Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו! כמה קילו עגבניות אפשר לקנות במחיר של קשקאי

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאריה מנהל השירות בקרסו

במקרה חבר פורום בשם בני ל פתח שרשור ממש ממש דומה בפורום האספנות

על אותה הבעיה ועל אותו שירות ואף גרוע מכך

אתה מוזמן לראות את המחמאות שלכם גם שם:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=430812

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אדי :

נציגי המכירות הם החולייה האחרונה בשרשרת האספקה אך הם אלו שמשקפים את פני החברה,

אני מצפה מנציג מכירות -יהיה אשר יהיה-יעמוד מולי מינימום כמו מנכ"ל החברה.

אני מהישראלים הנדירים -כפי שכינית-שישלמו קצת יותר בשביל שירות טוב כי בסופו של דבר

מה שנשאר לאחר הקנייה זה השירות.

זה ממש עצוב שמפקידים משימה כל כך חשובה בידיהם של פרזיטים שלא מעניינת אותם העבודה שלשמה

הם מקבלים שכר.

כשחיפשתי רכב, עברתי בין כמה סוכנויות (לא משנה מה היו המותגים). באחת היחס היה ברוח "אנחנו עושים לך טובה אם נמכור לך", באחת "לא רוצה - לא צריך, יש לנו עוד לקוחות בתור", באחת היחס היה סביר אבל לא יוצא מגדרו, ובאחרונה הסוכן התייחס אלי מהרגע בו נכנסתי והיה אדיב מאוד גם כשאמרתי לו שהיום באתי רק לבדוק ואני לא מתכוון לפתוח הזמנה.

נראה לי שאין צורך לציין איפה קניתי. בסופו של דבר, אחרי ההזמנה הסוכן עזר לי מאוד וטיפל בכמה עניינים בירוקרטיים במקומי - מה שחסך לי המון נסיעות וזמן ונתן לי תחושה מאוד טובה.

היחס מאוד חשוב בעיני בגלל שתי סיבות עיקריות. הראשונה והפחות חשובה היא העובדה שאני ממש לא רוצה לצאת עם הרגשה של טיפש, ואני יכול לומר בוודאות שאני ארגיש ככה אם אשקיע סכום כסף גדול ויתייחסו אלי כאילו עשו לי טובה. השניה והעיקרית היא שהתחושה שלי (והניסיון המועט שלי) היא שיש מעין אוירה כללית כזו בסוכנויות. לדוגמה, בסוכנויות שציינתי כל הנציגים בכל סניף התנהגו באופן כללי באופן דומה מאוד. דעתי היא שאם קיבלת יחס לא אדיב מסוכן המכירות - כנראה שגם במוסך של הסוכנות הזו היחס יהיה דומה.

בכל מקרה, אם הייתי מעוניין ברכב מסוים ובאחת הסוכנויות היחס לא היה אדיב - הייתי הולך לסוכנות אחרת (כפי שעשיתי). בסופו של דבר אני אצטרך ליסוע קצת יותר רחוק בשביל הטיפולים והבירוקרטיה, אבל אני אצא עם הרגשה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות עם בני, אני מבטיח לך שהוא לא נראה כמו הטיפוס ש"רק בא להתעניין". יותר הגיוני להניח, ממגוון הדברים שאני שומע על נציגי קרסו, שהם אלו שלא יודעים למכור.

חס ושלום לא אמרתי מילה רעה.

רק מחדד את הנקודה, שאיש מכירות ממוצע רואה סטריאוטיפ ומעליו "אייקון" עם אחוזי "מוכנות/בשלות סגירת עסקה".

סוג מסויים של לקוחות יכנסו ויגידו "שלום, 42 אינץ' הכי זול.. בוא נשמע מה אתה מציע" ויש את הסוג השני "שלום, אני צריך טלוויזיה לסלון".

:wink:

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. לי יש ניסיון גם עם סוכנות ניסן בבאר שבע, וגם סוכות סיאט בבאר שבע גם סיאט בהרצליה.

