Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוואליר קופה 2.2 שנת 96 180KM - שיפורים (פרוייקט)

שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לנו במשפחה קוואליר שנת 2003 עם מנוע ECOTEC של אופל,אחלה מנוע הצריכת דלק יותר טובה משל משפחתיות 1.6 שקיימות עוד היום...

לפתוח האשכול יש כמה פורומים של קוואליר.

אני זוכר רק אחד שלפעמים יוצא לי להיכנס לקרוא יש שם דברים נחמדים תכתוב בגוגל CLUBCAV,(מועדון אמריקאי).

הרכב שלנו יחסית חדש 95 אלף קילומטר ודווקא הרכב אמין הוא אצלנו בערך 6 שנים וחוץ ממשאבת דלק שהחלפנו לפני שנתיים בערך לא החלפנו כלום (למעט מצבר וצמיגים).צריכת דלק 10 קילומטר לליטר,שאני מסכים זה צריכה שהיא בסדר בקטגוריה אבל למנוע 2.2 זו אחלה צריכה.

בקיצור תתחדש ותהנה מהרכב,ותיזהר בסיבובים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הבעיה הכי גדולה שהרכב כמעט ולא נמצא בפירוקיות. להשיג חלק כלשהו זה סיפור. אם תמצא קוואליר (לא משנה קופה או לא) למכירה בזול גם עם 1000000 ק"מ תקנה ושים ליד הבית לחחלחקים

בו בטח ליבי ונעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אנט הכי מחריד שיוצר אי פעם, בזמנו להמון היה כזה.

חוץ מזה הרכב יפיוף.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רצית לקנות אותה בחזרה?

היא נראית נורא ואיום, זה אותן הבקליות?!

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רציתי לרכוש אותה בחזרה?זה בגלל שאני אהבתי את האוטו הזהת אני רכשתי אותו עם הרבה מכות בפח אני זה שעשה לו את הצבע והפנסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...