Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לסיאט לאון FR

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל רכישה של סיאט לאון FR ידנית חדשה ואחד השיקולים כנגד הוא האיבזור הדל טכנולוגית ועיצובית (ביחס לרכבים עם גרסאות יותר עדכניות). כדיי להתמודד עם ה"בעיה" הזו ולגרום לרכב להרגיש כמו רכב חדש יותר רציתי לברר על תוספות איבזור אפשריות והעלות שלהן, לדוגמא:

חישוקי "18 שחורים וצמיגים כמו בכתבה ב-yad2 בשם "סיאט לאון FR. המבחן המלא" (המערכת לא מאפשרת לי להוסיף את הקישור).

מסך מגע או משהו שיגרום לקונסולה הראשית להראות טיפה יותר עדכנית, דבילי, אבל אני אוהב גאדג'טים.

צ'יפים לשיפור הביצועים (זה משהו שכדאי לנסות?).

מישהו מכיר? ניסה? בירר? חושב שזה מיותר? אשמח לשמוע...

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מתן. מהו הפורום הרלוונטי לדעתך ואיך אני מעביר את ההודעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל רכישה של סיאט לאון FR ידנית חדשה ואחד השיקולים כנגד הוא האיבזור הדל טכנולוגית ועיצובית (ביחס לרכבים עם גרסאות יותר עדכניות). כדיי להתמודד עם ה"בעיה" הזו ולגרום לרכב להרגיש כמו רכב חדש יותר רציתי לברר על תוספות איבזור אפשריות והעלות שלהן, לדוגמא:

חישוקי "18 שחורים וצמיגים כמו בכתבה ב-yad2 בשם "סיאט לאון FR. המבחן המלא" (המערכת לא מאפשרת לי להוסיף את הקישור).

מסך מגע או משהו שיגרום לקונסולה הראשית להראות טיפה יותר עדכנית, דבילי, אבל אני אוהב גאדג'טים.

צ'יפים לשיפור הביצועים (זה משהו שכדאי לנסות?).

מישהו מכיר? ניסה? בירר? חושב שזה מיותר? אשמח לשמוע...

חישוקי 18' מגיעים כאופציה בתוספת 2K. ה-IBERA הם לא שחורים. אפשר גם לקנות מאחת הסדנאות(שחורים, לבנים, מה שתרצה...) יש היצע ענק ללאון, קח בחשבון שתצטרך לקנות גם צמיגים 40\225, משהו טוב יעלה לך בסביבות 1100 ש"ח לאחד.

מסך מגע? 3K תקבל תואם מקור(RCD 510) כולל התקנה.

יש עוד הרבה תוספות שניתן להזמין מחו"ל.

היצע שיפורים ענק לרכב. מסטייג 1 ועד אינסוף כמעט.

אבל חכה, בחיים לא היה ברשותך רכב עם הספק של מעל ל-200 כ"ס. כבר אתה רץ לשפר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה תוספות לרכב שלך וגם פוטנציאל שיפורים אדיר.

המקום לשאול את כל השאלות הללו הוא מן הסתם בפורום vag:

תתחדש :-)

תודה על הטיפ.

חישוקי 18' מגיעים כאופציה בתוספת 2K. ה-IBERA הם לא שחורים. אפשר גם לקנות מאחת הסדנאות(שחורים, לבנים, מה שתרצה...) יש היצע ענק ללאון, קח בחשבון שתצטרך לקנות גם צמיגים 40\225, משהו טוב יעלה לך בסביבות 1100 ש"ח לאחד.

לגבי ה-200 כ"ס אתה צודק, הביצועים זה החלק שהכי פחות מדאיג אותי. סתם מעניין הפוטנציאל.

הדברים שהכי מטרידים אותי כמו שאמרתי קודם זה העיצוב (בעיקר הפנימי) והאיבזור (בעיקר גאד'גטים) שפשוט הרגישו לי כמו רכב בן 10 וזו לא תחושה כיפית כשאתה רוכש רכב חדש.

כרגע אני נוסע בולוסטר Elite (ליסינג) שהיא אמנם "עגלה" אבל שופעת בכל טוב של עיצוב פנימי וגאדג'טים שהופכים את הרכב למקום כיפי גם אם אתה תקוע בפקק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הטיפ.

לגבי ה-200 כ"ס אתה צודק, הביצועים זה החלק שהכי פחות מדאיג אותי. סתם מעניין הפוטנציאל.

הדברים שהכי מטרידים אותי כמו שאמרתי קודם זה העיצוב (בעיקר הפנימי) והאיבזור (בעיקר גאד'גטים) שפשוט הרגישו לי כמו רכב בן 10 וזו לא תחושה כיפית כשאתה רוכש רכב חדש.