נתחיל בניסן- בגלל שיש שם מוסך וגם סוכנות הסוכנים לא קמים לכל לקוח שנכנס כי וב הסיכוי שזה אדם הממתין לאוטו במוסך. אבל כאשר שואלים שאלה על רכב הם באים איתך ומסתובבים ועונים על שאלות. לאומת זאת בסיאט בבאר שבע אני חושב שהם קצת פלצנים בגלל מכירות שלהם כי היחס הוא קצת פלצני ואני אסביר. הזמנתי אוטו יביזה חדשה 1.6 sc שילמתי מקדמה בטלפון ואז באתי לסוכנות לסגור דברים. היחס היה סבבה קצת מתנסה במיוחד מהמנהל שם ששמו אלכס והוא כבר שנים שם, אבל לאחר ששילמנו הכל ובאנו על מנת לסגור תאריכים הא אפילו לא רצה להביא לי כובע מיסכן וגם יתייחס אלי כאילו זהו קיבל את הכסף ולך ******* שכן עברתי לבחור השני שם והוא ממש יתלהב והרים לנו את המצב הרוח וסידר הכל ויצאתי אפילו גאה מהסוכנות.

מה שרציתי להגיד שכל סוכנות עם האנשי המכירות שלהם ואי אפשר להגיד שקרסו חרא או סיאט חרא, אבל הבחור צודק שבגלל האלכס הזה הפלצן גם אם אני אחליט לקנות סיאט זה לא בסוכנות בבאר שבע. אלה בסוכנות אחרת. יחס של סוכן. לא משפיע עד מאוד בקניית רכב כי לרוב אנו מחליטים לקנות מראש אבל יחס של סוכן משפיע בקניה עתידית וזה עובדה. והערה קטנה אמרו פה כמה חברה על מוכרים, לא ניתן להשוות בין סוכני מכירות למוכר בחנות או מוכ מוצרי חשמל.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי רכב, עברתי בין כמה סוכנויות (לא משנה מה היו המותגים). באחת היחס היה ברוח "אנחנו עושים לך טובה אם נמכור לך", באחת "לא רוצה - לא צריך, יש לנו עוד לקוחות בתור", באחת היחס היה סביר אבל לא יוצא מגדרו, ובאחרונה הסוכן התייחס אלי מהרגע בו נכנסתי והיה אדיב מאוד גם כשאמרתי לו שהיום באתי רק לבדוק ואני לא מתכוון לפתוח הזמנה.

נראה לי שאין צורך לציין איפה קניתי. בסופו של דבר, אחרי ההזמנה הסוכן עזר לי מאוד וטיפל בכמה עניינים בירוקרטיים במקומי - מה שחסך לי המון נסיעות וזמן ונתן לי תחושה מאוד טובה.

היחס מאוד חשוב בעיני בגלל שתי סיבות עיקריות. הראשונה והפחות חשובה היא העובדה שאני ממש לא רוצה לצאת עם הרגשה של טיפש, ואני יכול לומר בוודאות שאני ארגיש ככה אם אשקיע סכום כסף גדול ויתייחסו אלי כאילו עשו לי טובה. השניה והעיקרית היא שהתחושה שלי (והניסיון המועט שלי) היא שיש מעין אוירה כללית כזו בסוכנויות. לדוגמה, בסוכנויות שציינתי כל הנציגים בכל סניף התנהגו באופן כללי באופן דומה מאוד. דעתי היא שאם קיבלת יחס לא אדיב מסוכן המכירות - כנראה שגם במוסך של הסוכנות הזו היחס יהיה דומה.

בכל מקרה, אם הייתי מעוניין ברכב מסוים ובאחת הסוכנויות היחס לא היה אדיב - הייתי הולך לסוכנות אחרת (כפי שעשיתי). בסופו של דבר אני אצטרך ליסוע קצת יותר רחוק בשביל הטיפולים והבירוקרטיה, אבל אני אצא עם הרגשה טובה.

פרגן - שנשמע דווקא מי התייחס אליך יפה. למה לא?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, אני די לבן, ואין לי אפילו שעון על היד

ה135 בייבוא אישי, לא הייתי מתקרב לקמור גם עם flammenwerfer

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד אחרי שאתה מתאר למוכר שאתה מעוניין ברכב קטן וספורטיווי והגאון זורק לך 520 בתור תחליף ,איפה המברר לעזאזל.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים גם אני החלפתי רכב.

מי שהייתה מקום ראשון אצלי ברשימת העדיפויות הייתה הניסאן ג'וק.

הייתי בסוכנות קרסו בראשון לציון והיחס היה בינוני ומטה.

