופעם שניה, לאחר

כ-1 שנייה, כדי לראות התקדמות הרכב. במידה ואכן קיימת מצלמה פעילה בצומת הנ"ל ובכיוון נסיעתך, כנראה ותקבל דוח

על "נהיגה כשברמזור אור אדום". הרי הגעת עד אמצע הצומת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...