כרגע אני נוסע בולוסטר Elite (ליסינג) שהיא אמנם "עגלה" אבל שופעת בכל טוב של עיצוב פנימי וגאדג'טים שהופכים את הרכב למקום כיפי גם אם אתה תקוע בפקק.

הרכב מאבוזר מאד, האינטריור בעל עיצוב מיושן אולי.

אם תשים לב, כל הקו של הואגיות זה עיצוב פנים מאד נקי ואיכותי.

יש הרבה אופציות לתוספות ללאון. אם תרצה משהו ספציפי אשלח לך קישור, סיאט אפילו הוציאו קיט ריפודי עור ללאון FR.

אתה יכול להתחיל להסתכל כאן:

http://www.oemvag.es/en/57-1p-2005

http://www.tuning-art.com/Seat-Leon-1P-2005-_c91-93_sid94bb5b3feb48459a7eb472bc99a6d3c3_x1.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביצועים לא מעניינים אותך אז למה לרכוש לאון בכלל? יש רכבים יותר איכותיים ממנה.לאון זה רכב עבור אנשים שרוצים מקסימום ביצועים במחיר נמוך ביותר ומוכנים להתפשר על איכות

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביצועים לא מעניינים אותך אז למה לרכוש לאון בכלל? יש רכבים יותר איכותיים ממנה.לאון זה רכב עבור אנשים שרוצים מקסימום ביצועים במחיר נמוך ביותר ומוכנים להתפשר על איכות

ביצועים מאוד מעניינים אותי ולכן גם הלאון מעניינת אותי. מה שאמרתי שבמקרה של הלאון אני לא מודאג לגביהם כי ביצועים הם לא הצד החלש שלה, אלא בעיקר האבזור\אווירה בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קבעת שצמיג טוב יאללה דווקא 1100 שקל אני אומר שצמיג טוב יעלה 1099. עכשיו ברצינות, היצע הצמיגים רחב מאוד ישנם צמיגים לרכב שלך ב500 שקל כדוגמת הקומהו ודומיו ישנם צמיגים יותר איכותים כגון הטויו למיניהם r1r, t1r שעולים קצת יותג באיזור ה700 שקל והם המומלצים ביותר וישנם פירלי וחבריהם שאכן עולים באיזור ה1000 לצמיג (אישית לא ממליץ וחבל על הכסף).

אינני מומחה בתחום הרכב, נא לקחת כל מה שנרשם ע"י בערבון מוגבל. אין להתייחס לרשום כעל מידע אמין ומדוייק אלא כעל מידע של חובב רכב בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קבעת שצמיג טוב יאללה דווקא 1100 שקל אני אומר שצמיג טוב יעלה 1099. עכשיו ברצינות, היצע הצמיגים רחב מאוד ישנם צמיגים לרכב שלך ב500 שקל כדוגמת הקומהו ודומיו ישנם צמיגים יותר איכותים כגון הטויו למיניהם r1r, t1r שעולים קצת יותג באיזור ה700 שקל והם המומלצים ביותר וישנם פירלי וחבריהם שאכן עולים באיזור ה1000 לצמיג (אישית לא ממליץ וחבל על הכסף).

הטויו R1R צמיג נחמד. מחירו במידה 225\40\18 הוא באמת באזור 600 ש"ח.

כתבתי משהו טוב, התכוונתי צמיג ברמה גבוהה כמו דגמי הסופר ספורט של מישלין, פירלי וכו'. מחירם של צמיגים ברמה כזאת הוא מעל 1000 ש"ח ליח'.

הטויו נותן תמורה טובה, אבל הוא לא ברמה של הטופ. מספק הרבה אחיזה ביבש לצד הרבה רעש(הלאון גם ככה לא מבודדת רעשים מי יודע מה..) והוא נגמר דיי מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-R1R ייגמרו מהר יותר מצמיגים אחרים באותה רמה (תלוי כמובן גם בנהג).

הייפרוייפר - רוצה שיפורים? שים טורבו לולוסטר :-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפור הכי טוב ללובסטר זה החלפת הרכב באחד נורמלי ולא רק פוזה.

אינני מומחה בתחום הרכב, נא לקחת כל מה שנרשם ע"י בערבון מוגבל. אין להתייחס לרשום כעל מידע אמין ומדוייק אלא כעל מידע של חובב רכב בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את התגובה שלך בעירבון מאוד מאוד מוגבל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שהלובסטר זה רכב נהיגה? נטו פוזה במחיר עממי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...