Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו! כמה קילו עגבניות אפשר לקנות במחיר של קשקאי

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולמה כדאי לכם ללמוד למכור מהאחראי על הירקות בהיפר.

אז ככה

אתמול ברשימת המכולת: 2 חלב, 1 כרובית, 1 ניסן קשקאי ו/או אחת קיה ספורטאג...

כל ההקדמה הזאת באה להראות לכם איך איש מכירות כושל של סוכנות קרסו ברעננה גרם לכך שנשאר לי המוןןןן כסף לקנות כרוביות מעובד חרוץ של ההיפר כי לקרסו לא אחזור אבל להיפר, בוודאי.

אז אתמול הלכתי להיפר. קצת הסתבכתי במציאת הכרובית. פניתי לאחד העובדים שהיה עסוק בסידור המלפפונים ושאלתי. הוא עזב הכל, חייך ובמבטא של בני דודנו הסביר לי וגם ליווה אותי כדי לוודא שמצאתי. יפה, ככה צריך להיות.

ואז הגעתי לסוכנויות של קיה וקרסו ששוכנות צמוד ליד קניון רננים. חשבתי להתעניין במיניבאן בסדר גודל של 150 - 180 אלף ש"ח שישנע את שלושת הנכדים ואותי ושיהיו לו 7 מקומות ומספיק רוחב לשני בוסטרים ומבוגר מאחור. פשוט? כן.

אז נכנסתי לקיה. היו לקוחות באולם מלווים בנציגי מכירות, מה שלא הפריע למישהו ומיד, לקום מהשולחן ולגשת אלי ולשאול מה אני רוצה.

אמרתי לו ולצער שנינו לא היה משהו 4X2. הוא עניין אותי בספורטאג והסביר לי בפשטות ובבהירות על הרכב, על תיבת ההילוכים, הכל בקלילות ובכייף.

ומשם ל"חוויה" עם קרסו: בכניסה לחנות (הריקה) עמדו שלושה נציגי מכירות שלא הסתכלו ואפילו לא התיחסו לברכת השלום שלי. נכנסתי פנימה ישר לקשקאי שנראתה הכי מתאימה. מול שני הקשקאים היה שולחן עם נציג מכירות. הוא שאל אותי מה אני מחפש, זה שכבר ריחרחתי את הקשקאי היה כנראה קשה מבינתו. אמרתי לו והתפתח דו שיח כשהוא יושב ליד השולחן, לא טורח לקום. אני מסתובב סביב הרכב, מנסה להבין, לשאול והוא ממשיך לשבת, שתבינו, השולחן לא צמוד לרכב אלא כשלושה ארבעה מטר ממנו. בא עמית שלו ומדבר איתו תוך כדי השאלות שלי ולא ידעתי אם הוא עונה לו או לי. הלך הבחור השני והזה שישב ליד השולחן עדיין לא קם ובכלל לא התעניין בי. קיבינימאט, אני בא לקנות רכב של 160 אלף שקל והוא לא זז מהשולחן, ממש בשלט רחוק. גם כשהתרחקתי קצת לקשקאי השניה הגדולה יותר, הוא המשיך לענות לי(ובקושי) כשהוא לא טורח לקום ועוד מתעסק בענייניו. (זוכרים את החברים שנשארו בחוץ?)

בקיצור, כשפניתי ללכת ונראיתי בלתי שבע רצון בעליל הוא טרח לקום ו...הלך לצד השני, כלומר הפנה לי את הגב! גם כשאמרתי לו שלום ולהתראות.

אז קרסו, שלום ולא להתראות. הקשקאי באמת מכונית מדהימה. לא הכי מתאימה לי בדיעבד אבל ממש מפתה. אבל תלמדו בבקשה מההוא מהירקות. אני בטוח שה"מוכר" שלכם מרויח יותר ממנו ובסוף זה מגולם במחיר הגבוה של הרכב. אבל אני מוכן לשלם, רק תמורת יחס.

אז שוב, שלום ולא להתראות!

