Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונאי אקסנט מליסינג אצל שלמה סיקסט

gadys
שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

ברצוני לרכוש יונדאי אקסנט 2009 אצל שלמה סיקסט. 50,000 ק"מ

המחיר לפני הנחה של האוטו הוא 56,000

רציתי לדעת התנסויות וחוות דעת מהשירות שלהם.

יש לכם טיפים להתמקחות איתם? כמה הם יכולים להוריד?

מה לשים לב כשלוקחים את הרכב לבדיקה?

תודה רבה

גדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלמה סיקסט יש המון סניפים ברחבי הארץ ורמת השירות אינה אחידה בכולם. יש סניפים עם שירות מצוין, יש כאלו בהם מנהל הסניף עושה לך טובה שהוא עונה לך בכלל. כל מקרה לגופו.

גם מבחינת רמת תחזוקת הרכבים שלמה סיקסט הם כנראה לא מחברות הליסינג המקפידות ביותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור: שים לב ששוק היד 2 מפוצצות ברכבים, בלוחות יש הרבה בעלים פרטיים של מכוניות שלא מצליחים למכור, בין השאר בגלל המבצעים של חב' הליסינג.

חפש היטב.

לגבי שלמה סיקסט: קח בחשבון שחלק מהרכבים שלו שירתו את אנשי הקבע, חיילים בסדיר שנהגו על רכבים בשירות הצבא, המצב בהתאם.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהלב מעדיף לקנות מפרטי מאשר לקחת מתווך.

השאלה מה השכל אומר

אם השכל היה רואה כיצד המכוניות האלה מטופלות, הוא לא היה אומר דבר אלא מוריד לעצמו כאפה על זה שהוא בכלל העלה את הרעיון הגרוע הזה.

שים לב שגם צביקה פיק רמז לך על כך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור: שים לב ששוק היד 2 מפוצצות ברכבים, בלוחות יש הרבה בעלים פרטיים של מכוניות שלא מצליחים למכור, בין השאר בגלל המבצעים של חב' הליסינג.

חפש היטב.

לגבי שלמה סיקסט: קח בחשבון שחלק מהרכבים שלו שירתו את אנשי הקבע, חיילים בסדיר שנהגו על רכבים בשירות הצבא, המצב בהתאם.

בהצלחה

צודק!!!

עם זה היה לייסינג צבאי לא כדי אני נהג בצבא והרכבים האלה עוברים היתעללות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק!!!

עם זה היה לייסינג צבאי לא כדי אני נהג בצבא והרכבים האלה עוברים היתעללות!!

+1

עלית פה על נקודה חשובה! סביר להניח שזה היה ליסינג צבאי ומה שהרכבים האלה עוברים הוא לא נורמלי. המוסכים והחלפים. וכמה קרה שעשו טיפולים לא בזמן? את זה אתה לא יכול לדעת.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמדובר באקסנט צבאית בגלל הקילומטראז' הנמוך, הרכבים האלה בצבא עוברים כ-40 אלף קילומטרים בשנה וגם אם הקצין שקיבל אותה מאוד שמר עליה אז עוברים עליה עוד נגדים ונהגים כאלה ואחרים שלא מרחמים.

באופן כללי, הרכב עצמו הוא לא מומלץ לרכישה ולמרות שלא ממש ציינת דרישות אני בטוח שגם במגרשי הליסינג יש רכבים עדיפים בתור משפחתית קטנה כמו לאנסר קלאסיק שלא תעלה הרבה יותר מאותה אקסנט.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים קנו לדעתך יונדאי אקסנט פרטית בשנת 2009?

הרכב הזה נמכר בעיקר לציי רכב וגם אם אנשים מפרסמים אותו כמוכרים פרטיים באתר יד 2, אין הדבר אומר שהם אכן מוכרים פרטיים. צודק עושה פותח השרשור כשהוא ניגש לחברת ליסינג על מנת לרכוש את הרכב הזה, זה המקום הנכון לרכוש ממנו. אבל כמו שכתבתי קודם לכן, בחברות אחרות ניתן למצוא רכבים דומים שטופלו בצורה איכותית יותר ובמחיר דומה ואף נמוך יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

רציתי לדעת התנסויות וחוות דעת מהשירות שלהם.

יש לכם טיפים להתמקחות איתם? כמה הם יכולים להוריד?

מה לשים לב כשלוקחים את הרכב לבדיקה?

אלא אם כן הרכב עובר בדיקה חלקה במכון לבחירתך, והרכב מוצע במחיר של כ 35,000 לכל היותר = אל תתקרב.