אני עד היום מחכה שיתקשרו אליי בקשר לנסיעת מבחן על הג'וק.... :roll:

שעשיתי סיבוב סוכנויות ברחוב המסגר, נכנסתי גם לסוכנות ניסן שם, להתרשם שוב מהג'וק - פרט לסוכן של סקודה (שממנו קניתי בסוף) בסוכנות הזאת קיבלתי את היחס הכי טוב. נציגים איכפתיים, רוצים לעזור.

נסיעת מבחן? אין בעיה. קיבלתי באותו היום ואפילו קיבלתי את הרכב לבד, בלי נציג שיישב לקשקש לי במוח תוך כדי.

אציין לטובה במיוחד נציגה בשם אודליה מסניף ת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור איש מכירות של כמה שנים טובות יש לי חדשות בשבילך

נדירים הישראלים שמוכנים לקנות בגלל שירות אמין ואיכותי! אתה יכול להשקיע בלקוח שעות על גבי שעות לתת את הנשמה ושהוא יצא מהחנות ויקנה אצל איזה חאפר בגלל שאתה הייתה יקר יותר בשקל או ב3 שקל וכלל לא תעבור אצלו מחשבה שעזרת לו או הדרכת אותו לאותה קנייה או שאתה בכלל יכול לתת לו את אותו המחיר.

כמה פעמיים הייתי ממליץ משקיע באנשים והם היו הולכים לחנות אחרת וקונים את אותו הדבר ובמחיר דומה כי לא היה להם כוח לחזור.

אז אנא ממיך תחסוך את השטות שנקראת "לשרת זה למכור"!

כמו שעם פה(שרק חושב על השקל) ככה גם יחס אנשי המכירות.

80 אחוז מישראלים לא מחפשים שירות אלה מחפשים מחיר וזה מה מכריע את המכירה.

לפותח השירשור,לא לקנות רכב שאתה רוצה בגלל נכנסת לחנות ולא נתנו לך יחס נורמלי אולי מצדיקה את הכעס אבל לא ביטול קניה של המכונית.בכול מקום בארץ שנותנים בו שירות יכול לקראת מצב דומה אז לא לקנות בגלל כמה נציגים עצלנים נשמע לי עם כול הכבוד "פלצני" מידי כי אם אנחנו נתחיל להתנהל בצורה כזו לא תהיה מדינה:lol:

תמיד יהיו לקוחות שבשביל 100 ש"ח הנחה על מוצר שעולה 10,000 ש"ח יחרשו חצי עיר רק כדי לא להרגיש שדפקו אותם.

אנשים כן מחפשים שירות ויודעים להעריך שירות טוב, אבל זה לא אומר שבגלל זה הם יקנו מוצר שלא מתאים להם (כי הוא יקר מדי, לא מתאים להם, לא אהבו אותו).

מכירה דרך שירות טוב ללקוח הנה תנאי בסיסי להצלחה, אבל היא לא התנאי היחידי.י

מרביתם הנחרצת של הלקוחות מגיעים לחנות עמוסים בסטיגמות, עצות של חברים, מומחים למיניהם בפורומים ומחוצה להם ועוד כהנה וכהנה. ממילא אני מעריך שאת גדר ההתלבטות שלהם, שודאי קיימת, לא יצליח איש המכירות לשנות. איך שהאוטו נראה, איך שהוא מרגיש ואיך שהוא נוסע, הם שישכנעו קרוב לודאי. וכל זה כמובן בתנאי שאין בכך סתירה למשא "האידאולוגי" שהם נושאים עימם. אין בכל אלו כמובן כדי להסיר את נטל היחס הנאות ללקוח מצד אנשי המכירות, גם אין להבין ממה שכתבתי שאין בשום מקרה השפעה ליחס שהלקוח מקבל על החלטתו הסופית, יש, פשוט מדובר בחריג.

אני מסכים איתך שה"מטען" שהלקוח מגיע איתו מהבית (חברים יועצים, דעות קדומות) הינו בעל משקל גדול מאוד ובהרבה מקרים לאיש המכירות אין סיכוי טוב לשנות זאת, אבל הוא אמור לפחות לנסות פעם אחרי פעם כי ככה זה במכירות, יש הרבה יותר אכזבות מכישלונות.

חס ושלום לא אמרתי מילה רעה.