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי אולי לא נראת להם מספיק "רציני" או "בא לקנות" ולצערי בישראל תודעת השירות נדלקת רק כשיש מצב למכירה,

מה שהרבה לא מבינים,זה שלשרת זה למכור!

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני ביקשתי נסיעה על הקשקאי, לאחר תיאום ופינוי חלון זמנים מצידי, הגעתי והרכב לא היה, וגם לא ממש התייחסו אלי או הבינו למה אני מתלונן... כנראה שהם מוכרים מספיק ג'וק בלי נסיעות ובלי כלום. ובמרווח שהם עושים על גב הצרכן בשל היעדר תחרות אמיתית, הם לא צריכים אותך או אותי. ביחד זה אמנם יותר מ- 300K ש"ח, אבל מה זה בשבילם...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאנשים מקבלים השראה מפנדוב (רק שהם יותר מחוברים למציאות וקל להבין אותם).

באמת שירות גרוע, סוכנות רכב שמוכרת את הרכבים, ובייחוד היקרים שלה (לא מיקרה עם כל הכבוד - למרות שגם שם צריך, אלא קשקאי) צריך לתת אפילו אקסטרה בניסיון למכור את הרכב, היו שרשורים על נציגי מכירות גרועים ואולי אחד מהספונסרים שאין לי מושג אם יש נציג מטעם ניסאן כאן - יוכל להגיב ולטפל במה שצריך.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור איש מכירות בתחום החשמל, אחוז "המתעניינים" גבוה בהרבה מאחוז הלקוחות הפוטנציאליים / באים לקנות בזה הרגע.

אני משתדל להיות בקו אחד מול כולם, אבל מה לעשות מלקוח ללקוח תוך כדי עבודה ועם הזמן,

יוצרים סטריאוטיפ ומשערים מי בא לקנות ומי בא "להתעניין" ובסוף להגיד "במחסני חאסן יותר זול".

אני יכול לספור על יד 1 את מספר הלקוחות שסגרו עסקה והמחיר לא היה החלק המרכזי בעסקה.

נ.ב. לא חסרים לקוחות שבאים "להתעניין" כדי לחפש סיבות למה לא לקנות.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו קרסו.

למה החברה הזאת מוזכרת כאן בפאן השלילי כל כך הרבה פעמים?.

כנראה שאנשי המכירות שלהם שבעים מידי, המוסכים שלהם מקצועיים מידי ולא ניתן להשתמש בשרות שלהם בגלל המחירים האיומים שלהם, ועל הטרייד אין שלהם?, לא כדאי לדבר בכלל.

חבל, רכבים כל כך טובים בחברה שלא יודעת לכבד את אלה שבעצם מקיימים אותה.

יש לי שני רכבים שרכשתי מהם, ולאחר שימכרו אני גם לא מתכוון לחזור אליהם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל להיות בקו אחד מול כולם, אבל מה לעשות מלקוח ללקוח תוך כדי עבודה ועם הזמן,

יוצרים סטריאוטיפ ומשערים מי בא לקנות ומי בא "להתעניין" ובסוף להגיד "במחסני חאסן יותר זול".

מהיכרות עם בני, אני מבטיח לך שהוא לא נראה כמו הטיפוס ש"רק בא להתעניין". יותר הגיוני להניח, ממגוון הדברים שאני שומע על נציגי קרסו, שהם אלו שלא יודעים למכור.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען ההגינות חשוב להדגיש שזו סוכנות אחת ולא מייצגת את הכלל (תקנו אותי אם אני טועה ונעשה סקר מקיף בכל הסוכנויות של היבואן ובהשוואה ליבואנים אחרים ע"י בדיקת פרמטרים אחידים וכו').