הרכב שלי בתפעולי אצל שמלצר ואני מבטיח לך ששבויים אמריקאיים יטופלו יותר טוב במחנה של אל קאעידה מאשר רכב בסיקסט

אני יכול להעיד רק על עצמי אך לצערי המנטרה הזאת חוזרת כאן ללא סוף. טיפולים במוסכי מדרכה בחלפים הכי זבל!!!

לפני כמה שבועות התפרק לי משהו בברקסים צד קדמי ימני באמצע נסיעה וכמעט קיבלתי התקף לב! הם לא היו מוכנים להגיד לי מה קרה רק כשהחזירו את הרכב ראיתי צלחות וכנראה גם דיסקיות חדשות שהורכבו לאחר 30K מהחלפה קודמת. בוודאות רק חלפים זבל! וכך זה כבר שנה וחצי שהאוטו אצלי, כל טיפול גורם ליותר נזק ועבודה לא הרבה יותר איכותית

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש בין יונדאי אקסנט 2008 למחיר שציינת, עם קילומטרז' נמוך, מנוע 1600, הוא כ20 אלף.

המחירון של הרכב יורד פלאים עקב ההצפה בשוק.

אתה יכול להשיג מחיר נמוך מכך, ואני מאוד מקווה שאתה מדבר על מנוע 1600 כי מנוע 1400 במחיר כזה זה פשוט יותר מדי.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש הכל נכון,ישנם אקסנטים שטופלו גם בחלפים מקוריים.

לצורך העניין בצי שאני עובד בו,כל חלקי הבילום/היגוי/מתלה מקוריים תחת חוזה.

היו אקסנטים שמורות יותר,היו אקסנטים שמורות פחות.

לדעתי החסרון היחידי בלקנות אקסנט מליסינג זה מסנן השמן גיר החליפי ששמים שהורס את תיבת ההילוכים לטווח הארוך.

מכיוון ששלך עוד לא הגיעה לק"מ שבו הוא מוחלף אולי יש לך סיבה לשקול.

הכל עניין של היצע ומחיר,אולי יש טעם לחפש 1600 - יותר חסכונית,ויותר מוצלחת. אגב ESP ו 6 כריות אוויר סטנדרט בכולן.

לבדוק טוב את יחידת הבלם, ולבדוק טוב טוב את תפוחי ההיגוי נוצר בהם בלאי מהיר במיוחד ובמהירויות גבוהות יש תחושה של חופש בהגה.

לבדוק טוב טוב נזילות שמן.

אגב,עוד יתרון/חסרון תלוי כמה אתה קפדני - שטיפולים נעשים בזמן לרוב. בדיוק בזמן.

וכל מה שצריך מוחלף.

אם יש לך מספר רכב ספציפי שאתה מעוניין בו אני יכול לנסות לברר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי ברכב כמו אקסנט\קיה ריו הוא שהוא פשוט מוצף במגרשי הליסינג. ממש מוצף.

זה אומר שאפשר לעבור חברה חברה, להסתכל על הרכבים ולבחור קודם כל את זה שנראה שמור מאוד, עד מלוקק.

בזמנו חיפשתי רכב כזה, אלה של שלמה סיקסט וגם אלה של AVIS (בסניפים החיפאים) נראו כמו גרוטאות, הרבה שריטות בפנים הרכב ותחושה כללית לא נעימה של שחיקה מוגזמת יחסית לרכב בן 3 - כולם הרגישו בני 7-8.

דווקא בחברת בלו סקאי, מצאנו קיה ריו במצב מושלם. וכשאני אומר מושלם, אני מתכוון לזה. פנים הרכב היה חדש לגמרי, וגם הבדיקה (העצמאית) שביצענו הייתה בהתאם.

חלפים? כמו בליסינג. הזולים ביותר. המשך הטיפול הוא במוסך מורשה קיה, אז אני לא מאמין שהספיק להיגרם נזק חמור.

סה"כ הרכב מסיים קדנציה של שנה ללא בעיות כלל וכניסה למוסך לצורך טיפול בלבד.

אז לרוכש הרכב - אל תפסול אף חברה, אבל אל תתפשר על פחות ממושלם. אין סיבה לקנות רכב עם אפילו משהו שמזכיר תאונה, ק"מ גבוה או סתם דשבורד שחוק.

כל אחד מהדברים שהזכרתי כאן צריך להוביל להורדה חזקה מאוד של המחיר - אקסנט בת 3 שמורה נמכרת במחירים של 49K, כל דבר חריג יכול להוריד את המחיר גם ל-35K כמו כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...