רק מחדד את הנקודה, שאיש מכירות ממוצע רואה סטריאוטיפ ומעליו "אייקון" עם אחוזי "מוכנות/בשלות סגירת עסקה".

סוג מסויים של לקוחות יכנסו ויגידו "שלום, 42 אינץ' הכי זול.. בוא נשמע מה אתה מציע" ויש את הסוג השני "שלום, אני צריך טלוויזיה לסלון".

:wink:

זאת דוגמא לאיש מכירות גרוע שלצערי יש הרבה כאלו.

תבין, איש מכירות אמור לבצע בעצמו סוג של "הערכת מצב" לגבי סיכויי הסגירה של הלקוח, אבל הוא צריך לעשות זאת רק לאחר שיחה עם הלקוח, בירור צרכיו והסבר מתאים על המוצרים שאמורים להיות רלבנטים ללקוח.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאנשים מקבלים השראה מפנדוב (רק שהם יותר מחוברים למציאות וקל להבין אותם).

באמת שירות גרוע, סוכנות רכב שמוכרת את הרכבים, ובייחוד היקרים שלה (לא מיקרה עם כל הכבוד - למרות שגם שם צריך, אלא קשקאי) צריך לתת אפילו אקסטרה בניסיון למכור את הרכב, היו שרשורים על נציגי מכירות גרועים ואולי אחד מהספונסרים שאין לי מושג אם יש נציג מטעם ניסאן כאן - יוכל להגיב ולטפל במה שצריך.

מר זז היקר, שלום

אתחיל בכך שפותח השרשור לא זקוק להשראה ממני, להיפך-נהגתי לקרוא מדבריו עוד כנער, בהנאה.

לעניין הכותרת שלו-ראה בהמשך.

אשר לחיבור למציאות:הבנת המציאות היא סוביקטיבית ותלויה בפרספקטיבת זמן ומקום. מה שאתה תופס כמציאות אינו בהכרח כזה.

אגב, יש מציאות שעדיף לא להתחבר איתה , אלא לשאוף לשינויה בדיוק כפי שמר הספל תיאר. עד שזה יקרה, אפשר פשוט לראות דברים אחרת.

באשר לקלות ההבנה-לעיתים צריך קשב, ריכוז או קריאה שנייה.רצוי גם נסיון קריאה מעבר לפורום. נסה ותבין, יהיו שאלות? אני כאן.

לסיכום-צר לי שנתקלת בפנדוב לא מובן, הוא רק סוכן משנה, נסה פנדובים אחרים.

ולענייננו- התיחסת ליוקר הרכב, ממש לא רלוונטי. דין רכב כדין עגבניה[ורצוי יותר מזה]

אגב מציאות, דבריו של אדי מייצגים, לצערי, מציאות קיימת ומצויה, גם אם לא רצוייה.

הכשל אצל אותו נציג הוא: בחינוך ההורים, מערכת החינוך, מערכת המיון של היבואן, מערכת ההדרכה שלו.

הדור הותיק כשל לעשותו אדם, ומעסיקו כשל להפכו לעובד. יש כאן קשר, אם כי לא הכרחי.

הכותרת מלמדת שיש בני אדם, גם אם עוסקים במוצר שעולה מיספר שקלים, זה מעודד.

לרכב יקר אמור להיות שרות מעל ומעבר, זה כבר עניין אחר.

פותח השרשור ביצע אנלוגייה מענינת בכותרת, אולי ביצע עוד תהליך חשיבתי: אם כך מתיחסים ברכישה כשזקוקים לי, איך יתרחשו בתקלה, במצב הפוך?

אם הרכב טוב, אולי יש לשקול רכישתו במקום אחר. אני אומר זאת כצופה מן הצד, אישית-הייתי שולל. אנשים אינם לחלוטין רציונליים, אפילו אני, מר זז.

איני יודע מי המועמדים, אך לאור דרישות הרוחב , אולי ניתן לשקול גם הונדה פ.אר.וי. בהצלחה.

עוד רכב מענין הוא לנ'ציה דלתא, אך מיד שנייה בלבד ובמחיר של צריכת דלק גבוהה, זאת בנוסף למועמדים ה"טבעיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם קרסו דווקא טוב ועומד בשורה אחת עם הניסיון בסוכנות המשנה של פיאט באשקלון (ז"ל).