אין לי דבר וחצי דבר עם קרסו (לא פרטי ולא עיסקי). אבל אני חייב לציין שעזרתי לחבר לקנות רכב מטרייד אין שלהם באשדוד והחבר'ה שם היו מעולים. למרות שהיינו לקוחות די קשים, הם תמיד נהגו באדיבות, כנות, חיוך, ואפילו מחמאות כנות שצריך. ההרגשה הייתה שהם עשו מעל ומעבר כולל להתגמש גמישות אמיתית בהתאם לדרישות שלנו מבלי לעקם את האף.

במקרה יש לי ניסיון גם עם סוכנות קיה בחולון (הפעם קנייה שלי למשפחתי) וגם שם השרות על כל מה שנכלל בו, היה מצויין. יש פה כמה שירשורים שמספרים אחרת על כל מיני סוכנויות קיה וסוכנים שלהם. האם זה מעיד על הכלל? שוב מניסיוני האישי ומנסיונו של פותח השירשור, זה לא כמו שמתואר.

אין לי ספק שפותח השירשור כתב דברים אמיתיים ואיני בא לערער על אמינותו בכלל. אבל מכאן, להשליך על כול הסוכנים וכל הסוכנויות של יבואן כזה או אחר (כמו שרואים בהרבה שירשורים) הדרך ארוכה ורצופת "הפתעות". בסופו של דבר הכל (לדעתי ומניסיוני), הוא תלוי האדם\סוכן שמולך ופחות הסמל שעל החולצה שלו (ולא רק בעולם הרכב).

בכל מקרה, בהצלחה עם הקנייה.

אני מקווה בשביל הסוכנות המדוברת, שיש מישהו מהסוכנות או מקרסו, שקורא את השירשור וידאג "לרענן" אותם.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שפותח השירשור כתב דברים אמיתיים ואיני בא לערער על אמינותו בכלל. אבל מכאן, להשליך על כול הסוכנים וכל הסוכנויות של יבואן כזה או אחר (כמו שרואים בהרבה שירשורים) הדרך ארוכה ורצופת "הפתעות". בסופו של דבר הכל (לדעתי ומניסיוני), הוא תלוי האדם\סוכן שמולך ופחות הסמל שעל החולצה שלו (ולא רק בעולם הרכב).

לא מדובר פה ברשעות או זדון אלא כנראה כשל ניהולי ברמת היבואן שפשוט לא דאג להנחיל ערכי מותג או שירות לקוחות בקרב אנשי המכירות או בעלי סוכנויות המשנה. זה לא נשמע כאילו שיש כאן איזה סכסוך מהותי אלא פשוט סוכנות משנה שמתנהלת כמו שכונה. זה לא אומר כלום על הכלל מלבד זה שכדאי שהיבואן יבדוק קצת יותר לעומק מי מייצג אותו.

אני מקווה בשביל הסוכנות המדוברת, שיש מישהו מהסוכנות או מקרסו, שקורא את השירשור וידאג "לרענן" אותם.

אני מאמין שמי שצריך קורא את זה, ואני רוצה להאמין שהניעור יבוא גם יבוא.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען ההגינות חשוב להדגיש שזו סוכנות אחת ולא מייצגת את הכלל (תקנו אותי אם אני טועה ונעשה סקר מקיף בכל הסוכנויות של היבואן ובהשוואה ליבואנים אחרים ע"י בדיקת פרמטרים אחידים וכו').

אמנם בני הביא דוגמא אחת, אבל אני בהחלט יכול להעיד שקיבלתי שירות דומה בסוכנות ניסאן בצומת וולקן במפרץ חיפה.

כנ"ל נכנסו כדי להתעניין בקשקאי, הסוכנות הייתה ריקה לגמרי, אך עם זאת עדיין אף נציג לא טרח לגשת אלינו. גם כאשר ניגשנו בעצמנו אל הנציגה והתיישבנו מול כבודה, מהמעט שהצלחנו להוציא ממנה הבנו שהם לא כ"כ מעוניינים למכור ויצאנו מהסוכנות.

