Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אתם חווים בעיות גלישה משמעותיות ברשט הוט מובייל?

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 4316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי אייפון 4 שנקנה בארץ, ניידתי מרשת פלאפון להוט מובייל, לפני הניוד היה לי אינטרנט בכל מקום ובכל מצב ללא דופי, כעת לא פעם אני נתקל במצב שפשוט אין אינטרנט בהמון מקומות, יש קליטה סלולרית ואני מקבל ומוציא שיחות אבל פשוט אין אינטרנט.

הוויפי כבוי אז זה לא שאני מחובר לרשת כלשהיא שלא מחוברת לאינטרנט והסימן של ה3G מופיע ועדיין פשוט אין כלום ואז פתאום זה מתחדש ויש אינטרנט כאילו כלום לא קרה.

עוד מישהו חווה את הזוועה הזו? אני מתחיל להצטער שעברתי כבר, מוכן לשלם עוד 20-30 שקלים ורק שהשירותים של החברה יעבדו כמו שצריך.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הגלישה בנדידה מופעלת? יש להפעיל גלישה בנדידה על מנת שהמכשיר יוכל להשתמש בתשתיות "פלאפון" לגלישה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה גרסא האייפון שלך כרגע?

נסה לשדרג אותו ל 5.1.1 ואז תקבל עדכון מפעיל באופן אוטומטי, אולי זה ישנה משהו. אני על 5.1.1 והכל עובד כרגיל.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הגלישה בנדידה מופעלת? יש להפעיל גלישה בנדידה על מנת שהמכשיר יוכל להשתמש בתשתיות "פלאפון" לגלישה.

האם גלישה בנדידה = data roaming? פשוט האייפון שלי באנגלית, אם כן אז עד עכשיו זה היה כבוי, עכשיו הדלקתי ואני מקווה שהבעיות יפתרו.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, Data Roaming היא האופציה שהיית צריך להפעיל.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, תגיד לנו מה נסגר עם הציצים האלה, והאם הם משפיעים על הקליטה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הפעלתי את הגלישה בנדידה, נראה אם יהיו עוד בעיות בהמשך, לגבי הציצים יש אפשרות לגלוש עלייהם ללא נדידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...