את המגאן קניתי בזמנו בסוכנות באשקלון וקיבלתי יחס ושירות מעל ומעבר (כולל לבוא לאסוף אותי לנסיעת מבחן כדי שלא אטריח את עצמי להגיע אליהם. יש לציין שלא הכירו אותי אז שם). גם אחרי הקנייה קיבלתי את הרכב אצלם אחרי שהגיע על מובילית וקיבלתי הסבר מקיף מאוד, מאוד סבלני ומאוד מקצועי על הרכב.

כשבאתי להחליף אותה בהתחלה ביררתי בסוכנות באשדוד כי התלבטתי בינה לבין הפוקוס וקרבת הסוכנויות היתה נוחה לי. שם היה קצת עמוס אז בזמן שחיכיתי לנציג שיתפנה הזעיקו אליי איש מהטרייד אין שלהם שהראה לי פלואנס שעומדת אצלם (והבהרתי מראש שבאתי רק לבדוק וכשאעשה את ההזמנה היא תתבצע באשקלון) תוך הסבר מקיף על אפשרויות האבזור והדגמים השונים. אח"כ ישבתי עם נציג המכירות שהתפנה בינתיים ושניסה לסגור הנחה אבל לא לחץ (הסכים לפתוח הזמנת שריון שניתנת לביטול בלי להפקיד שום מקדמה כדי לשמור על המחיר. אני סירבתי כי עוד לא הייתי סגור סופית על האוטו). יש לציין שהבחור ידע לתת לי גם מחירי טיפולים וחלפים שונים שביקשתי (תמיד מברר עלויות אחזקה. מבחינתי זה חלק ממחיר הרכב).

אחרי שביקרתי בפורד (גם באשדוד וגם בתל אביב. בשתיהן המוכרנים ממש עשו מאמץ לא למכור אבל מה שהכריע היתה נסיעת המבחן שפסלה את הפוקוס סופית) חזרתי לאשקלון כדי לסגור הזמנה. ישבתי עם נציג בשם עידן שהתגלה כחמד של בחור ובעל תודעת שירות גבוהה. אני די ידעתי מה אני רוצה ובגלל שהוא סוכן של ניסאן הוא סגר עבורי הכל מול הסניף בראשון. הוא טיפל בטרייד אין (כשבבדיקה טענו שיש בולם נוזל הוא הזעיק את המוסך הצמוד שירים את האוטו על הליפט ודאג שהטרייד אין יקבל את מילת המוסך שהבולם תקין), דאג להעביר את כל הניירת לראשון וקישר אותי לאשת המכירות שם (בחורה בשם מזי שגם היתה סבלנית ויצאה מגדרה לעזור למרות שמעולם לא פגשתי אותה לא לפני, לא בקבלת הרכב וגם לא אחרי) שדאגה ליידע אותי בשלבים, לעזור מול הבנק בשיפור התנאים ולענות לי בסבלנות על כל שאלה למרות שהיה משא ומתן של כמעט חודש.

רבלת הרכב התבצעה במגרש הטרייד אין של קרסו בראשון. הגעתי עם הרכב שלי בשעה שנקבעה לי ולא המתנתי בכלל. מיד קיבלו את הרכב הישן שלי ושלחו מישהו לבצע את העברת הבעלות ועוד לפני שהוא חזר ישב איתי נציג המסירה ועבר איתי על הרכב החדש תוך דגש על כל פרט ופרט.

יש לציין שאלה לא הרכבים הראשונים שאני קונה כחדשים וחוץ מפיאט אשקלון שנתנו שירות דומה לא נתקלתי ברמה כזו לא ביונדאי (שד"א אחרי המכירה היו מצויינים), לא ב UMI לא בלובינסקי, לא ב UTI לא בדלק מוטורס ולא במכשירי תנועה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"גדלתי עליך" זה אחד מהעלבונות הקשים שניתן להגיד לכל מי שחצה את גיל 40. :cry:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שאתה מחמיא והוא בינתיים שוקל להתאבד :lol:

"גדלתי עליך" זה אחד מהעלבונות הקשים שניתן להגיד לכל מי שחצה את גיל 40. :cry:

למה? אולי מי שחצה את גיל הארבעים...

ודווקא נחמד שאחד מששת קוראיי ב"טורבו" ז"ל עדיין זוכר אותי לטובה...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...