בסוכנויות קיה, מאזדה ויונדאי הקרובות לסוכנות ניסאן המדוברת קיבלנו שירות מצויין (ולבסוף הוזמנה IX35).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אולי לא נראת להם מספיק "רציני" או "בא לקנות" ולצערי בישראל תודעת השירות נדלקת רק כשיש מצב למכירה,

בתור איש מכירות של כמה שנים טובות יש לי חדשות בשבילך

נדירים הישראלים שמוכנים לקנות בגלל שירות אמין ואיכותי! אתה יכול להשקיע בלקוח שעות על גבי שעות לתת את הנשמה ושהוא יצא מהחנות ויקנה אצל איזה חאפר בגלל שאתה הייתה יקר יותר בשקל או ב3 שקל וכלל לא תעבור אצלו מחשבה שעזרת לו או הדרכת אותו לאותה קנייה או שאתה בכלל יכול לתת לו את אותו המחיר.

כמה פעמיים הייתי ממליץ משקיע באנשים והם היו הולכים לחנות אחרת וקונים את אותו הדבר ובמחיר דומה כי לא היה להם כוח לחזור.

אז אנא ממיך תחסוך את השטות שנקראת "לשרת זה למכור"!

כמו שעם פה(שרק חושב על השקל) ככה גם יחס אנשי המכירות.

80 אחוז מישראלים לא מחפשים שירות אלה מחפשים מחיר וזה מה מכריע את המכירה.

לפותח השירשור,לא לקנות רכב שאתה רוצה בגלל נכנסת לחנות ולא נתנו לך יחס נורמלי אולי מצדיקה את הכעס אבל לא ביטול קניה של המכונית.בכול מקום בארץ שנותנים בו שירות יכול לקראת מצב דומה אז לא לקנות בגלל כמה נציגים עצלנים נשמע לי עם כול הכבוד "פלצני" מידי כי אם אנחנו נתחיל להתנהל בצורה כזו לא תהיה מדינה:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני ביקשתי נסיעה על הקשקאי, לאחר תיאום ופינוי חלון זמנים מצידי, הגעתי והרכב לא היה, וגם לא ממש התייחסו אלי או הבינו למה אני מתלונן... כנראה שהם מוכרים מספיק ג'וק בלי נסיעות ובלי כלום. ובמרווח שהם עושים על גב הצרכן בשל היעדר תחרות אמיתית, הם לא צריכים אותך או אותי. ביחד זה אמנם יותר מ- 300K ש"ח, אבל מה זה בשבילם...

טוב שהפסידו אותך בתור לקוח - אחרת הייתה עוד קשקאי על הכביש במקום GTI.

אגב, ביונדאי יש שירות מעולה עד המכירה. אח"כ... לא משהו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור,לא לקנות רכב שאתה רוצה בגלל נכנסת לחנות ולא נתנו לך יחס נורמלי אולי מצדיקה את הכעס אבל לא ביטול קניה של המכונית.בכול מקום בארץ שנותנים בו שירות יכול לקראת מצב דומה אז לא לקנות בגלל כמה נציגים עצלנים נשמע לי עם כול הכבוד "פלצני" מידי כי אם אנחנו נתחיל להתנהל בצורה כזו לא תהיה מדינה:lol:

לא רוצה לתת את הכסף שלי לעצלנים. מסתבר שיש עוד כמה כמוני.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עזב הכל, חייך ובמבטא של בני דודנו הסביר לי וגם ליווה אותי כדי לוודא שמצאתי. יפה, ככה צריך להיות.

בכניסה לחנות (הריקה) עמדו שלושה נציגי מכירות שלא הסתכלו ואפילו לא התיחסו לברכת השלום שלי.

בא עמית שלו ומדבר איתו תוך כדי השאלות שלי ולא ידעתי אם הוא עונה לו או לי.

בקיצור, כשפניתי ללכת ונראיתי בלתי שבע רצון בעליל הוא טרח לקום ו...הלך לצד השני, כלומר הפנה לי את הגב! גם כשאמרתי לו שלום ולהתראות.

זה לא קשור לשרות או מכירה של מוצר כזה או אחר.

מדובר בערכים ,נימוס אלמנטרי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...