Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסטנג gt- צנרת ואגזוזים+פילטר פתוח של Roush זה נחשב טוב? או לא מומלץ

שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני קניית רכב כזה, והבחנתי שהתקינו בו קיט של פילטר אוויר של roush, כמו כן צנרת ואגזוזים של אותה חברה, אין לי מושג מה הדגם המדוייק.

האם למישהו נסיון עם הקיטים האלה? האם לא מזיק או שהתקנה כזו על רכב יכולה לגרום לצרות?

אני בן אדם שמחפש ראש שקט (עד כמה שאפשר עם רכב כזה), ומעדיף רכבים שלא שיחקו בהם יותר מדי עם ציפים ושטויות, אך האם הקיט הזה נופל בהגדרה של שיפור מנוע או שזה שטויות ואין לי מה לדאוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני קניית רכב כזה, והבחנתי שהתקינו בו קיט של פילטר אוויר של roush, כמו כן צנרת ואגזוזים של אותה חברה, אין לי מושג מה הדגם המדוייק.

האם למישהו נסיון עם הקיטים האלה? האם לא מזיק או שהתקנה כזו על רכב יכולה לגרום לצרות?

אני בן אדם שמחפש ראש שקט (עד כמה שאפשר עם רכב כזה), ומעדיף רכבים שלא שיחקו בהם יותר מדי עם ציפים ושטויות, אך האם הקיט הזה נופל בהגדרה של שיפור מנוע או שזה שטויות ואין לי מה לדאוג?

אין לך מה לדאוג בכלל מבחינת אמינות עם

הקיטים הללו , בדרך כלל הם bolt on וגם עומדים בתקנות של זיהום אויר וכו.

בקשר להגדרה,של שיפור מנוע הקיט של הפילטר בעייתי עם בוחן תנועה ממש רוצה להציק לך.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר פתוח שאיזה אהבל התקין בלנסר 92' בצמוד לסעפת הפליטה זה לא מועיל כלל.

להגיד את זה על קיט מקורי של ROUSH שמותקן בצורה מקצועית על מוסטנג GT, זאת כבר באמת מצחיק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כבר הייתי באתר לפני ששאלתי, היו בי ספקות לגבי מהימנות הנתונים, החברה הזה בכלל נחשבת כמותג רציני בתחום? ניתן לסמוך על האתר אם כתוב שם שהקיט הזה מעלה את ההספק ב20-30 כ"ס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן החברה רצינית, רצינית מאוד אפילו!

2. הנתונים שכל סדנאות השיפורים מפרסמות דומים מאוד לנתוני צריכת הדלק. הם מאוד אופטימיים אבל מאחר וכולם מודדים באותה צורה, הם נותנים לך להבין את ההבדלים בניהם (שוב, בדיוק כמו נתוני צריכת דלק).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...